2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

canım markası BABY ROSE fiyatıda 65 tl ye aldım canım ama netten almadım fakat nettede var

babyland BEBEFİX MAĞAZASINDA NETTEN BÖLE ÇIKIYO EĞER İLGİLENİRSEN

canım çok sağol. fiyatı çok uygunmuş ya. arabaya takılıyor de mi? kaç aylığa kadar kullanır acaba? chicco da 250TL demişti.

canım çok sağol. fiyatı çok uygunmuş ya. arabaya takılıyor de mi? kaç aylığa kadar kullanır acaba? chicco da 250TL demişti.

vallaha hiç marka takıntım yok canım hem fiyatı hem kalitesi hemde görünüşü hoşuma gitti evet oto koltuğu olarakta kullanıyorsun.üstündeki bezi ince kumaştan yapılmış fermuarlı çıkarabiliyosun ayrıca önde ayak örtüsü var büyükte hem şunu söyliyim bir kaç kişiden duydum bebekleri 2 yaşında olanlar bu tarz oto koltuklarını kullanıyorlarmış mesela yemeğini bunun üstünde oturarak sallanarak yiyiyormuş bi nevi oyuncak olarak kullanıyorlarmış hala çocuk ra bir buçuk yaşında tabi her bebek kullanırmı bilmiyorum ama düşünsene rahatlık olur

vallaha hiç marka takıntım yok canım hem fiyatı hem kalitesi hemde görünüşü hoşuma gitti evet oto koltuğu olarakta kullanıyorsun.üstündeki bezi ince kumaştan yapılmış fermuarlı çıkarabiliyosun ayrıca önde ayak örtüsü var büyükte hem şunu söyliyim bir kaç kişiden duydum bebekleri 2 yaşında olanlar bu tarz oto koltuklarını kullanıyorlarmış mesela yemeğini bunun üstünde oturarak sallanarak yiyiyormuş bi nevi oyuncak olarak kullanıyorlarmış hala çocuk ra bir buçuk yaşında tabi her bebek kullanırmı bilmiyorum ama düşünsene rahatlık olur

marka takınıtısı diye bi olay bende de yok. ama markalı olunca kaliteli oluyor diye bir önyargı var tabi. biri 250 biri 80 deyince aradki fark niye acaba diyorum. baktığımız markanın birinde,ucuz olan, arabaya monte edilemiyordu. ondan sordum sana. eğer arabaya da takılıyorsa iyiymiş canım. güle güle kullanın.

ImageShack® - Gallery

işte kısla buda oğluşumun arabası hastane çantamıda tamamladım hafif rütuşları kaldı onuda yarın halledip kapatıcam çünkü sularımız kesik yarın gelicekmişşimdi geriye birtek oğluşum kaldı onu bekliyoruz heyecanla

bedefçim güle güle kullansın oğluşun benim oğlumun çantası da aynı renklerde :)

Kızlar hiç bitmeyecekmiş gibi gelen battaniyemiz sonunda bittiiiii,park yatağımızla takım gibi oldu, bakalım beğenecekmisinizsengözlerimebaksanab
my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
bedefcim pusetinizi güle güle kullanin canimmm a.s.

burcucum demek seni böyle ugrastiran battaniye bu :) ellerine saglik canim..harika olmusss a.s. güle güle kullansin oglusun :)

kız burcu çok güzel olmuş canım. güle güle kullansın bebişin!:1hug:

çok güzel olmuş canım güle güle kullanınnn

bedefcim pusetinizi güle güle kullanin canimmm a.s.

burcucum demek seni böyle ugrastiran battaniye bu :) ellerine saglik canim..harika olmusss a.s. güle güle kullansin oglusun :)

Teşekkürler kızlar
a.s.
Mutahhara bacım örmesi zordu, bi ters bi düz diye gidiyo..bide 200 ilmek, mafetti beni..diyorum ya bi daha battaniyemiiiiiiii töbe
-tatlicadiarzu-

Kızlar hiç bitmeyecekmiş gibi gelen battaniyemiz sonunda bittiiiii,park yatağımızla takım gibi oldu, bakalım beğenecekmisinizsengözlerimebaksanab
my.php
[/URL][/IMG]

canım çok tatlı olmuş rengarenk yavrularımız söz konusu olunca gözümüz kapalı yapıyoruz herşeyi bide kucağımıza alınca neler olur artık bilemem

X