2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

selam kıslar, Talya poğaçaları çiğ dondurmayı duymamıştım hiç, ama ablam pişiripte koyuyo buzluğa, yeneceği zamanda fırında ısıtıyo yeni gibi oluyo. Çok iyi yapıyosun valla gelen gidene hazır olacak rahat edersin, bende kaç gündür düşünüyorum ama tembellik işte.

ii akşamlar hanımlar:))
ben de maçı seyrettim,geldim ekranın karşısına,yendik:))
kimsecikler yok ,umarım bu arada doğuran da yoktur:))

bu arada sedakt kiz yazilari okuyup da kacma gelsene iki muhabbet edelim:)
yalniz benim int gleip gidiyor aniden cikarsam kusura bakmayin..

cnm okumadan yazamıyorumki ozaman muhabbetten uzak kalıyorum bi okimde öle yazim dedim amma kaçmışınız:çok üzgünüm:
bugün 12 de kalktım zaten kahvaltı yapıp,ev için alışveriş yaptımisonra yemek hazırlamak ,yemek derken geeç kaldımzaten kimsede yok:dilcikar:

imageshack sitesine giriyosun, gözat diye bir yer var ona basıyosun bilgisayarından resmin nerdeyse bulup seçiyosun, hostit diye bir yer var ona basıyosun, url adresleri çıkacak, en alttaki url adresini, http: diye başlayan yerden itibaren kopyalayıp, burda mesaj yazdığımız yere yapıştırıyosun.

olmuş canım olmuş, aynı mesajda hepsini birden ekleyebilirsin, bu sayfayı açık bırak, öbür taraftan tek tek kopyala yapıştır yap aynı yere istersen, sen bilirsin gerçide.

son olarakta arabamız ve araba koltuğumuz
nasıl arkadaşlar yeni aldıklarımız dün ekliycektim beceremedim.saolsun kuzi arkadaştan öğrendim
ImageShack - Image Hosting :: productimagesjlmozumepcjf1.jpg

Hepsi de çok güzelmiş, güle güle sağlıkla kullanın, özellikle dönenceye bayıldım çok şirin.

:roflol::roflol::roflol: ilahi bana yaa doğru söylüyosun ama düşünemedim o an bitti zaten bi dahakine öle yapim kabiliyetsiz ben yaa sırnaşık şeysırnaşık şey

saol canımm beğendiğine seviindimbu resimleri internetten aldım kendim çekemedim ama aynılarını buldum rengine kadar

son olarakta arabamız ve araba koltuğumuz
nasıl arkadaşlar yeni aldıklarımız dün ekliycektim beceremedim.saolsun kuzi arkadaştan öğrendim
ImageShack - Image Hosting :: productimagesjlmozumepcjf1.jpg

Araba pierre cardin galiba dimi...kaça aldınız sorabilirmiyim...

X