2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Güle güle kullanın kızlar aldıklarınızı, alisha sleeperin çok tatlı güzelim, ninnilerle uyusun içinde naz kızımız.
Sedacım senin aldığın araba ve oto koltuğuda çok güzelmiş, güle güle kullanın.Sağlıcakla bebişleriniz içinde yatsın, gezsin inşallah.

iyi akşamlar kızlar oğlumu emzirdim geldim hemen sarıldı memeye sankı daha once emmıs gıbı. bırazdan yıne gıdıcem emzirmeye. bugun ıyıce düzelmiş:nazar: canımın içi. eger bı aksılık olmazsa yarın veya yarından sonra cıkıcak :Saruboceq:

iyi akşamlar kızlar oğlumu emzirdim geldim hemen sarıldı memeye sankı daha once emmıs gıbı. bırazdan yıne gıdıcem emzirmeye. bugun ıyıce düzelmiş:nazar: canımın içi. eger bı aksılık olmazsa yarın veya yarından sonra cıkıcak :Saruboceq:

ah canım benim... hayatın en güzel duygusunu yaşamışsın. gözün aydın çok sevindim güzelim.

inşallah yarında alırsın kucağına bizim içinde kokla canım o mis kokusunu çek içine...

ah gel teskere :))

canım Allah bağışlasın sağlıkla sıhattel nşallah evine yuvasına kavuşsun çok sevindim.

oyy oyyy maşallah yavruna daha dur annesı surda az zamanı kaldı yakında bı cekıstırecekkı senı meme dıye hihoyyyt
:nazar:

Heracım gözün aydın çok sevindim cnm ALLAH bidaha ayırmasın sizi....

Bende bugün kontrole gittim bebbişim 3 küsür olmuş herşey yolunda Cuma tekrar gel dedi haftada 2 kere bakıcakmış bizden haberler bunlar...

verdi vermezmi 2 Ocak bugün odamıda ayırttık sabah 9'da ameliyata alıcakmış tabii benim miniim bekleyebilirse ALLAH'ım hayırlısı neyse onu verir İnşallah hepimiz için...

kıslar herkese ii akşamlar tahlillerimi dr agösterdim perşembe sabahtan ameliyata alıcak sabah 8 de hastanede olucaz 2 gün kaldı kıslar işallah hayırlısı ile oğluma kavuşurum buarada kıslar acaip sırtım ağrıyor ama nst bağlandığımda sancı çıkmadı bebek baskı yapıyor o yüzdendir dediler blooms bende çok asabi oldum canım herkese bağırıyorum durup durup ağlıyorum hayırlısı artık

inaysa gözün aydın perşembede seni konuşucaz bakalım o güne kadar başka bebiş gelcekmi?blooms bende belli olmuyo volkan gibiyin ne zaman patlıcağım belli olmuyo valla :mymeka:

Son düzenleme:
İnaysa cnm dualarımız seninle İnşallah çok rahat bi doğum olur...

ayy kızlar çatacak adam aıorum özellikle eşimin her dedii batıo bana..

yaa ben acaip sinirliim herkezle kavga ediorum içim içime sığmıor sendede oluomu

ben işteyim güzelim valla öyle sinirlenmeye kimseyi bulamıyorum :))

saat 6 olmuş haberim yok. vaktin nasıl geçtiğini anlamıyorum burada...

hadi bakalım 2 ocağada birşey kalmamış sende al güzelim hayırlısıyla bebişini kucağına...

kıslar herkese ii akşamlar tahlillerimi dr agösterdim perşembe sabahtan ameliyata alıcak sabah 8 de hastanede olucaz 2 gün kaldı kıslar işallah hayırlısı ile oğluma kavuşurum buarada kıslar acaip sırtım ağrıyor ama nst bağlandığımda sancı çıkmadı bebek baskı yapıyor o yüzdendir dediler blooms bende çok asabi oldum canım herkese bağırıyorum durup durup ağlıyorum hayırlısı artık

2 günmüüüü ay inaysa bana heycan bastı... hadi hayırlısı güzelim. aman haber ver bize olurmu kendine gelince. ölüyoruz buralarda meraktan.

benim eşim laptobu getiririm ben sana hemen diyor :))) seninkide 2 satur birşey yazsın olmadı :))

blooms merak etme tek değilsin kaydirigubbakcemile3
esra gittinmi dr.a ??
nazlıcanda girmemiş hiç siteye annesi gelcekti inşallah o yüzden girmemiştir :1shok:

X