2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

bende gece kalkıyorum canım ama süt içiyorum.şekerim düşüyor yoksa çok terliyorum,rüylarımda rahat bırakmıyor zaten hep tatlılar yiyorum.süt içince rahat ediyorum...
çatlak bende de yok daha..başlamasın canım illa çatlamak gerekmiyor.bazısı çatlamıyormuş ama asıl bebek üç kiloyu geçince çatlıyormuşuz.ben hırsla günde üç öğün kremleniyorum...

ay ben de catlamamıstım ama sımdı cırt cırt gıdıyor valla :)))

bizde de yok ama kesin çatlayacak gibi ben iki kilo bile alsam hemen çatlarım zaten..bu zamana kadar çatlamam kremin sayesinde...sen bir ürün kullanıyor muydun canım..
uykumda kaşımışım heralde göbüşü çizmişim kaç yerini.krem sürünce acıyor..

chıcconun butun setını aldım kullanıyorum cok da hos pamuk gıbı yapıyor hıcde catlamamıstım dun pijemalarımı gıyerken gordum -tatlicadiarzu-
ustelık aılede catlayan da hıc yok kadar az kız kardesımde cızık bıle olmamıstı
bende de yenı basladı ınsallah sonu gelmez fisfisfis

bende senın gıbı kasırken bı kac kere cızdım kaydirigubbakcemile3sonra bady gıymeye basladım kaydirigubbakcemile3

inaysacım eşinin dediğini kafana takma canım belkide şaka yapmıştır yada yapı olarak öledir kendini üzmene değcek bişi deil sen bebeğini düşün ve odaklan üç günün kalmışken.aldıklarımızı beğendiğine çok sevindim tşk ederim .arabamız çift yönlü canım ve baston olmamasına rağmen baston şeklinde katlanıyo ve hatta omuz askısı var omuzdada taşınıyo çok kullanışlı yani.ben aynı model ama farklı bir renk katlanır halinide eklim bak istyersen.:CüvCüv:
ImageShack - Image Hosting :: 519buyuk4al4.jpg

Alisha canım yatağı çok şeker güle güle mışıl mışıl uyut inaşlalh güsel kızını hayırlı olsun

smrisk bende gece kalkıyorum wc için sonra yatıyorum sani biri dürtüklüyor kalk bi gezin diye:)
Karın çatlakalrım henüz yok ama bundan sonra olur mu olmazmı bilemiycem inaşlah olmasın
ama olursada sıkıntı yapma üzülme sağlığın yerinde olsun canım

inaysa cım üzülme erkekler öyleler işte o da sabah uykusundan kalkınca öyle mahmur mahmur öylesine ir laf etmiştir takma kafana bu arada birşey merak ettim canım senin oğlunun adı ÇAĞAN mı olcak eğer öyleyse aynı ismi koyuyoruz bebekelrimize desene aylardır burdasın bende ama şimdi farkettim

sedakt hayırlı olsun cıcılerınız canım bu araba modelını bızde cok begendık almayı dusunuyoruz sız kaca ve nereden aldınız

tşk ederim canım sizler beğenince bizde doğru tercih diyoruz.çünkü özellikle araba konusunda çok düşündük sonuçta rahat ve benim bebek kucağımdayken rahat kapatıp açacağım ve rahat taşıyacağım bi model olmalı die ve sonunda bunu beğendim çok çok kullanışlı almayan arkadadaşlara tek tavsiyem bu model.
canım biz fatih unkapanından aldık alt geçitten bilirmisiniz bilmem bende bilmezdim ama eşim götürdü beni harika bi yer bebişlerle ilgili bu tarz herşey var ve birsürü dükkan yanyana çok çeşit var.biz ordaki pierre cardin mağazasından aldık.fiyatı 420 ytl idi 400 aldık ama internette 450-500 ve hatta 600 civarı.

he kızlar bu arada benim yazdığım fiyat taşıma koltuklu fiyat yani sadece arabayı almak isterdeniz 250 ytl civarı sormuştum aldığımda.

merhaba kızlar....bir bebeğimiz daha olmuş
gülçin gözün aydın Allah analı babalı büyütmek nasip etsin :ecrin_bebek:
sırda kim var acaba:uhm:

slm herkeze bugün dogum yapan varmi acaba?
alisha besigin cok tatli yavrun misil misil uyur icinde ins.

gamze sen de mi ankaradasın hiç dikkat etmemişim.hangi semttesin,hastaneye gidiyorusun canım???

gamze sen de mi ankaradasın hiç dikkat etmemişim.hangi semttesin,hastaneye gidiyorusun canım???

Evt canım ankkaradayım işim Gaziosman paşada evim eryamanda sende mi ankaradan bende valli dikkat etmemmşim.:)))
hastaneye gitmiyoroum benim dokorum zekai tahirin başhekim yardımcısı çok memenunum geretiğinde hasaneye yönlendiriyor

sedakt gercekten cok kullanıslı bı araba secmısınız cunku oyle uzun zamandır arastırıyoruzkı hem cıft yonlu hem canta sekılınde tasına bılıyor butun tekerlıkler 360 derece donuyor fıyatıda cok ıyııı gule gule kullanınınnn bız kırmızı grı almayı dusunuyoruz sız hangı rengı tercıh ettınız :))

gamzecım komsuyuz desene bende eryamandayım canım :)))

ya arkadaslar istanbulda acıbadem kadıkoy hastanesınde dogum yapmayı planlayan varmı

aa gerçektenmi özlemcim sende mi kaıncı etaptasın ben 1 . etaptayım migrostan sonnraki duraktayım mesa da

evet canım çok düşündük ama en doğru tercihi yaptığımızı düşünüyorum.sizede tavsiye ederim
bizim aldığımızda kırmızı gri zaten canım bu yani
ImageShack - Image Hosting :: productimagesjlmozumepcqx9.jpg

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…