2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

naysa oluşunun adı çağanmı olcak benimkide öyle olcak iyimi:)))
Allah sağlıkla kavuştursun perşemebe ssizi canım

herkese iyi akşamalr

kızlar selam,ben geldim,walla aklım sizdeydi,eşime bile dedim acaba doğuran oldumu ben dışardayken,bugün başka bir hastaneye gittim kendi dr mun dışında,ama ıhhh ıhhhh yapamıcam sanırırm başka yerde,sonra kendı drumla randevum vardı,tosbik kızım 3655 gr mış,ama drum bu son haftalarda yanılma payının çok yüksek olabıleceğini söyledı,yanı daha fazla yada daha eksik de olabılırmiş,herşey normal suyu kalp rıtmı falan ama drum sen %70 1 ocağa kalmadan doğurabılırsın dedı:1shok::1shok:,benım 1 ocağa kadar beklemek istediğimi bılıo,normal yapabıleceğimi söyledı ama ben onada ıhh ıhhh dedim,oda o zaman alttan muayene etmeyeyım yoksa doğumu provoke etmiş olurum dedı,
zaten dün geceden berı regl sancım war,gece boyunca bekle kızım 9 gün die dua ettim,kasılmalarımda arttı,şimdi ewe geldım,hemen yastık yorganı kapıp salona kuruldum,malak gıbı yatıcam bundan sonrakı doğurmayayım:jeyyar:,cuma günü bi daha kontrole çağırdı, 3 gün sonra,durum ciddi sanırım ,kızlar dua edın doğurmayayım yaaaa 1 ocağa kadar:1no2::1no2:

sizde ne war yok bı okuyup geleyım bakim geçmişi

Esracım bebeine Maşallah yat kız yat 1 Ocağa ne kaldı bende yatıorum sen şimdi sezeryan mı olucan??

Bugün benim için yoğun bi gündü, evde yapılacak işler vardı onları hallettik, Doktoruma ve hemşireye yılbaşı hediyesi aldım. Ancak okumaya fırsat bulabildim..

alisha sleeper almakla bence çok iyi yapmışsın, güle güle kullanın

Sedakt arabanın kullanımı rahat bişeye benziyor , iyi günlerde kullanın, kaç kilo biliyor musun acaba?

Hera inşallah hayırlısıyla biz de bebişlerimizi emzirmeye başlarız...

Blooms ben de acayip bir sinir başaldı ,bugün annemle kardeşim bana geldiler evde yapılacak bişeyler vardı, yaptıkları herşey gözüme battı. Asabiyet aldı başını gitti

İnaysa bizi habersiz bırakma sakın , sen orda doğum yaparken biz de burda dokuz doğurcaz unutma bizi

ay esracım dualarımız hepiniz için :Saruboceq:
blooms iyi diyim iyi olsun havada tam kış geldi zor oluyo valla işe gidip gelmek son haftam gerçi haftaya evdeyimdelikafadulden

tşk ederim cnm 6.5 kg mış ağırlığı

Esracım bebeine Maşallah yat kız yat 1 Ocağa ne kaldı bende yatıorum sen şimdi sezeryan mı olucan??

yatcamda yınede sankı bana da öle doğuo kalamıcam 1 ocağa,dun de sen dedın ya tuvalet hıssı oluo dıe,psikolojıkmıdır nedır banada öle hısler gelıo,bıde sankı kalçamdan ağrı girıo bişey batıo gıbı,
ewet canım sezaryen olcam kendı isteğimle

esra eğer sancıların tutmazsa bekle derim şurda ne kaldı zaten sezaryan olucan zorlanma durumunda yok tabii herşeyin hayırlısı cnm..

kızlar gecen hafta bebegn asagı indigini hissederken bu hafta yıne yukarı yukarı batıyor.bu halsızlık karın agrıları normalmı bunlar yaa.bakalım yarın nst ye gıdıcem korku heyecan hat safhaya gelıyor

Normal cnm aynı şeyler haftalardır bende de var aırlaştık artık panik yapma..

Heracım çok sevindim bebişinin emmeye başalmasına.Ne güzel emiyordur cukcuk diye.Yakında çıkar, evine getirirsin:CüvCüv:
Esracım, yat bakalım, bekletebielecek misin 1 ocağa kadar.İnşallah istediğin gibi olur.

kızlar merhaba..özledim sizleri :))

ben ve minnoşum çok iyiyiz allaha şükür..ev kalabalık olduğu için girmeye fırsat bulamıyorum ,şimdi bir bakayım selam vereyim sizlere dedim..

maşallah doğum yapan arkadaşlar olmuş bayağı Allahım hepimizin yavrularını bağışlasın sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..bekleyen arkadaşlarıma da hayırlı doğumlar diliyorum..bu güzel duyguyu bir an önce tatmanız dileğiyle..

esra yorma kendini bol bol dinlen işallah bekler bebişin kıs montesori şeker arkadaşım nerdesin

Linaycım hoşgeldin canım, çok sevindim senin de bebişininde iyi olmasına.Kendine de bebişe de çok iyi bak güzelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…