2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

pembe,ben dr için hastaneden randevu aldım,ama aklım karıştı şimdi,özelden mi gitmek gerekıo dr a acaba,yoksa sadece hastaneden mı bakılıo,yanlış bişey yapmayayyımda

pembe,ben dr için hastaneden randevu aldım,ama aklım karıştı şimdi,özelden mi gitmek gerekıo dr a acaba,yoksa sadece hastaneden mı bakılıo,yanlış bişey yapmayayyımda

hastanede muayene oluyosun.özel derken doktorun kendi muayenehanesini mi kastediyosun?

ewet canım ya,sen arzu hanıma özel muayenesındenmı gıdıosun,yoksa direk hastaneden mı,yanı ben esra hanıma doğum yaptırmak istesem hastaneden gıdınce ilgilenıo mu onu sormak ıstedeım,
çoğu dr önce özelıne gelınmesını ister ya kafam karıştı,offffff şu işi bi çözumlesem bı an öncekafamçokkarıştı

Yok canım merak etme hastaneye gidiyosun,esra hanımın hastası olmasan bile doğumunu yaptırır.bi keresinde bir hanım gelmişti arzu hanımın hastası değildi normalde ama hemen sezeryana aldı arzu hanım.Yani illa ki gebelik takibini onun yapması şart değil mutlaka doğumunu yaptırmak zorundalar.özel muayenehanesi var mı bilmiyorum.tabi ki ilgi olarak özel gibi olmuyo çünkü dediğim gibi kalabalık ayıracağı vakit sınırlı.

Saol kançiçeğim iyiyim sen nasılsın.Sancılar bende de var.Özellikle geceleri.Ama normal artık.Ay inşallah beklesinler biraz daha.biraz daha beslensinler.Benim oğluşum küçük daha.

ben de iyiyim canim idare ediyorum iste.
evt zamanimiz yaklasti ama dedigin gibi biraz daha beklesinler .
zamaninda saglikla dogsunlar insallah.:Saruboceq:

ayyyyyy inanamıyorum 4 bebeğimiz olmuş bile,çok duygulandım inanın ve çok sevindim hera,linay,barcli ve zeynep allah analı babalı büyütsün inşallah:nazar:
ben cumartesi dr.umdaydım eğer kızım daha erken geliyorum demezse ocak 7 de aramıza katılacak teyzeleri.ama ben çok endişeliyim kızlar resmen paranoyak gibi oldum geceleri uyuyamıyorum ya aklım fikrim hep kızımda ya bişi olursa diyorum,hep dua ediyorum eli yüzü düzgün olsun,sağlıklı olsun diye,allah hepimizin bebeklerine sağlık versin inşallah:nazar:

bu arada heyecanlandım bebekleri duyunca bi iyi akşamlar diyemedim kızlar,herkes iyidir umarım,gerçi son zamanlarımız, hepimizin şikayetleri arttı tabii,hayırlısı ile bir doğursak diyoruz.

aynen talya cim agrilar sizilar iyice artti.artik dogum acilisini da yaptik.hayirlisiyla gerisi gelir insallah.
sen de uykusuzluk cekiyorusn heralde benim gibi ben de uykum oldugu halde uyuyamiyorum.
ruyamda dogurdugumu goruyorum aklim fikrim onda oldugundan galiba.
neyse sen de cok kafana takma bebegin iyidir insallah saglikla gelir sana.

bu arada sedakt kiz yazilari okuyup da kacma gelsene iki muhabbet edelim:)
yalniz benim int gleip gidiyor aniden cikarsam kusura bakmayin..

aynen talya cim agrilar sizilar iyice artti.artik dogum acilisini da yaptik.hayirlisiyla gerisi gelir insallah.
sen de uykusuzluk cekiyorusn heralde benim gibi ben de uykum oldugu halde uyuyamiyorum.
ruyamda dogurdugumu goruyorum aklim fikrim onda oldugundan galiba.
neyse sen de cok kafana takma bebegin iyidir insallah saglikla gelir sana.
evet kançiçeğim artık gecelerin kadını oldum,tabii doğum yaklaştıkça endişelerimde arttı ama dediğin gibi çok kafaya takmamak lazım.....
Talyacım, 5 bebeğimiz var.Handede 16 sında doğum yapmış, Birde tuanamız var:)))

sağolasın waterfull sayfalar çok olunca atlaya atlaya okudum,atlamışım demekki .Handecim allah analı babalı büyütsün inşallah canım...:nazar:

kızlar ölüorum sabah kahvaltıya misafirim vardı daha hala kendime gelemedim kendi arkadaşlarım geldiinde hiç yorulmuorumda böle karı koca bide çocuklar olunca pestilim çıkıo üstelik annem ve kadın olmasına ramen ben çok heyecan yapıorum:KK43:((

kızlar bana müsade,doğum yapınca ikram etmek için mayalı poğça yoğurmuştum onları bi halledeyim de,difrize atıcam inşallah,ilk defa yapıyorum beni mahcup etmezler inşallah....
öpüyorum.....

iyi geceler talya cim kolay gelsin.
ben de kaciyorum kizlar kendinize iyi bakin.iyi geceler.
ütü yigildi beni bekliyor:KK43:

Talya gitme nasıl yani yoğrup buzlua atabiliomusun

burdayım canım,evet yoğurdum şimdi şekil verip içine maydanozlu ve lorlu iç harcınıda koyup kapatıcam ve fırın tepsisine dizip 1 saat tepsiyle beraber difrizde bekleticem,donan poğçaları buzdolabı poşetlerine koyup tekrar difrize atıcam,misafir gelirse şayet sabahtan difrizden çıkarıp oda sıcaklığına gelince yumurta sarısı ve çörek otunu serpip fırına vericem.
aynı şekilde 2-3 tane kek yapıcam ama onları pişirip aliminyum folyoya sarıp öyle atıcam difrize.

X