2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

tutkuncum pinarcim bengicim ve civcivim :) hepsi harika şeyler kizlar :) Rabbim mutlu huzurlu saglikli günler güle güle kullanmayi nasip etsin inşaAllahhhh a.s. Şeniz

güle güle kullanın kızlar. ama yoookk ben bunları gördükçe kesin kararımı verdim, birde kız doğuracam!!delikafadulden
bende aldıklarımı toptan koymuştum, sonra ufak tefek aldığım şeyleri de koymadım. inşallah oğluşumun mobilya işini halledersek hepsini bir koyarım teyzelerisırnaşık şey

bengicim rengarenk tam yaza uygun bebişin güle güle kullansın tatlım:)))))))))))

Ay ay çok cici rengarenk tam bir gökkuşağı :sm_cool:

Canım çok güzel. Güzel günlerde kullansın bebişin inşallahhh a.s.

Çok tşk ederim bacılarım. Allah kuzularımıza herşeyin en güzelini nasip etsin inşallah a.s.

Bengi'cim çok güzel ya. Rengarenk. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah kuzunaaa a.s.

bengiiiiiiiiii bu benim beğendiğim erengarenk olan yatak,zevkliymişsin bacumm,güle güle kullansın bebişin

teşekkür ederim kızlar :) kaydirigubbakcemile2
yeni annecim eğer alacaksan çok güzel resimdekinden daha güzel gördüysen sadece mavisi vardı ama biz eşimle görür görmez bayıldık buna

maşallah oğluşuna 10 üzerinden 10 hihoyyyt

Son düzenleyen: Moderatör:

bu da bizim park yatağımız kızlar :)
Canım çok tatlı yatak güle güle yatsın bebişin içinde
PINAR canım aldıkların çok hoş çizgini bozmamışsın sepet ve küvette uymuş süper beğendim
CİVCİVim kız yerim ben o elbiseleri çok güzeller kızınada çok yakışacak bence
ARKADAŞLAR İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM:nazar:

tutkuncum pinarcim bengicim ve civcivim :) hepsi harika şeyler kizlar :) Rabbim mutlu huzurlu saglikli günler güle güle kullanmayi nasip etsin inşaAllahhhh a.s. Şeniz

tutkun pınar bengiii sizde güle güle kullanın canımmm hepside çokk güzelll

güle güle kullanın kızlar. ama yoookk ben bunları gördükçe kesin kararımı verdim, birde kız doğuracam!!delikafadulden
bende aldıklarımı toptan koymuştum, sonra ufak tefek aldığım şeyleri de koymadım. inşallah oğluşumun mobilya işini halledersek hepsini bir koyarım teyzelerisırnaşık şey

ayy kızlar maşallah ya cok güzel aldıklarınız kız doğurasım geldi valla

kızlar aldıklarınızın hepsibirbirinden güzel hihoyyyt

Canım çok tatlı yatak güle güle yatsın bebişin içinde
PINAR canım aldıkların çok hoş çizgini bozmamışsın sepet ve küvette uymuş süper beğendim
CİVCİVim kız yerim ben o elbiseleri çok güzeller kızınada çok yakışacak bence
ARKADAŞLAR İYİ DİLEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM:nazar:

Çok tşk ederiz teyzoşlarımızzzzz Şeniz a.s.

my.php
[/URL][/IMG]

X