2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Seherim CİVCİV im aldıklarınız çok güzel güle güle kullanın.Seherim ellerine sağlık ablanın hamarat hep bunlar

Hülaycım,Seherim cicileriniz çok güzel bayıldım valla,seherim ablanın ellerine sağlık ne kadar güzel örmüş

SEHERİM çok güzel olmuş ablacığının ellerine sağlık güle güle giysin meleğin

çok güzelmiş aldıkların canım odanı süsle öyle de çek resimleri görelim

canim cok güzelmiş :) şaka maka bitrdin herşeyi :) yerleştir artikta rahat edelim bizde :)) güle güle kullan canim :)))))

Civcivim şimdi sıra prensesinin odasını süslemeye geldi demek,keyifle süsle cnm hepsi çok güzel,odanın resminide çek ama, çok merak ettim :dance::dance: :dance::dance:

civcivvvv çooook tatlı ya ay kız bebek işte ne güzel :)

civcivim çok güzel çok beğendim tatlım güle güle kullansın prenses

yaa cok guzeller bende isterem ama nerden bulcam ki su gavur memlekettensenağlama

sagolun kızlar hepınıze teşekkur ederım
bu arada cıvcıvım cok guzel aldıkların canım yıne kıskandım heheeh

Seherim CİVCİV im aldıklarınız çok güzel güle güle kullanın.Seherim ellerine sağlık ablanın hamarat hep bunlar

Hülaycım,Seherim cicileriniz çok güzel bayıldım valla,seherim ablanın ellerine sağlık ne kadar güzel örmüş

seherim civciv aldıklarınız çok güzel güle güle kullanınn

çokk teşekkür ederizz teyzoşlarr daha güzelleri sizin bebişlerin olsun inşAllahhh ŞenizŞenizŞeniz

Anneciğimden gelen son cicilerimiz hihoyyyt

img0484k.jpg

img0487k.jpg

img0489k.jpg

img0490kp.jpg

img0493kz.jpg

img0494k.jpg

pınarcım güle güle giydir canım kızına mutlu günlerde inşallah kaydirigubbakcemile2

Bu anneler bi tane yaaa çok cici şeyler canım güle güle kullanın benimkileride dün getirdi annem yerleştirdim odasıyla birlikte çekicem fotolarını.

Pınarcım güle güle kullansın prensesin,özellikle hırkasını çok beğendim

Pınarcım güle güle kullansın prensesin,özellikle hırkasını çok beğendim

Sağolasın canım. O hırkayı babanem ördü. 1 yaşa göre yapmış. Seneye baharda tiril tiril giyecekmiş prensesim öyle dedi hihoyyyt Daha ördükleri varda onları önceden ekledim diye koymadım. Bunlar yeniler kaydirigubbakcemile3

Pinarcigim, özellikle hirka benimde cok hosuma gitti. Kiz cocuk özlemim depresti:) Güle güle giyinsin Defne'cik...

PINAR cım çok beğendim bende hırkayı annenin ellerine sağlık diğerleride çok tatlı sağlıkla giyer inşallah

Evet teyzeleri, bizim kiyafetler yikanip ütülendi, cantalar hazir beklemedeyiz. Ben biraz pimpirikliyim, cok erkenden hazirladim galiba...

X