2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

Pınarcım çok güzel ciciler almışsın defne kızımıza,güle güle kullansın
Tutkuncum,prensesinin elbisesi çok güzel cnm güle güle kullansın inş.

Pınarcım cicilerinize bayıldım valla hele sepet çok şeker bakalım ben hala sepete karar veremedim.

Tutkuncum elbiseniz çok şeker iyi günlerde giysin Türkizimiz.

Bende ne zamandır aldıklarımı ekleyememiştim. Buyrun bakalım kızımın cicileri a.s.

ntixydvo4y44fqgvpicy.jpg

Pınar herzamanki gibi çok cici şeyler almışsınn.hepsi çok tatlı.Bu banyo küvetimi değişik görünüyo çok hoşuma gitti.nerden aldın bende böle bişi arıyordum.a.s

Pınarcım çok güzel ciciler almışsın defne kızımıza,güle güle kullansın
Tutkuncum,prensesinin elbisesi çok güzel cnm güle güle kullansın inş.

pınarcımmm çok güzeller güle güle kullanın canım..

Teşekkür ederim canlarım a.s.

Pınarcım cicilerinize bayıldım valla hele sepet çok şeker bakalım ben hala sepete karar veremedim.

Tutkuncum elbiseniz çok şeker iyi günlerde giysin Türkizimiz.

Sağolasın canım. Valla sepet için vip bebeğe falan baktım. Hiç sağlam gözükmüyordu. Bunu mothercare'den aldık. En sağlamı buydu bacım. Eğer düşünüyorsan tavsiye ederim. Değişik desenleri de var a.s.

Pınar herzamanki gibi çok cici şeyler almışsınn.hepsi çok tatlı.Bu banyo küvetimi değişik görünüyo çok hoşuma gitti.nerden aldın bende böle bişi arıyordum.a.s

Sağolasın canım benim. Küvet setini mothercare'den aldım canım. İçinde havlusu , tası ve banyo süngeri var. Ayrıca bi file almam lazım. Orda file satılmıyor. Sünger falan var onlar da bana pek kullanışlı gelmedi. En iyisi yine file gibi. İstersen içinde su termometresi olanları da var. Benim zaten su termometrem var diye bunu aldım ben a.s.

pınarcım aldıklarında çok güzeller canım maşallah bebeğin güle güle eskitsin gerçi eskitemeden küçülür bunlar hehehe çok çabuk büyüyorlarmış

pınarcım yerim ben defnemin cicilerini çok güzeller :)) güle güle kullansın hepsini prenses

pınar canım iyi günlerde giydir bebişine hani kot pantalon varya ona bide atkı takımına bayıldımm çok güzel canım

tutkuncum pınarcım çok güzel bunlar yaaaa :) Allah'ım ya çok güzeller ya

kıslar bebişlerinizin cicileri çok güzelgüle güle kullanırsınız inşallah sağlıcakla

KI:lepi:ZIMA ELBİSE ALMIŞ BABASI KIZLARRRRRRRRR

Canım çok güzel. Güzel günlerde kullansın bebişin inşallahhh a.s.

pınarcım hepsi çok güzel güle güle kullansın defnemiz kuvete bayıldım valla :emir_bebek:

pınarcım iyi günlerde kullansın zilli cok güzel hepsi

pınarcım aldıklarında çok güzeller canım maşallah bebeğin güle güle eskitsin gerçi eskitemeden küçülür bunlar hehehe çok çabuk büyüyorlarmış

pınarcım yerim ben defnemin cicilerini çok güzeller :)) güle güle kullansın hepsini prenses

pınar canım iyi günlerde giydir bebişine hani kot pantalon varya ona bide atkı takımına bayıldımm çok güzel canım

tutkuncum pınarcım çok güzel bunlar yaaaa :) Allah'ım ya çok güzeller ya

kıslar bebişlerinizin cicileri çok güzelgüle güle kullanırsınız inşallah sağlıcakla

Çok tşk ederim bacılarım. Allah kuzularımıza herşeyin en güzelini nasip etsin inşallah a.s.

bu da bizim park yatağımız kızlar :)

Bengi'cim çok güzel ya. Rengarenk. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah kuzunaaa a.s.

X