2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

Araba pierre cardin galiba dimi...kaça aldınız sorabilirmiyim...

evet canım pierre cardin dört rengi var fiyatıda aldığımız yerde 420 ytl idi ama biz 400 ytl ye aldık.internetten çok araştırdım ama 500 ve üzeri hep fiyatlar bir iki sitede 420 civarı ama onlardada yok sotokta kalmadı diolar zaten oyüzden o fiyatı yazıyolar.

uyumusum yeni uyandım yok doguran filan dimi:))
benimde yarın arkadasım gelcek peynirli maydanozlu börek sarıp atıcaz buzluga ... 3 tepsi kurabiye yapıcam onlarıda koyarım buzluga ...gelene birde salata tarzı makarna patates salatası filan yaptım mı tamamdır herhalde...zaten misafir fobisi olan bir insanım bebek varken kolaylık olur yaptıklarım....
ekinsu nbr...öbür taraf neresi yaw...
sedacım aldıkların cok güzel buhar kakinesini kaça aldın...

kuzi.inanna öbür tarafa gelsenize

:roflol:yok canım daha bu dünyada yapacak işlerim var, çocuk doğurucam büyütücem falan :) şaka biyana valla yeni gördüm ama gitmişsin zaten msn ile uğraşıyodum bende sorun vardı kapanıp duruyodu.

bu arada msn ye gelin demek istemiş gülce kızlar :))

arzu-ela tşk inşş canım Allah seninde bebişini analı babalı büyütsün.
elagülce öbür taraf ne kız töbe töbee.:1shok:
sen kesin msn ye çağırıyon ya ama öle olmazki benim msnemde sadece esra var biz ne olcaz daha doğurmadan kaçağa bindik:çok üzgünüm::dilcikar:
ekinsu tşk ederim canım beğendiğine sevindim.
filizcim buhar makinesinin fiyatı 60 ytl idi ama biz 50 ytl ye aldık canım

kızlar mozaik pastasıda koyun dondurucuya:))hem yapmasıda çok kolay:)birde yaprak sarması koyabilirsiniz:)
ben sizin kadar hamarat değilim valla.kıskandım sizi.zaten kalmış son 1 hafta.uyuyabildiğim kadar uyumayı düşünüyorum bu hafta.malum doğumdan sonra çok arıycaz bu günleri:))

glebella iyi düşündünmüşsün canım,ben sıkılırım hemen saramam ,ama anneme hemen sardırıyım bari..
pembe panter saol cnm beğenmeniz çok güzel.
ya kızlar niree kayboldunuz yaww.

sedacım ben geldim ama hemen kaçıcam eşim başımda dikilmiş bekliyor,aldıkların çok güzel canım güle güle kullanın inşallah......

iyi geceler

zeynep hande bebeklerinizi iyi günlerde büyütün. sizlerden doğum haberi aldıkça daha bir heyecan sarıyor bizleri.

seda aldıklarını iyi günlerde kullan hepside çok güzel

bakalım bende yarın dr gideceğim ne diyecek son üç gündür devamlı sancım var işallah kızısım iyidir

tşk ederim canım.umarım dr kontrolün ii geçer cnm.
sancılar normal bendede oluyor artık son zamanlar olucak bunlar,bunu ters düşünüp canını sıkma.

kıslar günaydın hepinize bebişlerinizle sağlıklı mutlu huzurlu bir pazatesi geçirmenizi diliyorum bu sabah en çok üzgünüm insülin vurmak için uyandım eşimede dedimki kalk bir kahvaltı hazırla bana başka emrin varmı dedi çok gücüme gitti son üç güne gelmişim annemede çaktırmadan ağladım valla
bugün dr a tahlil snuçlarını göstericem işalah bişey yoktur ve perşembe günü çağanıma kavuşurum bugün dr a gidecek arkadaşlar işallah sizde güzel haberlerle gelirsiniz sedakt buarada aldıkların çok güzel özellikle arabaya bayıldım çift yönlü kullanılıyıomu o bebişin sağlıklı ve mutlu bir şekilde kullansın hepsini canım

gunaydın arkadaslar hepimiz için guzel bı hafta olur inşallah...
doktora gıdecek olanların guzel haberlerle donmesını dılıyorummm

günaydın öğlene kadar işim var. bir özet geçin bana haftasonunu kızlar doğuruan varmı linay ve burcudan sonra

zeynep dogırmus canım :))
4 bebeişimizde geldı darısı sıradakı arkadaslara :))
allahım bebeklerımıze saglık annelerımize bol sut versın :))

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…