2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

kolay gelsin güzel annelera.s.
bende yaptım yüzük olayını benimde erkek çıktı,bakalım hayırlısı olsun inşallah önce sağlık tabiki:nazar:
benim de 3 gündür midem berbat gerçi bu yememi etkilemiyor ama:eek:,acayip bir şişkinlik var.
ve öyle bir gaz göbeğim oluyorki sanırsınız 4 aylık felan yemeiyeyim diyorum ama acıkıyorum ne yapim:1no2::icecream:
hani iştahımız yok bişicikler yiyemiyoruz diyen arkadaşlar varya valla nerdeyse onlara özenir oldum.a.s.

kolay gelsin güzel annelera.s.
bende yaptım yüzük olayını benimde erkek çıktı,bakalım hayırlısı olsun inşallah önce sağlık tabiki:nazar:
benim de 3 gündür midem berbat gerçi bu yememi etkilemiyor ama:eek:,acayip bir şişkinlik var.
ve öyle bir gaz göbeğim oluyorki sanırsınız 4 aylık felan yemeiyeyim diyorum ama acıkıyorum ne yapim:1no2::icecream:
hani iştahımız yok bişicikler yiyemiyoruz diyen arkadaşlar varya valla nerdeyse onlara özenir oldum.a.s.

talya hiç öle deme sakın bize özenme,benımde ilk başlarda şişkinlık oluodu karnım acayıp şişiodu sonra bana dokunan şeylerı keşfettim yemekte yoğurt gibi onu yemekte almayı bıraktım sonra kesıldı gaz olayı, fakat artk 8 haftaya girmek üzereyım son bikaaç gundur su bile içemıorum,sadece peynırlı tost yada makarna yıyebılıorum,mıdem her an dışarı çıkcak gibi suyu bıle ıstemıor.çok kötu bı durum sadece iştah olmasa guzel ama dewamlı tansıyon düşük yatıorum kilo kaybım bile war:KK43:(

bende 7+5 im canım tam 1 hafta war aramızda,yanı sende her an benım gibi iştahsız olabılırısn:dance:

YOK YA NERDE ... İŞTAHIM GAYET İYİ YERİNDE 2 SAATTE BİR ACIKIYORUM BEN... HİÇ HAMİŞLİK BELİRTİMDE YOK BENİM KIZLAR YA.. MİDEM BULANMIYO AŞERMİYORUM... EN BARİZ BELİRTİM GAZ SANCIM ÇOK OLUYOR.. BİRDE GÖĞÜSLERİM ÇOK ACIYOR ÜZERİNA YATAMIYORUM :KK43:

YOK YA NERDE ... İŞTAHIM GAYET İYİ YERİNDE 2 SAATTE BİR ACIKIYORUM BEN... HİÇ HAMİŞLİK BELİRTİMDE YOK BENİM KIZLAR YA.. MİDEM BULANMIYO AŞERMİYORUM... EN BARİZ BELİRTİM GAZ SANCIM ÇOK OLUYOR.. BİRDE GÖĞÜSLERİM ÇOK ACIYOR ÜZERİNA YATAMIYORUM :KK43:

bol bol erik yıyorum bende mıdeme ii gelıo bastırıo,bende yüzüstü yatamıoru artık rahatsız edıo,bence sende yedıklerını bi gözden gecir istersen sana dokunan bişey olabılır gaz yaapan

Merhaba arkadaşlar bende 5+4 üm. midem berbat sürekli bulantı var. Bütün kokuları daha iyi duyar oldum. İştahım idare eder. Tuzlu çubuk ve ahududu çayı bulantılara iyi gelirmiş. tuzlu çubuk iyi geldi de çayı deneyemedim. Geçtiğimiz salı doktora gittim. Fındık kadar şey adamı perişan ediyor. Ama ne yapalım sağ sağlim bebişlerimize kavuşalım da çilesine katlanacağız artık.Sizlerin nasıl? bulantı var mı?

arladaslar bendede istahsizlik basladi hic bisey yiyemiyorumm herseyden midem bulaniyor en kötüsüde gaz sorunum vegabizlik var

Bende de aşırı derece gaz problemi var bir de göğüslerim acaip şişti ve gerildi. Bulantım çok az oldu şu ana dek 2-3 kez oldu diyebilirim. Ancak 2 hafta kadar önce çileğe karşı çok tiksindim ve hala yemeyi bırakın kokusuna bile dayanamıyorum.

kizlar ga problemi bendede var birde derin nefes alinca kasiklarimda batma oluyor bu normalmi sizce?

X