2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

benim eşimde panik olacak ama bizim şöför olacak abimiz yok valla artık idare edicez napalım, zaten su falan geldikten epey sonra doğum oluyormuş aceleye gerek yok :))

evet esracım sen bekleme bizi doğur canım, benimki hala fıkır fıkır içerde oyanayıp duruyor hiç kanala girmeye niyeti yok

ya zaten erkek bebekler tam zamanında hatta geç bile gelir derler ya,kızlarda erken olurmuş,
benim tosbik duydu arkadaşları çıkmış,bende gelcem dıo sanırım:roflol::roflol:

Zeynepçim bebişin ismini ne koydunuz_?Merak ettim:))))
Gelinim olacak yaaa.

yok canım ya meleğimin hala bi ismi yok işin kötüsü seçeneğimiz bile yok
aklımız durdu hiç bişey gelmiyor
bak kayınvalidesi seni hissetti galiba meleğim ağlıyor ben kızımı emzireyim size iyi geceler sağlıcakla doğurun inşallah canlarım darısı sizin başınıza
watercim kızımın gözleri griiiii çok enteresan gözleri var inşallah çok güzel bi kız olacak çok öpüyorum sizi

canım karnımın çok aşağıda olduğunu söylüyordum ya ilk gebeliğimde böyle değildi demiştim bebek aşırı baskı yapmış ve incelmeye neden olmuş
iyi geceler canım

yok canım ya meleğimin hala bi ismi yok işin kötüsü seçeneğimiz bile yok
aklımız durdu hiç bişey gelmiyor
bak kayınvalidesi seni hissetti galiba meleğim ağlıyor ben kızımı emzireyim size iyi geceler sağlıcakla doğurun inşallah canlarım darısı sizin başınıza
watercim kızımın gözleri griiiii çok enteresan gözleri var inşallah çok güzel bi kız olacak çok öpüyorum sizi

iyi geceler hayatım, git bebişimizin karnını doyur hayatım.Sağlıcakla kal sende.Kızımızn resmini çekersin bir ara, maşallah melek onlar güzelim, hiç çirkin bebek var mı dünyada:))))

ekinsucum sana da iyi geceler hayatım, sende kendine de bebişe de iyi bak, güzel rüyalar gör inşallah.

zeynepçim çok geçmiş olsun cnm İnşallah biran önce salına kavuşursun sen ameliyathanede mi kendine geldin bebişi önce senmi gördün cnm..

esra bende doğurmadan bı gun once kasılmalarım oldu duzensız oldugu ıcın onemsemedım ve karnımın alt kısmı bı tuhaftı şişmiş gibi bi his vardı taş gibiydi hatta gece yatarken esıme ben bi tuhafım bu hafta dogurmazsam ıyıdır dedım 10 saat gectı sadece ustunden. ayrıca dogurursan dogur korkma enınde sonunda olcak cesaretlı ol haftasıda ıyı.

Heracım, esranın derdi, 2009 bebeği olsun istiyor.O yüzden tutmaya çalışıyor ocak 1 e kadar.Ama zilli kızı da olmaz ben geleceğim diye çıldırtıyor onu:))))):roflol:

esra bende doğurmadan bı gun once kasılmalarım oldu duzensız oldugu ıcın onemsemedım ve karnımın alt kısmı bı tuhaftı şişmiş gibi bi his vardı taş gibiydi hatta gece yatarken esıme ben bi tuhafım bu hafta dogurmazsam ıyıdır dedım 10 saat gectı sadece ustunden. ayrıca dogurursan dogur korkma enınde sonunda olcak cesaretlı ol haftasıda ıyı.

yaaakafamçokkarıştışutarafagitti
aynen canım öleyım kasılmalar war düzensiz,aşağıya doğruda bı baskı şişkinlik,kızlar benden haber alamazsanız yarın inanınkı ben doğurdum:bbo::bbo:
ya insan işte heyecan yapıo,aslında beklenmedık olsa pat dıe bu kadar olmaz,ama şimdi aklım orda dewamlı beklıorum ya ne zaman olcak dıe o stres yaptı,keşke şu sene kaybı olmasa böle beklemektense gıder hemen yarın sezaryen olurdum,bende tosbiğimde kurtulurduk eziyette

ewet benım derdım 1 ocak ya meral,yoksa ınanınkı bu strese dayanamıcam,bide ben zaten sezaryen olcam,ama gece yarısı yada sabah pat sancı geldı su geldı dıe telaş yapcaz,yoksa ben sezaryene bellı tarıhte randevu ile kuoföre gidip fön çektırıp güzel güzel gitmeyı planlıodumkaydirigubbakcemile2

slm kizlar nasilsiniz ne güzel bebsilerimiz geliyor tek tek.hera oglusnu kucagina almissin gözün aydin zeynep senide tebrik ederim darisi bizlerin basina bende cok heycanliyim kizlaryaaaaaaa

esra olsun canım hayırlısını iste kısmetten ötesı olmuyor doktorunla konustunmu 2009 versın raporu

hera gözün aydın canım bebeğin emiyormuş
esra daha doğurmuyorum sanırım nst de bebeğin kalp ritmi iyi diye bakliyor doktorum böle giderse biraz daha bekleyelim dedi.annem de gelid şükür

slm kızlarr sizi bu saatte burda görmek ne mutluluk msnde olmanız gerekmiyomuydu sizin :dilcikar:
esracım ağrın devam ediyomu hala
zeynepcim olur böle kıskançlıklar benim 12 oğlum bile kıskanıyo seninki 2 yaşında daha zamanla alışır canımsırnaşık şey

X