2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

sedacım alışverişler yapmışın hayırlı olsun güle güle kullan
linay zeynep topiğe uğramışınız iyi olmanıza çok sevindim
ay geçmişi okuyamıyacağım çok yazmışınız hepinize iyi dileklerim kızlar
Allah yavrularımıza sağlık versin sağlıklı doğumlar nasip etsin hepimize

tşk ederim canım.nazlıcan senin erteleme haberinede çok sevindim demek daha bebişilesin oh ne güzel valla.

ay sedacım böle beklemek de zor hergün nst ye git kalp atışları iyiyse hadi eve her an bozulabilir falan düşüncesi korkuyorum walla bişi olcak diye doğsaydı da gözümün önünde bakaydım diyorum.hareket takip et falan tetikteyim yani

ay sedacım böle beklemek de zor hergün nst ye git kalp atışları iyiyse hadi eve her an bozulabilir falan düşüncesi korkuyorum walla bişi olcak diye doğsaydı da gözümün önünde bakaydım diyorum.hareket takip et falan tetikteyim yani

bişi olcak olsa dr riske etmez canım o yüzden sıkma canını ama ben bişi sormak istiyorum bebekte bu arada kilo artışı oluyormu

anladım cnm hani ben aciliyet yok kiloyuda azda olsa alıyor die bekliyor sandım hayırlısı olsun canım ya dr bekle diyosa yapack bişi yok banada ilk doğumum erken premetüre die buda erken olur dediler ama şuana kadar öle bişey yok.kısmet valla.

evet sedacım kısmet bakalım heyecanla sabırsızlıkla bekliyoz işte.sağlıklı olsunlarda napalım beklicez.
sana iyi geceler canım benim uykum geldi bi deneyeyim uyumayı

merhaba bayanlar bebeklerimiz gelmeye başlamış okuyunca çok duygulandım bebeği olan annelere gözünüz aydın diyorum.bende uykusuzluk çekenlerdenim hala ayaktayım benim bebişim resmen karnımda sanki horon tepiyo valla canım yanıyo her gece uyuyunca doğum yaptığımı görüyorum çok korkuyorum ben ayaklarım çok şişiyo azracım bebişin 2009 u bekler inşallah canım hepimiz bebeklerimizin 2009 bebeği olmasını istiyoruz allah gönlümüze göre versin

günaydın bayanlar...
heracım gözün aydın canım bebişini emzirmişin..inşallah bu gün yarın evine döndüğünün haberini de alırız..
nazlıcan annen yetişmiş canım gözün aydın..maşallah oğlun da bekliyor..hayırlısıyla alırsın inşllah kucağına..
zeynep geçmiş olsun canım.en kısa zamanda iyileşirsin inşallah...büyük meleğini de ihmal etme canım.yaşı küçük çok kısa zamanda senden de düşkün olur kardeşine merak etme...
taze annelere bol sütlü günler,doktora gidecek anne adaylarınada güzel haberlerle dolu bir gün diliyorum..

kıslar günaydılar hepinize ve güzel bebelerinize işallah huzurlu mutlu sağlıklı bir gün geçirirsiniz.
bugün dr a gidecek haberler güzel haberlerle gelirler işallah
kıslar benim bugünü saymasak yarın son günüm düşündükçe uykularım kaçıyor birde bel ağrsı başladı iki üç gündr tamamen uykusz duruyorum artık

günaydın, arkadaşlar,

inaysa kendini rahatlat kafanı boşalt bak bebeklerine kavuşan arkadaşlarımızın sevinçlerini bizlerde yaşıycaz, sitres yapma lütfen sağlıkla inş kucağına alırsın.

zeynep çok gecmiş olsun bi an önce düzelmen d,leğiyle bebişinni iyio lmasına cok sevindim, inş yakın zamnda kzıınd aalışır kardeşine anne kız doya doya bebişinizi seversiniz.

heracım bebişini emzirmişsin allahım o güzel anların eksikliğini vermesin, yakın zmanda bebişinne kavuşman dileğiyle.

nazlıcan anneciğin gelmşiş gözün aydın,

linay akşam yazmışsın iyi olmana çok sevindim, bebeşinle sağlıklı günler dilerim.

doğum yapan arkadarşalr bol sütlü günler dielrim sizzlere.:emir_bebek:
yapamayan arkadaşlar sizede ne d,iyim ben doğurun desem korkarsınız sancınız olsun desem olmaz olmasın desem yine olmaz. sizde gününüzün gelmesini bekleyin bende dahil.
kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ay kıslar sizdede varmı benim ilk bebeğim olacağı için ya düzgün bakamsam ğluma ya ynalış yaparsam gibi acaip korkularda başladı bende
bebişi olan annelerimiz bebeğinizin göbek bağı bakımını nasıl yapıyorsunuz birde emzirme yastığı yada minderi almışmıydınız bilgi verirseniz sevinirim

günaydın hanımlar...

linaycım tekrar gözün aydın döndün aramıza bu kez kucağında bir melekle allah bağışlasın güzelim.
epiduralmi oldun bir anlatın kızlar ya tecrübelerinizden faydalanmamız lazım.

benimde sancılarım var. 3 gündür adet olucakmışım bir türlü olamıyormuşum gibi hissediyorum heralde benimkide kalmıycak ocağa. bendende haber alamazsanız bilinki bende doğurdum :))

nazlıcanın dediği gibi öyle göbeğimde kasılma yok. kasıklarımda sancı var. nazlıcan duy sesimi noluyoooooooooor bana :)))))))

şu işlerim bitmeden doğurmak istemiyorum ama kızımda beklemek istemiyor anlaşılan.

ay kıslar sizdede varmı benim ilk bebeğim olacağı için ya düzgün bakamsam ğluma ya ynalış yaparsam gibi acaip korkularda başladı bende
bebişi olan annelerimiz bebeğinizin göbek bağı bakımını nasıl yapıyorsunuz birde emzirme yastığı yada minderi almışmıydınız bilgi verirseniz sevinirim

ah canım ben doğumdan çok kızıma nasıl bakıcam diye korkuyorum.

ama etrafımızda büyüklerimiz olucak onlara güven ve ne diyorlarsa onu yap bence...

gecen bir doktor tv de konuşuyordu iyi anne doğulmaz. zamanla iyi anne olmayı öğrenirsiniz diyordu çok hoşuma gitti. allah bize yardım edicek. hiç merak etme.

gunaydın guzel hamısler ve annelerrr
inaysa az kalmıs kuzuna kavusmana ayy ne guzelll hıc stress yapmaa hersey super olacakkkk :))
zeynepcım cokkk gecmıs olsunn ıyı bak kendıne ınsallah tez zamanda toparlanacaksın :))
nazlıcan gozun aydın annecıgıne kavusmussunnn
allahım annelerımıze boll sut versın, hamıslerımıze vaktı geldıgınde yavrularımızı sorunsuz kucagımıza alıp evlerımıze donmeyı nasıp etsınnnnnn AMINNNNN

X