2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

canım çok sevindim oğluşun emsin de hemen büyüsün inşallah zaten kilosu çok iyiydi maşallah.

emzirdikten sonra yaz bize. oda harika bir duyguymuş.

kaldık buralarda doğuramadan. gelmedi şu ocak bi ya...

inşallah canım hemşireleri falan tosuncuk diye seviyorlar nazar degmesın kuzuma:nazar: yazarım merak etme canım. haftası çok önemli canım bıraz daha sabret sağlıkla al kucagına inşallah. benim doktor hep kılosu falan önemli değil haftası çok önemli derdi ama benım bekleme sansım olmadı 1 saat ıcınde alındı hemen. çünkü çok aşırı kanamam vardı. kanama basladıktan sonra 1-2 dk ıcınde evden cıkmamıza ragmen evde her yer kan oldu esım falan gorunce bayılacaktı nerdeyse :bbo:

inşallah canım hemşireleri falan tosuncuk diye seviyorlar nazar degmesın kuzuma:nazar: yazarım merak etme canım. haftası çok önemli canım bıraz daha sabret sağlıkla al kucagına inşallah. benim doktor hep kılosu falan önemli değil haftası çok önemli derdi ama benım bekleme sansım olmadı 1 saat ıcınde alındı hemen. çünkü çok aşırı kanamam vardı. kanama basladıktan sonra 1-2 dk ıcınde evden cıkmamıza ragmen evde her yer kan oldu esım falan gorunce bayılacaktı nerdeyse :bbo:

heracığım önceden bir sorun tesbit edilmişmiydi?

maşallah yavruna güzelim.

ah canım ya nasıl korkmuşsundur kimbilir.

neler yaşıycaz bakalım. hiçbir şey bilmeyince herşey süpriz olunca insan çok heyecanlı ve meraklı oluyor.

kızlar tünaydın

heracım gözünaydın canım emzir bakalım bebişini

gülçinde doğum yaptı demekki, gece rüyamda doğuran doğuranaydı zaten tahmin ettim dedim kızlardan biri herhalde dedim, gülçincim tebrik ederim canım allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

heracığım önceden bir sorun tesbit edilmişmiydi?

evet canım plesanta previa vardı bende yanı plesantası doğum kanalına yerlesmıstı normal doğum sansım yoktu bır de bu durum anneyı ve bebegı öldürecek sekılde kanamaya neden oluyomus bu ıhtımalıde beklıyordum bılınclıydım yanı hemen evden cıktık hastanede yakın olunca hemen ultasonla bakıp bebegın yasayıp yasamadıgına falan baktılar sonra hemen benı hazırlayıp aldılar.

evet canım plesanta previa vardı bende yanı plesantası doğum kanalına yerlesmıstı normal doğum sansım yoktu bır de bu durum anneyı ve bebegı öldürecek sekılde kanamaya neden oluyomus bu ıhtımalıde beklıyordum bılınclıydım yanı hemen evden cıktık hastanede yakın olunca hemen ultasonla bakıp bebegın yasayıp yasamadıgına falan baktılar sonra hemen benı hazırlayıp aldılar.

heracığım büyük geçmiş olsun Allah bebeğini sana bağışlamış senide ona tabi şimdi herşeyi atlattınız şükür bebişinde en kısa sürede sağlıkla yanına ellerine kollarına gelir inşallah.Rabbim korusun

heracığım büyük geçmiş olsun Allah bebeğini sana bağışlamış senide ona tabi şimdi herşeyi atlattınız şükür bebişinde en kısa sürede sağlıkla yanına ellerine kollarına gelir inşallah.Rabbim korusun

inşallah canım az kaldı yavruma kavusmaya. çok zor bişey allah kımseyı yavrusundan ayırmasın

Tünaydın kızlar,
heracım geçmiş olsun yaa, senin epey tehlikeli olmuş.Ama neyse oğluşunu kucağına aldın, bugünde cuk cuk emer seni:)))
Gülçinde doğum yaptı demek, hadi hayırlısı ile tüm anneler bebişleine kavuşsunlar bir an önce.

Ayy inanmıyorm atık ahrkes doğuma başaldı. Maşallah yeni anne ler çoğalmış zeynep, linay gülçin Allah hepinzinkini bağışlasın analı babalı byütsün inşallah

iyi haftalar kızlar, ben doğurmadım daha da niyetim yok:)
hala bebişin eksikleriyle uğraşıoruz bütün hsonu beşik aradık bizim beşiğimiz çok kolaycı işi oldu sleeper aldık kzıımıza tembel annelere tavsiye ederim:)
sany0085va2.th.jpg

hala bebişin eksikleriyle uğraşıoruz bütün hsonu beşik aradık bizim beşiğimiz çok kolaycı işi oldu sleeper aldık kzıımıza tembel annelere tavsiye ederim:)
sany0085va2.th.jpg

:)) güle güle kullan canım. otomatik sallanması güzel bunların... inşallah rahat rahat uyur miniğin...

sany0085va2.th.jpg

güle güle sağlıklı günlerde kullansın canım mışıl mışıl uyusun uyusunda büyüsün :emir_bebek:

:)) güle güle kullan canım. otomatik sallanması güzel bunların... inşallah rahat rahat uyur miniğin...

inşallah cnm ya bazı bebekler öne arkaya sallanmayı sevmiyomuş, öyle bi durumda değiştiriyo ebebek, yerine başka beşik alabiliyomuşuz. sen nasılsın kontrollerin ne durumda doğum tarihiyle ilgili bişey dedi mi doktorun

inşallah cnm ya bazı bebekler öne arkaya sallanmayı sevmiyomuş, öyle bi durumda değiştiriyo ebebek, yerine başka beşik alabiliyomuşuz. sen nasılsın kontrollerin ne durumda doğum tarihiyle ilgili bişey dedi mi doktorun

iyiyim canım. gece uykusu diye bşey kalmadı heycandan. minik minik adet sancısı gibi sancılarım var. bu hafta gidicem. normalden tırsmaya başladım.

bu gittiğimde epidural sezeryanı konuşucam. ay çok meraklıydım normale yaklaştıkça cayıyorum.

sen nasılsın. ne zaman yeni kontrolun

iyiyim canım. gece uykusu diye bşey kalmadı heycandan. minik minik adet sancısı gibi sancılarım var. bu hafta gidicem. normalden tırsmaya başladım.

bu gittiğimde epidural sezeryanı konuşucam. ay çok meraklıydım normale yaklaştıkça cayıyorum.

sen nasılsın. ne zaman yeni kontrolun

hiç sorma ya ben de benim doktorun hemşiresi yüzünden normalden soğuyorum her gittiğimde, nasıl doğurucan bu kız 4 kilo olur, kafası da büyük, son anda herkes sezeryana dönüyo gibi şeyler söylüyo, valla normal doğurursam bu karıya inat doğurucamsırnaşık şey
ama inan insan kendini nasıl şartlarsa doğumu öyle geçiyomuş, yine de ben son ana kadar normal diye kafamda kurdum e doktor mecbur sezeryan derse o zaman düşünürüz, bazı normal doğum hikayeleri okuyorum toplam 2 saat sancı çekilmiş bebeğin çıkışı bile hissedilmemiş, neden bizimki öyle olmasın ki, sağlık açısından bi sorun olmadıkça normal en güzeli
benim kontrol haftaya, ondan sonra her hafta çağırıcam dedi haftaya da nts ye sokucakmış hayırlıısı bakalım sen de korkunç şeyler okuma, normal doğumdan korkanların eminim ilk gece korkusu da olmuştur, bunlar bilgisizlik, abartmayla alakalı şeyler

slm arkadaşlar bu gün pek kimse yok akşama doğru toplanırsınız artık.

kızlar dün gece 2 miydi ne uyandım okadar çok acıkmışımki uyurum dedim ama ne yapdıysam uyuyamadım, hiçde huyum değildir gece bişey yemek neyse dolapdan çıkardım bişeyler uyedim sonrada uyumuşum, sizede böyle şeyler luyormu birde benim göbişde henüz yırtılma olmadı ne zman başlıyor çatlakalr acaba.

alisha çok güzel odasıda beşiğide.güle güle günlerde kullanın inşallah..bence kullanışlı olur bu beşikler kaç ay yatıyor acaba bebekler bunda...
marsg vazgeçme bence normal doğumdan.bir sen bir ben varız zaten şimdilik normal doğuracak.sende vazgecersen yanlız kalacağım:))) ben çok rahatım valla çok var daha ondan mı bilmem..rüyamda da hep öyle kolay doğum yapıyorum ki:))) pıt diye doğururuz inşallah öyle düşünme bence..

X