2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

pınarcım güle güle kullansın defnemiz cicileri anneninde emeğine sağlık:)))

pınarımm seherimmm hepsii çokkk güzel .... güzel günlerde kullansınn kuzucuklarr :))

PINAR cım çok beğendim bende hırkayı annenin ellerine sağlık diğerleride çok tatlı sağlıkla giyer inşallah

Pinarcigim, özellikle hirka benimde cok hosuma gitti. Kiz cocuk özlemim depresti:) Güle güle giyinsin Defne'cik...

Çok tşk ederim teyzoşlarımız Allah razı olsun a.s.

Bu da benim oglumun gardolabinin ici ve cicelerinden bir kismi...

Canım ohhh ne güzel yerleştirmişsin bile. Ama odanın devamını da çek görelim kız a.s.

pınar ve kıvılcım maşallah cok güzel bebişlerinizin cicileri güzel günlerde giysinler inşallah ayy ben daha yıkamadım valla hemen başlamalıyım kızlar

Tesekkür ediyoruz oglumla tüm teyzelerine.

Pinarcigim, odamizin idareten bir resmini koymustum ama daha eksikleri var. Duvarlar süslenmedi, tül perde taktim ama anneannesi yaptirmis getirecekmis ve lambalar falan takilmadi. Yine de ceker eklerim bir ara.

Kıvılcım ve pınarcım aldıklarınız hayırlı olsunhihoyyyt bizde bugün perdemizi taktık,mobilyalarımızda gelsin hepsini birden resmini çekip ekleyeceğim inşallahhihoyyyt

pınar ve kıvılcım maşallah cok güzel bebişlerinizin cicileri güzel günlerde giysinler inşallah ayy ben daha yıkamadım valla hemen başlamalıyım kızlar

Sağolasın canım a.s.

Tesekkür ediyoruz oglumla tüm teyzelerine.

Pinarcigim, odamizin idareten bir resmini koymustum ama daha eksikleri var. Duvarlar süslenmedi, tül perde taktim ama anneannesi yaptirmis getirecekmis ve lambalar falan takilmadi. Yine de ceker eklerim bir ara.

Tamam canım bitirdiğinde yenidne bekliyoruz resimleri a.s.

Kıvılcım ve pınarcım aldıklarınız hayırlı olsunhihoyyyt bizde bugün perdemizi taktık,mobilyalarımızda gelsin hepsini birden resmini çekip ekleyeceğim inşallahhihoyyyt

Sağol bitanem. Ohhh perde gelmiş ne güzel. Mobilyada gelsin resimleri hemen bekliyoruz a.s.

Canım çok güzel olmuş valla. Ellerine sağlık a.s.

Seherim valla babannenizin ellerine sağlık çok güzel olmuş.Yumuşak yumuşak gözüküyor kendinede bitane iste şal tarzı olabilir mesela hastanede takarsın

seherim battaniye süper olmuş babannenin ellerine sağlık güle güle kullansın bebişin

teşekkurler teyzoşlarımız bır bebışler gelsede kullansak cıcılerımızı

SEHERIM cnm gule gule kullansın bebişler battanıyelerını...sıccacık uyusunlar içinde....
bızde eksıklerı tamamlamaya basladık yavas yavas teyzelerı...dun bebk arabamızı aldık..bıkac kıyafet falan ..aldıklarımızın resmını cekelım gostercez ınsallah sıze de..cok opuoruz sızı ogluşumla...

X