2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

hanımlar doğum fotoğrafçısı ayarladınızmı? ctesi günü tesadüfen bir fotoğrafçı gördüm doğum fotosu çekmeye başlamışlar. çok cici bir bayan çekiyor. konuştum doğumun şeklini nerede olacağını falan genelde hastaneler doğumhaneye sokmuyorlarmış fotocuyu ama bazıları izin veriyormuş zaten doğumhaneye bebeğin ilk çıkışını çekecek değil ya :)) kordonun kesilişini çekiyorlarmış birde anneyle ilk bakışma kendi bebeğinin çekimlerini gösterdi eşi çekmiş çok şirindiler çok duygusaldılar bayıldım.200 ytl dedi ama kaç poz var hatırlamıyorum. kocaman bir albüm hazırlıyorlar pazarlık falan bişiler yapılır sanırım. birde içindeki resimlerden bir kolaj çalışmasını kapıya hazırlıyorlar sizde olduğunuz yerde bir sorun derim

merabalar hanımlar:)
gülçin doğum yapmış:)Allah analı babalı büyütsün işallah:))
sedakt canım güle güle kullanın eşyalarınızı ,telsizden ben de aldım oyuncak gibi diil mi??
inaysa canım ağlama yahu 3 gün kaldı bak ,boşver ben de aç aç kocamın kalkmasını bekliorum!!
ctc maşallah oğluşuna canım:)
heracım oyy çok sevindim bak nasıl toparlıo kendini bugün emecek seni en yakın zamanda da yatağında yatacak işallah:))

teşekkür ederim canım

heracım çok sevindim alalhım bi an önce kavyşdursun . inş böbrekle ilgilide bi sorun olmaz duıalrım sizinle.

son olarakta arabamız ve araba koltuğumuz
nasıl arkadaşlar yeni aldıklarımız dün ekliycektim beceremedim.saolsun kuzi arkadaştan öğrendim
ImageShack - Image Hosting :: productimagesjlmozumepcjf1.jpg

sedakt hayırlı olsun cıcılerınız canım bu araba modelını bızde cok begendık almayı dusunuyoruz sız kaca ve nereden aldınız

marsg ben 37 den korkuyorum diyorum sen 38 in içindeyiz diyosun ver coskuyu ver coskuyu-tatlicadiarzu-zaten yüzümde sivilceler cıkmıs gece:1shok:
ctc bende isterim dogum fotografcısı ama bana şimdilik fuzuli geliyo malum maddi durumlar filan ...ama bir kere yasanıyo bunlar hos anılar tabii...
hera ne güzel bebegini emzirceksin dokuncaksın ona... insallah cuk cuk emer annesi :ecrin_bebek:
linay nerde yaaa cıkmıs olması lazım hastaneden...
ekinsu da yok bugun dogurdu mu acaba:sm_confused:
nazo garanti dogurdu kac gün oldu girmeyeli...
bende ebe gibi herkesi dogurttum:tomato:

selam hanımlar nasılsınız
bişey soracağım size benim sabahtan beri belim çok kötü ağırıyor bide ara ara karnım ağırıyor ayağa kalkınca zor yürüyorum. var mı böyle bişey başına gelen napayım bişey deyin..35 haftalık hamileyim bu arada

heracım gözün aydın güzelim çok sevindim. sütün gelmişmiydi canım.

inşallah yavrun bir an önce evine odasına ailesine senin sıcasık kucağına kavuşur

saol canım tesekkur ederım. sezeryandan sonra hemen gelmıyor dıyorlar ama benım hemen geldı umarım herkesın oyle olur

mertim doktorunu bir ara istersen.

ağrılar pozisyon değiştirince geçiyorsa sorun yok diye biliyorum. ama geçmiyorsa sorun.

saol canım tesekkur ederım. sezeryandan sonra hemen gelmıyor dıyorlar ama benım hemen geldı umarım herkesın oyle olur

canım çok sevindim oğluşun emsin de hemen büyüsün inşallah zaten kilosu çok iyiydi maşallah.

emzirdikten sonra yaz bize. oda harika bir duyguymuş.

kaldık buralarda doğuramadan. gelmedi şu ocak bi ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…