2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ya arkadaşlar sabah çok kötü oldum mide bulantısıyla birlikte elim ayağım bir halsizleşti o an bayılacağım sandım daha yeni yeni kendime geliyorum acaba nedendir

Geçmiş olsun canım. Mide bulantısı gücünü tüketiyor. Korkma tatlım geçecek inşallah.

HAMİŞ LİSTESİ

yelcan1982.....................19 Mayıs............1 Mart
glcncrn...........................20 Mayıs............1 Mart
xnazanx.........................20 Mayıs............2 Mart
pembiş...........................21 Mayıs...........13 Mart
ayshınce.........................24 Mayıs...........28 Şubat
cerez..............................25 Mayıs...........1 Mart
bavse.............................26 Mayis............2 Mart
buket-26.........................26 Mayıs............2 Mart
eköseoğlu.......................26 Mayıs............2 Mart
pilar08............................26 Mayıs............2 Mart
heidi28...........................28 Mayis............4 Mart
İCl@l.............................28 Mayıs............4 Mart
rehavet...........................29 Mayıs............5 Mart
selence..........................29 Mayıs............5 Mart
ruhe_haben.....................29 Mayıs............5 Mart
annesininkuzusu.............29 Mayıs............5 Mart
Saruboceq......................30 Mayıs............6 Mart
ledaelara........................30 Mayıs............6 Mart
acıbiber2053...................30 Mayıs............6 Mart
zeyno 2..........................30 Mayıs............6 Mart
paylaşım........................30 Mayıs...........13 Mart
ikiz................................30 Mayıs............6 Mart
ELF-RCP........................31 Mayıs...........7 Mart
gulperi............................31 Mayıs............7 Mart
ALMESTİN......................1 Haziran...........8 Mart
asiş................................2 Haziran...........9 Mart
mimikam.........................2 Haziran...........9 Mart
karabiberim......................3 Haziran..........10 Mart
izmirlimmm......................3 Haziran..........10 Mart
mystory...........................3 Haziran..........10 Mart
kozet..............................4 Haziran...........11 Mart
veyza..............................4 Haziran...........11 Mart
aycacoskun.....................4 Haziran...........11 Mart
duygun............................5 Haziiran..........12 Mart
muhterem........................5 Haziran...........12 Mart
elale................................6 Haziran..........13 Mart
babyborn.........................6 Haziran..........13 Mart
bemt...............................6 Haziran..........13 Mart
SİRET.............................6 Haziran..........13 Mart
umudum01......................6 Haziran...........13 Mart
bayby nurse.....................7 Haziran..........14 Mart
beatrise...........................7 Haziran..........14 Mart
Doudou...........................7 Haziran...........14 Mart
Kızıl Deniz.......................8 Haziran..........15 Mart
Sibel07............................10 Haziran.........17 Mart
burcusenk.......................10 Haziran.........17 Mart
kapkara..........................10 Haziran.........17 Mart
adayadayı.......................10 Haziran.........17 Mart
Ardayasbu......................11 Haziran.........18 Mart
uglywife..........................12 haziran..........19 Mart
cananca51......................13 Haziran..........20 Mart
tebessüm22....................13 Haziran..........20 Mart
16 eylül...........................15 Haziran.........22 Mart
babyfacee.......................16 Haziran.........23 Mart
uğur ve eylül....................16 Haziran.........23 Mart
subora............................17 Haziran..........24 Mart
e-u.................................18 Haziran..........25 Mart
sido................................18 Haziran..........25 Mart
yadaji.............................19 Haziran..........26 Mart
elif_bs.............................20 Haziran.........27 Mart
afb..................................22 Haziran.........29 Mart
ege-deniz........................24 Haziran..........31 Mart
öykübebek......................25 Haziran..........20 Mart
RUMELİLİ.......................26 Haziran..........2 Nisan
betül19...........................29 Haziran..........5 Nisan

....RUMELİLİ....ekledim canım senide:dance: GÖZÜNAYDIIIIN. Dilerim sorunsuz bir hamilelik geçirirsin.

merhaba arkadaşlar,herkese bulantısız ve sorunsuz bir gün diliyorum.kızlar ben bir şeyi merak ediyorum.doktorum beni bir dahaki kontrol için 10.haftada çağırdı.ama ben son kontrolümde kalp atışlarını duydum diye heyecandan ve şaşkınlıktan doktora ne kontrolü yapılacak 10. haftada diye sormayı unuttum geldim.:1rolleyes: internetten araştırdım biraz ense kalınlığına bakılır diyor.tecrübeli ya da bilgisi olan anneler nelere bakılır 10. hafta kontrolünde acaba? yardımcı olursanız sevinirima.s.

ya arkadaşlar sabah çok kötü oldum mide bulantısıyla birlikte elim ayağım bir halsizleşti o an bayılacağım sandım daha yeni yeni kendime geliyorum acaba nedendir
aynı şeyler bendede oluyor canım dolaşımın artmasına bağlı hipotansiyon gelişiyor ondan oluyor ilk trimesterde normal !falaket bir his ama ben gündüz mesaisine gittiğimde sabah kalkmak ölüm gibi geliyor resmen sürünüyorum açlıkta yaramıyor toklukta yaramıyor garip oluyor insan ne yemek istediğini bilmiyor

merhaba arkadaşlar,herkese bulantısız ve sorunsuz bir gün diliyorum.kızlar ben bir şeyi merak ediyorum.doktorum beni bir dahaki kontrol için 10.haftada çağırdı.ama ben son kontrolümde kalp atışlarını duydum diye heyecandan ve şaşkınlıktan doktora ne kontrolü yapılacak 10. haftada diye sormayı unuttum geldim.:1rolleyes: internetten araştırdım biraz ense kalınlığına bakılır diyor.tecrübeli ya da bilgisi olan anneler nelere bakılır 10. hafta kontrolünde acaba? yardımcı olursanız sevinirima.s.
siret ense kalınlığına 11 -14 .haftalarda bakılır doktorun seni kesenin ve bebeğin gelişimi için çağırmış olabilir 10.hafta biraz erken gibi geldi bana?rutin testlerin yapıldımı?

SİRET canım ocak ayı hamiş adaylarına bi sor istersen. Onlar tecrübelidirler. Daha iyi yardımcı olurlar bence.Şeniz

siret ense kalınlığına 11 -14 .haftalarda bakılır doktorun seni kesenin ve bebeğin gelişimi için çağırmış olabilir 10.hafta biraz erken gibi geldi bana?rutin testlerin yapıldımı?
evet canım rutin testlerim dördüncü haftada yapıldı.ense kalınlığına da bakılmıyorsa bu adam beni niye çağırdı ya? korktum şimdi:uhm:

aynı şeyler bendede oluyor canım dolaşımın artmasına bağlı hipotansiyon gelişiyor ondan oluyor ilk trimesterde normal !falaket bir his ama ben gündüz mesaisine gittiğimde sabah kalkmak ölüm gibi geliyor resmen sürünüyorum açlıkta yaramıyor toklukta yaramıyor garip oluyor insan ne yemek istediğini bilmiyor

evet canım ya çok kötü bi his eşimi işten çağıracaktım o ara uyumuşum şimdi kendime geldim

evet canım rutin testlerim dördüncü haftada yapıldı.ense kalınlığına da bakılmıyorsa bu adam beni niye çağırdı ya? korktum şimdi:uhm:

canım endişelenme ilk haftalarda kese ve bebeğin gelişimi için daha sık çağırırlar ben kadın doğumda çalışıyorum bizdede böyle çağırıyorlar ben sana benim doktorum şu gün çağırdı diyemiyorum ben 2-3 günde bir ultrasona giriyorum servistekiler bakıyorlar korkma birşeyden bile şüphelenseler direk söylüyorlar belkide çağırdığı zaman onun hesabına göre ultrasona göra sen 10. haftayı doldurmuş oluyorsundur

canım endişelenme ilk haftalarda kese ve bebeğin gelişimi için daha sık çağırırlar ben kadın doğumda çalışıyorum bizdede böyle çağırıyorlar ben sana benim doktorum şu gün çağırdı diyemiyorum ben 2-3 günde bir ultrasona giriyorum servistekiler bakıyorlar korkma birşeyden bile şüphelenseler direk söylüyorlar belkide çağırdığı zaman onun hesabına göre ultrasona göra sen 10. haftayı doldurmuş oluyorsundur

bencede öyle, panik yapmayın sakın. benim doktorumda ilk üç ay daha sık görüşeceğiz demişti. bi evvelki kontrolde kalp atışını dinledim, bir sonraki kontrol ise 10. haftada benimde. bişey varsa zaten sana bu ihtimali bildirmemek gibi bi şansları yok. herşeyden evvel stresten uzak bi hamilelik geçirmemiz gerekir di mi?:kahve:

bu arada sizleri okumaktan kendimden yazamadım ben dün yine ultrasona girdim fetal kalp atımı halen yok bekliyoruz kızsa(ki bana öyle geliyor )çok nazlı olacak herhalde!kese gelişimi iyi.yolk sac gayet iyi oluşmuş yani bebek var buda boş gebeliği ekarte eder 7+3 oldum ama dr lar daha küçük diyorlar sanırım geç döllenme...meraktan çatlayacağım valla

son gittiğimde 6hafta 6 günlüktüm.üç hafta sonra tekrar görüşelim dedi.

slm kızlar.....herkese mutlu bir gün geçirmek dileğiyle....aramıza yeni katılan arkadaşlar h.geldiniz.....
Miraç kandiliniz mübarek olsun....

bu arada sizleri okumaktan kendimden yazamadım ben dün yine ultrasona girdim fetal kalp atımı halen yok bekliyoruz kızsa(ki bana öyle geliyor )çok nazlı olacak herhalde!kese gelişimi iyi.yolk sac gayet iyi oluşmuş yani bebek var buda boş gebeliği ekarte eder 7+3 oldum ama dr lar daha küçük diyorlar sanırım geç döllenme...meraktan çatlayacağım valla
umarım nazlı kızın kalp atışlarını sana en kısa sürede dinletir,annesini daha fazla bekletmez a.s.

X