2009 ocak anneleri hadi buraya (ARŞİV)

mrb kizlar istirityem dualarim seninle canim kizlar ben mide bulantisindan cok cekiyorum ya hic kkusma olmadi ama devamli bulaniyor
11 ocak

muhtemel dogum tarihlerimiz: :nazar: :nazar:

almina-Göksu........................5 ocak
ezra2001...............................5ocak
gülsü...................................11ocak
istridyeyim_incimsin.............13 ocak
hera796 ..............................15 ocak
talya....................................15 ocak
cidy.....................................22 ocak

merhaba arkadaşlar bende 24 ocak annesi gibi gözüküyorum ama daha doktora gitmedim evde test yaptım pozitif çıktı eğer doğruysa. yalnız belirtilerini hissediyorum göğüs uçlarım ağrıyor. benim ne zaman doktora gitmem gerekli giden arkadaşlar yardımcı olurmusunuz? son adet tarihim 19 nisan

merhaba arkadaşlar bende 24 ocak annesi gibi gözüküyorum ama daha doktora gitmedim evde test yaptım pozitif çıktı eğer doğruysa. yalnız belirtilerini hissediyorum göğüs uçlarım ağrıyor. benim ne zaman doktora gitmem gerekli giden arkadaşlar yardımcı olurmusunuz? son adet tarihim 19 nisan

hayırlısı olsun canım bence bekleme randevu al git 5+2 ken gıttım muayene oldum testlerim falan yapıldı hersey normal cıktı bugun bırazdan tekrar gıdıcem kalp atısları duymak ıcın. ne kadar erken gıdersen o kadar ii olur:nazar:

Ya Kizlar Bir şey Sölicem Ben Kartalda Oturuyorum Ve Güzel Bir Hastane Bulamadim Sizin Bildiğiniz Tavsiye Edeceğiniz Bana Yakin Bir Hastane Varmi?

sağol hera796 allah razı olsun. sanada hayırlı olsun.canım bana kalsa hemen gideceğimde eşim bu konuda çok rahat 7-8 haftalık olsun diyor keşinleşsin diyor.peki doktora gittiğimde ne soru soruyor ve nasıl muayene ediyor tahlillermi yapıyor

sağol hera796 allah razı olsun. sanada hayırlı olsun.canım bana kalsa hemen gideceğimde eşim bu konuda çok rahat 7-8 haftalık olsun diyor keşinleşsin diyor.peki doktora gittiğimde ne soru soruyor ve nasıl muayene ediyor tahlillermi yapıyor

hayırlı olsun önce canım,heranın dediği gibi hemen gitsen iyi olur,ben 5 haftalıkken gitmiştim keseyı görmüştük,bir problem warmı yokmu en başlarda bunu bilip davranmak ii oluo erken teşhis bakımından,sonrada 7 haftalıken gitiim kalp atışlarını duyduk,5 ve 7, haftada dr alttan bakıo ultrasonla henuz çok küçük olduğu için karından belli olmuo,şimdi dr kalp atışlarını duyduktan sonra tam kan sayımı.ıdrar tahlılı ve toksoplazma ve diğer hastalıklara karşı bağışıklık olup olmadığını kontrol etmek için bazı testler istedi bende yarın gidip testlerımı yaptıracağım.

Yeni Geldim Moralim çok Bozuk.. Dr. çok Küçük Dedi Bebk Gelişmemiş Dedi 5 Haftalik Görünüyor Dedi. çok üzgünüm..oysa Adetime Göre 7.haftayi Doldurmuştum. Nail Oluyo Bilgisi Olan Varmi çok Ağladim :KK43:(

istirityem canim üzülme bidahaki randevun ne zaman kac haftalik gözüküyor canim dur panik yapma hemen

istirityem canim üzülme bidahaki randevun ne zaman kac haftalik gözüküyor canim dur panik yapma hemen:1hug::1hug:

Yeni Geldim Moralim çok Bozuk.. Dr. çok Küçük Dedi Bebk Gelişmemiş Dedi 5 Haftalik Görünüyor Dedi. çok üzgünüm..oysa Adetime Göre 7.haftayi Doldurmuştum. Nail Oluyo Bilgisi Olan Varmi çok Ağladim :KK43:(

canım hiç üzme kendini,aynısı bir arkadaşımada oldu,oda dr a gıttığınde bebek gelişmemiş dedı adetıne göre,ama sonra da eklemiş dr,demişki adete göre hesaplasakta hamileliği geç döllenme die bişey warmış,yanı sen adet tarıhıne göre 7 haftalık derken döllenme aslında 5 hafta önce olmuş oluo,dr ın demek istediği bu sanırım,arkadaşımda endişe ettı ama sonra kı hafta tekrar gıdınce dr a normal gelışımde olduğu ortaya çıktı,demek kı sen adet tarihinden 2 hafta sonra döllenme olmuş,sakın endişe etme,bu bir problem deıl,sadece sen 7 haftalık deıl 5 haftalık hamıle oluosun,sen pozıtıf olursan bebekde bunu hisseder unutma:nazar:

Hiç Bilmiyorum Oysa Ben Bugün Kalp Atişini Duymayi Hayal Ediyodum.. Bebek Gelişmemiş Deyince Yikildim Birden Vajinal Usg Ye Bile Cevap Vermedim Algilayamadim.. şimdi Keşke Girseydim Diyorum..

Hiç Bilmiyorum Oysa Ben Bugün Kalp Atişini Duymayi Hayal Ediyodum.. Bebek Gelişmemiş Deyince Yikildim Birden Vajinal Usg Ye Bile Cevap Vermedim Algilayamadim.. şimdi Keşke Girseydim Diyorum..

canım bu nasıl bi dr hiç sana açıklama yapmadımı bunun nedenlerı hakkında senı böle panikletmışKötü Kazen

Hiç Bişey Demedi Ben Sordum Problemmi Var Dedim. Yok Dedi Haftaya Yine Gel Dedi Başim Ağriyor.. Ne Yapayim Verende Allah Alanda Allah.. Hakkimizda Hayirlisini Versin Allahim.. Umarim Herkesin Sağlikli Bebişleri Olur...

Hiç Bişey Demedi Ben Sordum Problemmi Var Dedim. Yok Dedi Haftaya Yine Gel Dedi Başim Ağriyor.. Ne Yapayim Verende Allah Alanda Allah.. Hakkimizda Hayirlisini Versin Allahim.. Umarim Herkesin Sağlikli Bebişleri Olur...

zaten sana problem yok demiş ama senı rahatlatması için açıklaması gerekırdı bence,hafta ya gittiğinde hiç birşey olmadığını göreceksın ama sen şimdideden moralını bozmuşun ,kötü birşey yok sadece haftalık olarak küçük ınankı bu kadar uzulduğune değmeyecek,herşeyın hayırlısı olsun canını sıkma sakın
,bence dr nıda bu arada deiştırmeyı düşün yada kendını rahatlatmak için bu hafta başka bi dr a gıdebılırsın,bu senın dr a sen özelden mi gidiosun yoksa hastanede mi

Hiç Bişey Demedi Ben Sordum Problemmi Var Dedim. Yok Dedi Haftaya Yine Gel Dedi Başim Ağriyor.. Ne Yapayim Verende Allah Alanda Allah.. Hakkimizda Hayirlisini Versin Allahim.. Umarim Herkesin Sağlikli Bebişleri Olur...[/QU
canım galıba tarıhlerımız senle aynı.benımde adete goere 7hafta olması gerek ama drum 1 hafta gerıde dedı.bende uzuldum ama acıklamayı yaptı.benım adet duzenım belırsız.oyuzdenn yumurtlama gec olabılıyomus.bu sadece dogum tarıhını ılerı atarmıs.yanı baska sorun yok..buyuk bır ıhtımalle senınde yumurtlama donemın gec olmus.endıselenme sadece bırazdaha gec bır dogum tarıhın olacak.a.s.

canım belki geç döllenme olmuştur hemen canını sıkma olabılecek bısey bu. haftayı bekle o zaman güzel haberler alacaksın eminim

tülin ,nasılsın sende en son kötuydun,umarım daha iisindir,bi sorun olmadığına sewındım

X