2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aynen canim benimde oyle bulantim felan yok siskinlik var birde asiri gogus agrisi var goguslerimde catliycak sanki buyuduler simdiden

benim göğüslerim de çok hassaas ve şişkin birde biraz mızmız oldum. çok duygusallaştım ağlamaklı bir halim var. ne oldu sana neden bu kadar mızmız oldun sen diyorlar bende karışmayın bana hormonlarım tavana vurmuş vaziyette diyorum. yakında düzelirim inşaallah...

duyduğum kadarıyla bademyağı ve bebek yağı kıllanma yapıyomuş bu yüzden sizin yönteminizi merak ettim fikir olur diye.

kızlar doktora gittim ben..
keseyi gördük.ama kalp atışına 15 gün sonra bakmaya gidicez kısmetse.
megadiyn verdi.kalp atışından sonrada iğnelere başlıyorum

gözünaydın sarıboceq sende mercimeğini gördün. megadiyn ne işe yarıyor canım? foli asit gibi birşeymi?

gözün aydin canim..
darisi ben gibi daha doktora gitmemisler basina insallah .. bide ben görebilsem hayirlisiyla :1rolleyes:

ne ignesi basliyacaksiniz canim.. ne icin

merhaba arkadaşlar ufaklık sürpriz yaptı bize hayatımda gelişen hayatımı etkileyen tüm şeyler gibi elimi kolumu bağlayan hesapta olmayan bir etken

tahmini doğum tarihimiz 28 Şubat 2008 ama Mart ayı için daha emin konuşuyor doktorumuz yani Mart ın ilk günleri gibi geliyor misafir

sizlere iyi sohbetler ve cici bebişlerinizle sağlıklı bir gebelik ve hayat diliyoruma.s.

hayırlı olsun canım...ne güzel bi süpriz oo...benimde 28 şubat gözüküyo ama bende mart diye tahmin ediyom..bide doktora gidelim bakalım o ne diyecek...

ben bir bebek kaybı yaşadığım ve riskli olduğum için kan pıhtılaşmasına karşın iğneye başlıyorum..

merhaba arkadaşlar ufaklık sürpriz yaptı bize hayatımda gelişen hayatımı etkileyen tüm şeyler gibi elimi kolumu bağlayan hesapta olmayan bir etken

tahmini doğum tarihimiz 28 Şubat 2008 ama Mart ayı için daha emin konuşuyor doktorumuz yani Mart ın ilk günleri gibi geliyor misafir

sizlere iyi sohbetler ve cici bebişlerinizle sağlıklı bir gebelik ve hayat diliyoruma.s.

Hayırlı olsun canım hoşgeldin aramıza.Allah hayırlı evlatlar nasip etsin

Şu pazartesi bi gelse de tekrar görsem keseciğimi. Hem belki kalp atışını da duyabilirmiyiz acaba.

2009 demek istedin galiba canim :1hug:
hosgeldin aramiza.. nedense cogumuz ya subat sonu yada mart basi.. bakalim nolcaz

evet cnm:roflol:2009 ehehehe:roflol:

hoşbulduk cnm

valla tarih bu dedi ama büyük ihtimal martın ilk haftası dedi

cumartesi yeniden gideceğim

bu arada bende şu an için bulantı yok arkadaşlar bir de uykusuzluk var tam tersine anlayamıyorum sebebini ama uyku problemi yaşıyorum

özellikle 2 gündür

bendede aynisi canim.. acayip bi uyuma hissi var bendede.. ama yatinca rahat batiyormu ne, uyuyamiyorum, uyukuya dalamiyorum
tatlicadiarzu

arkadaşlar bugün benden ufak bi akıntı geldi. açık renkliydi ve çok az dı. ama korktum birde bu şişkinli çok fena sıkıştırıyo beni. benim gibi olan varmı?

önemli değildir sanırım canım akıntın.doktorunu bir ara istersen..
aslıcım hoşgeldin güzelim aramıza da..hani sen sölemiyordun:mymeka:
yakalarsa paparazzailer diyorsan ben bir başlık açıcam haberin ola..hatta açıyorum bile..

kızlar sizde de lekelenmeler var mı koyu kahverengi.bugün dr a gittm progetan ve bebe asprini verdii

Merhaba arkadaşlar, siteye üyeyim ama sık giremiyorum sorunum olduğunda yardım istemek için giriyorum galiba:)) (sa. tarihim 4 haziran)ben 2 gün önce hamile olduğumu öğrendim.( bhcg 237 çıktı, adetimin o gün ya da en geç ertesi gün olması gerkiyordu(2-3 gün değişebiliyor) neyse, bugün yani 2 gün sonra test yaptırdım 338 çıktı, dr. 10 gün sonra gel keseye bakalım dedi, az artış olmuş dedi. ama erken olduğundan 338 çıkmış olabilir dedi. burda da okudum az olması değil de katlanarak gitmesi önemlidir diye yazılmış hep. ben de biraz teleşlendım. bu durumu yaşayan varsa bilgi verebilir misiniz?mart anneleri şu an benzer sorunları yaşayabilir diye buraya yazmayı uygun gördüm.

arkadaşlar az önce karşı apartmanda ki komşumla konuştum bana birkaç hafta sonra senin omuriliğinden sıvı alacaklar daha sonra amniyosentez testi yapacaklar artık bunlar rutin ve her gebenin yaptırması gereken testler dedi. gerçekten doğrumudur beni korkuttu. kendisi 9 haftalık hamile ona yapmışlar. gerçeklik payı varmı arkadaşlar?

arkadaşlar az önce karşı apartmanda ki komşumla konuştum bana birkaç hafta sonra senin omuriliğinden sıvı alacaklar daha sonra amniyosentez testi yapacaklar artık bunlar rutin ve her gebenin yaptırması gereken testler dedi. gerçekten doğrumudur beni korkuttu. kendisi 9 haftalık hamile ona yapmışlar. gerçeklik payı varmı arkadaşlar?

Amniyosentez herkese yapilmiyor kesinlikle. Oncelikle 2 li ve 3 lu tarama yapiliyor ama onlarda istemezsen eger yapilmiyor. Amniyosentez eger 2 ve/veya 3 lu testlerde bebiste risk varsa kesin sonuc icin yapiliyor ve bu sivi alinirken kesede delik olusabileceginden birazda tehlikeli bir test.

arkadaşlar bugün benden ufak bi akıntı geldi. açık renkliydi ve çok az dı. ama korktum birde bu şişkinli çok fena sıkıştırıyo beni. benim gibi olan varmı?

var cnm var bendede felaket siskinlik var pantalonlarimin hicbiri olmuyor ne fermuari kapaniyor ne dugmesi simdiden boyleysem ne yapcam ben ya simdiden yeni giyisiler almaya baslamam lazim birde ben eskiden sabah biraksalar 12 ye kadar uyurdum simdi 8 dedimi cin gibi aciliyor gozum uyuyamiyorum ben ya herkez gider mersine ben giderim tersine yaw:roflol::roflol:

kızlar bende bugün öğrendim 5 haftalık hamileymişim ve tahmini 5 marta denk geliyor..allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin aratmasın kimseye

Amniyosentez herkese yapilmiyor kesinlikle. Oncelikle 2 li ve 3 lu tarama yapiliyor ama onlarda istemezsen eger yapilmiyor. Amniyosentez eger 2 ve/veya 3 lu testlerde bebiste risk varsa kesin sonuc icin yapiliyor ve bu sivi alinirken kesede delik olusabileceginden birazda tehlikeli bir test.

çok teşekkür ederim canım. haklısın bende amniyosentez testini bir anormallik varsa yaparlar demiştimç ama kadın benle bayağı iddalaştı. içimi rahatlattın teşşekürler...

X