2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

nazancım benim göbekte felaket. gören 3 aylıkmı diyor bugün doktorumla görüştüm gaz giderici ilaç verdi. inşaallah işe yarar. bende sabah erken uyanır oldum ama öğlene doğru bir ağırlık çöküyor üstüme. bende senin gibiyim. neyse sevgiler canım...

kisssslaaaarrr ben de mart annesi olacagim insallah. mart 6 gibi gorunuyor otomatik hesaplayicida ama benim gec dollenme oldugu icin 12-13 gibi olur diye tahmin ediyorum. balik olacak yani...

benim de hicbir belirtim yok. yani bulanti siskinlik vs yok. gayet ayniyim. bazen kasigimin birinde sanki kazi calismasi varmis gibi birseyler hareketler hissediyorum. ama guzel oluyor orada oldugunu hissediyorum.sanki cabuk acikiyorum ve agzim kuruyor. belki de cok su icmekten.

bol bol su iciyorum. gunde 3 lt belki de daha fazla. pek suyu sevmezdim ama hamilelikte cok iyiymis. folik asit 400 ml aliyordum. 800 ml ye cikardim. burada arkadaslarim var benden bir kac hafta onde. onlar soylediler. bir de hamilelik multivitamleri varmis. onu veriyormus doktor. ondan alacam. doktor randevum 21 temmuz. cok uzak degil mi? ama burada vajinadan muayene ediyorlar. korkuyorum birsey olursa diye.

bir de kahverengi lekelenmem olmustu 3-4 gun kadar. sukur gecti. ama hep evdeyim hep dinlenme halindeyim.

liste yapalim mi kizlar. yani kim sat ne, beklenen dogum tarihi ne?

kibele 30mayis 6 mart

bebekim123 senin adini da yazariz bu listeye insallah.

arkadaşlar bilginiz var mı, çok merak ediyorum:sm_confused:

kozet günaydın canım
geç döllenme olmuş olabilir bu bir.
yada kimyasal gebelik yaşıyor her an değerlerin düşecek olabilir.
iki seçenek var.inşallah geç döllenme olmuştur.
sen hiç panik yapma.
kese görünecektir

liste yapalim mi kizlar. yani kim sat ne, beklenen dogum tarihi ne?

kibele 30mayis 6 mart

benimde 29 mayıs 5mart
bide boy kilo listesi yapalım bir bölümde gördüm sanırım ekim annesi yada temmuz anneleri yapmış..boylarını kilolarını..kaç kilo aldılar kaç haftalıklar....fazla kilo almamak için neler yapabiliriz önerilerde bulunalım.tecrübelilerde katkıda bulunsun olurmu:teytey:

rehavet canım ya senin hamilelik takvimin çok güzellll...ben de istiyorum ondannnnnnnnnnnnn

gittikce cogaliyoruz arkadaslar..
yaz aylari hepimize bereketli geldi masallah..
insallah dahada cogaliriz

24 mayıs ...... 28 şubat ama ben mart olacakmış gibi düşünüyom.....Allah gösterirse o günleri tabi...

HAMİŞ LİSTESİ

S.A.T. Tahmini doğum tarihi

ayshınce - 24 Mayıs - 28 Şubat
buket-26 - 26 Mayıs - 2 Mart
rehavet - 29 Mayıs - 5 Mart
Kibele - 30 Mayıs - 6 Mart
duygun - 5 Haziran - 12 Mart

kızlar ben geldim 4haftalık hamileyimsırnaşık şey
sata göre 10 mart ama bence 20 si olcak yani siz beni 10-30 marta ekleyinyerimseniben
hala inanamıyom arkadaşlar.dün öğrendim artık bende burdayım:sm_cool:

benim de 5+1 haftaya dr'a gidicez, başta çok belirgin olan belirtiler bu hafta daha da azaldı bir gariplik mi var acaba :çok üzgünüm:

kızlar ben geldim 4haftalık hamileyimsırnaşık şey
sata göre 10 mart ama bence 20 si olcak yani siz beni 10-30 marta ekleyinyerimseniben
hala inanamıyom arkadaşlar.dün öğrendim artık bende burdayım:sm_cool:

Tebrik ederim canım. Oooooooooooooooooo hamişlerimiz çoğalıyo. Breketli olsun uğurlu gelsin bebişlerimiz inşallah.

kızlar ya benim midem kazınıyooo..ama her kazındığında yersem ohoooo..ne yapim ki ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…