2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

İyi geceler talyacım sanada.
Evet sedacım, ilk hamileliğim değil , 3. Ama aradn 16 sene getiği için diğer hamileliğimle bunun arasında, ilk doğum gibi olacak , zorlanabilirsin dedi dr.Normal düşünüyorum.Ama hayırlısı ne ise o olsun, bundan sonrası artık.

İyi geceler talyacım sanada.
Evet sedacım, ilk hamileliğim değil , 3. Ama aradn 16 sene getiği için diğer hamileliğimle bunun arasında, ilk doğum gibi olacak , zorlanabilirsin dedi dr.Normal düşünüyorum.Ama hayırlısı ne ise o olsun, bundan sonrası artık.

benimde aynı gibi 2 doğumum olucak aradada 12 yıl var ve gerçektende insan ilkmiş gibi hissediyor gerek heyecan gerekse tedirginlikler noktasında.
bu bebişimiz erkek sanırım peki diğerleri.

herkese iyi akşamlar
yazılanları okuyamadım işallah herkes iyidir

montesori geçmiş olsun canım işallah önemli bişey yoktur abinler iyidir

pazar akşamı pazartesi kontrole gideceğim yazmıştım pazartesi kontrolde bebeğin doğum kanaloına girdiği ve açılmalarımın başladığını söyledi doktorum .nst dede kızımın kalp atışlarında düzensizlik görüldü beni apar topar doğuma aldılar 22 12 2008 de 12 : 15 de 2770 gr 48.5 cm kızım liya ceylin doğdu maalesef ciğerleri tam gelişmediği için kızım şu an kuvözde henüz kucağıma alamadım ben bugün taburcu oldum kızım hastanede süt sağıp hastaneye yollayacağım. fazla sütüm de yok ne yapacağımı şaşırdım henüz yavrum o kadar küçükki 35+1 de doğdusenağlama

ay ay Allahım bi bebek daha geldi ha,hem de beklenmedik:))
canım sen üzmem kendini 1 haftaya kadar bomba gibi olur bebişin,,ALLAH SAĞLIK VERSİN SEN DE MORALİNİ İİ TUTU Kİ SÜTÜN KESİLMESİN

BALIM, İNAYSA ikinizede hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum arkadaşlar, bebişlerinizi sağ salim kucağınıza almanız dileğiyle

benimde aynı gibi 2 doğumum olucak aradada 12 yıl var ve gerçektende insan ilkmiş gibi hissediyor gerek heyecan gerekse tedirginlikler noktasında.
bu bebişimiz erkek sanırım peki diğerleri.

İlki kız ikincisi erkek.Evet canım bu bebişimiz de erkek.

Balımda yaın doğum yapacak değil mi_?Yarın hem inaysa hemde balım için bebişlerine kavuşacakları bir gün.Hayırlısı ile alsınlar kucaklarına inşallah.

balım ,inaysa benden de size bol şans,çok kolay olur işallah,mis kokularını çekersiniz bebişlerinizin:))
ezracım maşallah bebişine,Allah uzun ömürler versin:)
waterfull maşallah kuzuna,keyfi yerinde :))yürü azar azar bakalım ne olacak??
montesori canım çok çok geçmiş olsun ,sakın kötü şeyler getirme aklına..

İlki kız ikincisi erkek.Evet canım bu bebişimiz de erkek.

Balımda yaın doğum yapacak değil mi_?Yarın hem inaysa hemde balım için bebişlerine kavuşacakları bir gün.Hayırlısı ile alsınlar kucaklarına inşallah.

hayırlısı olsun cnm.
evet balımda yarın yapcakmış yarında iki doğum var hayırlısı ile.darısı sağlıkla başımıza.

merhaba arkadaşlar bende 2009 ocak sonu gibi anne olucam inşallah bir ay gibi bir sürem kaldı.hepimize allah kolaylık versin.hepinize sağlıklı doğumlar diliyorum.

sanırsam kimse kaşmamış kıslar benide uyku tutmuyor bir türlü ama yinede zorluyacam kendimi uyumak için kıslar benim için dua edin işallah sağlıcakla oğluşumu kucağıma alırım

zeysa cım hoşgeldin sağlıklı doğumlar diliyorum sana.
inaysacım dua etmez olurmuyuz yaa bugün sana ve balıma dualarımız hayırllısı ile yarın bu saatlerde bebişiniz kucağınızla ohhh.Allah yardımcınız olsun canım.dünde esra senin gibi uyuyamıyodu.bakalım yarın kim uyuyamıycak yavaş yavaş dökülüyos.

montesori çok geçmiş olsun.umarım iyi haberler alırız yakında senden.
anne olanlar gözünüz aydın,sütünüz bol olsun inşallah.
darısı hepimizin başına.
balım ve inaysa Allah yardımcınız olsun.Sizinde güzel haberlerinizi alırız inşallah hemen.
linay bebeğin çok tatlı maşallah.öbür bebişlerinde resimlerini görmek isteriz:)
herkese iyi geceler,rahat ve tatlı uykular....

ubb'cim Allah analı babalı büyütsün canım inşallah kısa zamanda bebeğini kendi evinde doya doya emzirirsin canım üzme kendini ki sütün olsun geçmiş olsun
canıııııım benim esracımda doğurmuş Rabbim analı babalı büyütsün çok direndik ocakta doğurmaya ama nasip değilmiş inşallah kolay bi doğum olmuştur
filizcim çok çok geçmiş olsun canım benim inşallah basit bi kazadır Rabbim korusun fazla stres yapma canım
watercim doğuramadın şu bizim damadı kökümüz bir bir doğuruyoruz sen listeyi sonlayıcan mı ne
linayım bebeğim çok tatlı Rabbim bağışlasın kız ne şaftın kaymış harika görünüyorsun sen bide benim şaftımı göreydin
hadi kızlar hepinizin iyi haberlerini bekliyoruz kendinize iyi bakın hakkınıza hayırlısı ne zamansa o zaman alırsınız bebeklerinizi kucağınıza inşallah

ubb'cim Allah analı babalı büyütsün canım inşallah kısa zamanda bebeğini kendi evinde doya doya emzirirsin canım üzme kendini ki sütün olsun geçmiş olsun
canıııııım benim esracımda doğurmuş Rabbim analı babalı büyütsün çok direndik ocakta doğurmaya ama nasip değilmiş inşallah kolay bi doğum olmuştur
filizcim çok çok geçmiş olsun canım benim inşallah basit bi kazadır Rabbim korusun fazla stres yapma canım
watercim doğuramadın şu bizim damadı kökümüz bir bir doğuruyoruz sen listeyi sonlayıcan mı ne
linayım bebeğim çok tatlı Rabbim bağışlasın kız ne şaftın kaymış harika görünüyorsun sen bide benim şaftımı göreydin
hadi kızlar hepinizin iyi haberlerini bekliyoruz kendinize iyi bakın hakkınıza hayırlısı ne zamansa o zaman alırsınız bebeklerinizi kucağınıza inşallah

zeynepcim hoşgeldinn.bebişi uyuttun heralde nasılsın canım sen gittin kanciceğimdende kaç gündür haber alamıyoruz ve çok merak ettik ya doğurdumu ne etti hiç haberimiz yok.sen nasılsın canım kızlar nasıllar evdeki değişiklik ne durumda kızın alıştımı biraz duruma.ya siz gittiniz geceleri sıkıntıdan daraldım valla konuşcak kimsede kalmadı valla.

Günaydın kızlarrr.....inaysa ve balım dualarımız sizlerle kızlar inşallah sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alırsınız a.s.

günaydın kızlar..
ubb gözün aydın canım..merak etme en kısa zamanda evine koynuna gelir inşallah bebişin..
inaysa, balım dualarım sizlerle..kolay doğumlar diliyorum sizlere de

günaydın arakadaşlar,

montesori kabininn yengenin iyi haberlerini alman dileğiyle inş hiç birşeyleri yokdur,

inaysa, balım dualarım sizinle allah yardımcınız olsun sağlıkla bebişlerinize klavuşursunuz inş.

ubb gözün aydın canım kendine siters yapma, sütün için bol bol komposto falan yap, hiç korkma bebşini sağlıkla en kısa zamanda kucağına alırsın.

arkadaşlar iki gündür benim çatım ağrıyor yani kemiklerim resmen kasılıyor sizlerede böyle şeyle roldumu

Günaydın kızlar hepinize,
İnaysacanım bu saatlerde sanırım bebeğini kucağına almak üzeresin. İnşallah hayırlısı ile alırsın.Balım aynı dualarım senin içinde geçerli.Bugün bebeişlerinize kavuşacaksınız inşallah.
Darısı bizim başımızakaydirigubbakcemile2
Zeynepçim valla benim oğlan, çok rahat bi yer bulmuş herhalde, dr. daha kanala bile girmemiş dedi:roflol:Sanırım yılbaşını bekliyor, o gece bzii ayakta tutabilmek için:lepi:
Yürüyeceğiz bakalım bundan sonra bol bol.
Senin kızlar nasıl hayatım, büyük yavaş yavaş alışabildi mi kardeşinin varlığına.

günaydın hanımlar... filizin teli olan bir arasın noldu acaba sonuç abisi yegeni falan nasıl bir öğrenin nolur...

ah esracım tombik kızımızı doğurdun demek allah analı babalı büyütsün canım sağlıklı güzel uzun ömür versin yavruna. iyiki normaldüşünmemişsin 4 kilo nasıl çıkardı :))

waterfulcum aynı soru san geliyor 4 kilo nasıl çıkacak güzelim zorlama valla kendini sen çok bir de 55 cm maşallah yavruma

benimde yarın var kontrolüm bakalım ne diycek doktorumuz. normalden caydım cayıcam. hani normal olmazyapalım sezeryan desem atlıycam doktorun boynuna okadarım yani :)))))))))

Herkese günaydınlar bebişlerle geri sayarken güzel bir gün geçirelim inşallah.
Esracım maşallah 41 kere tosbik doğmuş:)
İnaysacım şuan meleğin kollarındadır herhalde Allah bağışlasın.
Balım sen de kavuşuyorsun meleğine demek.Dualrımız seninle.
Bir sürpriz bebek de ubb den gelmiş:)Sakın üzülme canım bak heranın da bebişi erken gelmişti,küvezdeydi şimdi emiyor annesini cuk cuk.Yakında toparlanır,kötü şeyler düşünme,bebişine kavuşacağın günü düşün.
Montesori inşallah abinlerin durumu iyidir.Bu sabah samsunda bir kaza haberi gördüm tv de.Hemen aklıma montesori geldi.Ama Allahtan farklı bir kazaymış herhalde.

X