2009 mayıs anneleri bebeklerimize neler almaya başladık

pic0074mr5.jpg
oq3.jpg[/IMG]
pic0075kp1.jpg
pic0078rd5.jpg
[/IMG]

Son düzenleme:
tülaycım güle güle kullansın bebişin hayırlısıyla tatlım çok şeker ciciler

MARLİYN;SİBİKO;PINAR,TÜLAY kızlar iyi günlerde kullansın bebişlerinizzzzzzz

:nazar:

ben de bir hurç alıp içini doldurdum. hatta yeni bir hurca geçecem. kızızm için yelek,takımlar,tulumlar, çoraplar, ayakkabı,battaniye, banyo havlusu, biberon, ağız mendilleri,elbise, çıtçıtlı badilerden aldım aklıma gelenler bunlar bir de dönence ile oyun halısı aldım. odasını da araştırıyoruz. aldıklarımın resimlerini göndermek isterdim ama nasıl göndereceğimi bilemiyorum. denedim olmadı.

Ohhh hepisni güle güle kullansın canım. Sen resimlerini çek, nasıl göndereceğini biz anlatırız sana halledersin canım a.s.

SİBİKO cnm hepsi bırbırınden gusel yafs....insanın baktıkca bakası gelıo tabı bıde içinde yakısıklı tosunu dusunmek lazım...Allah ıı gunlerde gıydırmeyı nasıp etsın cnm...

PINAR defterde super yaaa....ii gunlerde kullan.

Sağolasın canım a.s.

kızlar bebişlerinizin cicileri çoookkkk güzeller:) bunları gördükçe insanın bir an önce doğurası geliyor yaaa!! bizimkini de annane ve babanne tamamlamış. bize alacak hiçbişey kalmamış:çok üzgünüm: bitek anakucağı oto koltuğu küvet filan alacağız heralde. resimlerini de ancak kendi evime gidince yüklerim inşallah kızlar. öpüyorum hepiciğinizi ve meleklerinizia.s.

Sağolasın bacım... Valla doğsalar da sağ salim hayırlsııyla kullansalar cicilerini...

Aaa niye üzülüyosun n egüzel işte düşünmüşler almışlar. Sende içinden geçenleri alırsın yine yerimseniben

pınarcım sonunda yapabildimya:)))

Evet canım olmuş. Hepsi de çok ama çok güzeller. Güzel günlerde sağlıkla kullansın inşallah bebişina.s.

MARLİYN;SİBİKO;PINAR,TÜLAY kızlar iyi günlerde kullansın bebişlerinizzzzzzz

:nazar:

Sağolasın canım. Hepimizinkiler inşallahhh :1hug:

Tülaycım ya sorması ayıp bu sarılı ve pembeli tulumlar varya patiksiz ne kadara aldın.bizim burayla kıyaslama yapcam da.markası normal bir markamı?

canım onlar normal bir mağazadan aldım 10 tl den aldım.markasıda mancar kids ama kumaşı çok iyi ve dikişi.

evet kıslar bende yeni ciciler aldım sanırım artık cicilerimiz bitti yavaş yavaş büyük eşyalara geçeceğiz birde bişi soracam ben oğlumun kıyafetleri şimdiden yıkayıp öle kaldırsam dolaba olurmu acaba yoksa erkenmi sizce

evet kıslar bende yeni ciciler aldım sanırım artık cicilerimiz bitti yavaş yavaş büyük eşyalara geçeceğiz birde bişi soracam ben oğlumun kıyafetleri şimdiden yıkayıp öle kaldırsam dolaba olurmu acaba yoksa erkenmi sizce

yarın alısverıse cıkıp herseyını bı gunde almak ıstıyorum bende düşündüm yıkayıp ütüleyımmı sımdıden dıye ama bence cok erken daha 8.aya dogru yıkar ütülemek daha mantıklı gelıyo bana
ayy cok heyecanlı güle güle gıysın bebişlerımız:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Tülaycım cicileriniz çok güzel allah güle güle giydirmeyi nasip etsin...

Bedefcim,bence daha erken yıkama canım tekrar bakmak isteyen falan olur bi şekilde tozlanabilir.Ben 1 ay kala yıkamayı düşünüyorum.

eveettt polar battaniyesi,pelüş battaniyesi,ve pijama tulumuuu
dsc02675ig2.jpg

w320.png

dsc02674ca5.jpg

w320.png

dsc02677ll9.jpg

w320.png

Son düzenleme:
X