2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

İlk hamileliğim düşükle sonuçlandığı için bu sefer kimseye söylemedim. Hele bi kalp atışlarını duyalımda. Ama kocişle ben sabırsızlanıyoruz. Haftaya pazartesi dr.a gidiyim geleyim.

ben şubat ayında 4 aylık bebeğimi kaybettim kalbi durdu.
tekrar olabilirliği çok yüksek olduğu için riskli gebelik.
bakalım randevum var saat 17:30 da.
dua edin canlarım..

Geçmiş olsun canım. Allah bu seferkini sağlıkla kavuştursun inşallah. Dualarımız seninle.

kizlar benim karnim cikti simdiden yaa kilomu aldim ne, gobekmi bebekmi aceba:roflol:

göbişler büyüyecek haliyle çatlakların oluşmaması için ne kullanacaksınız fikirlerinizi alabilirmiyim?

bavsecim bende sabah akşam 1 brdak süt içiyorum dediğin gibi ondan mı acaba? birde şu çatlak olayı iyi ki gelmiş aklına daha önce kullanan arkadaşlar bizlere fikir versin....

kızlar hiç denedinizmi yada fark ettinizmi..benim mesela saçlarım çok çabuk yağlanmaya başladı..acaba sıcaklardanmı yoksa hamilelik etkisimi.....

aynen kizlar ya az once karnimi yokluyorum yokmu aceba diye boyle belirtisi olmayincada insanin inanamiyor yaa

benim son adet tarihim 6 haziran 2007 idi bu sene martın 15 inde doğum yaptım doğum yaptığım ana kadar da ne mide bulantısı ne halsizlik ne aşerme hiç bişey yaşamadım sakin bir hamilelik geçirdim ve şimdi çok tatlı ve akıllı bir oğlum var maşallah gece uykuları düzenli herşeye ağlamayan bir bebek bunun hamileliğimle doğru orantılı olduğunu düşünüyorum umarım sizlerin hamilelikleri de iyi geçer ve bebeklerinizi alırsınız kucaklarınıza geçen sene bu zamanlar ben daha hamile olduğumu bilmiyordum çok mutlusunuzdur şimdi hepinizi öptüm...

bavsecim bende sabah akşam 1 brdak süt içiyorum dediğin gibi ondan mı acaba? birde şu çatlak olayı iyi ki gelmiş aklına daha önce kullanan arkadaşlar bizlere fikir versin....

Ay ben süt sevmiyorum ama soğuk içebilirim. Gereklimiymiş ki yaw. Çatlak için bademyağı iyi geliyomuş.

Sağol canım içimizi rahatlattın. Allah analı babalı büyütsün uzun sağlıklı ömürler versin bebişine. Evet bizler hem mutlu hem endişeli hemde heyecanlıyız. İnşallah bizde sorunsuz bi hamilelik geçiririz.

Arkideşler hamilelikte erkek bebek erken dönemde bulantı baş dönmesi aşerme vs. fazla yapmazmış. Ya da hiç yapmazmış. Bu doğrumu acaba.

Belki gazdır nazancım. Benimde gaz varken 6 aylık kadar oluyo göbişim.naniknanik

benimkide siskinlik heralde gaz felan degil yaw:) bugun goren arkadaslarim bu ne kiz hemen gobegin cikmis dediler bayagi 3-4 aylik gibiyim demekki baska arkadaslardada siskinlik varmissüprizzzzz

Ay ben süt sevmiyorum ama soğuk içebilirim. Gereklimiymiş ki yaw. Çatlak için bademyağı iyi geliyomuş.

canim sut mutlaka ic bebisinin kalsiyuma ihtiyaci var , bagdemyagini bugun bir arkadasimda bana tavsiye etti simdiden basla surmeye dedi

benimkide siskinlik heralde gaz felan degil yaw:) bugun goren arkadaslarim bu ne kiz hemen gobegin cikmis dediler bayagi 3-4 aylik gibiyim demekki baska arkadaslardada siskinlik varmissüprizzzzz

aynen benim karnımda bugün 3 aylık hamileymişim gibi şişkin. eşim bu gidişle kocaman bir karnın olacak senin herhalde diyor. ben ilk hamileliğimde böyle birşey yaşamamıştım. bu arada bulantı başladımı sizlerde. ben de henüz bişey yok şişkinlikten başka.

aynen canim benimde oyle bulantim felan yok siskinlik var birde asiri gogus agrisi var goguslerimde catliycak sanki buyuduler simdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…