2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşlar.......bende gayet iyiyim bazen diyorum acaba hamile değilmiyiim...bi belirtim yok biraz halsizlik ve uyku hali dışında....aman olmasında zor valla belirtileri ağır yaşamakta...

aynen kizlar ya az once karnimi yokluyorum yokmu aceba diye boyle belirtisi olmayincada insanin inanamiyor yaa

kızlar dua edin bana da.biraz sonra tahlil sonucunu alacağım bakalım eğer pozitif çıkarsa ben de mart annesi olacağımmmm....

benimde 5 yaşında oğlum var hergün hayaller kuruyo kardeşiyle ilgili.

Günaydın arkadaşlar.......bende gayet iyiyim bazen diyorum acaba hamile değilmiyiim...bi belirtim yok biraz halsizlik ve uyku hali dışında....aman olmasında zor valla belirtileri ağır yaşamakta...

Şubat topiğine bakıyorum onlar önden gidiyorya. Şimdi bizim en iyi günlerimiz. Ne bulantı ne kusma. yerimseniben

doktora gidip mercimeklerimizi görsek bu his giderde..
bununda heycani bi baska ama
:asigim:

Evet heyecan full.
Ben pazartesi gördüm minik keseciğimi. Valla 100 kağıtı verince arayıp buldu dr. Pazartesi tekrar gidicem. Gelişimine bakacakmışız.
Hastanede ilgilenmiyolar. Herşey parayla yaa.:mymeka:

hamileliğinizi çevrenizdekilere rahatlıkla söyleyebiliyormusunuz....ben hep çekiniyorum biraz daha zaman geçsin sonra söylerim diyorum daha yeni yaa.....aileler biliyor birde çok yakın bir iki arkadaşım vede sizler ...onun dışında dilim varmıyor söylemeye..hele bir doktorada gidip geleyim....

Evet heyecan full.
Ben pazartesi gördüm minik keseciğimi. Valla 100 kağıtı verince arayıp buldu dr. Pazartesi tekrar gidicem. Gelişimine bakacakmışız.
Hastanede ilgilenmiyolar. Herşey parayla yaa.:mymeka:

dünya parayla dönüyor artik..
ama meleklerimizi görmeye deger.. paah bicilmez bile..
bende haftaya pazatresi görücem insallah
:asigim:

benimde annem babam kardeslerim, kayinvalidem ve kayinbabam, candostum ve kk haricinde kimse bilmiyor..
daha erken.. biraz daha .. bende nazardan korkuyorum

ben yedi duvene duyurdum valla agzimda bakla islanmiyor kimi gorsem hamileyim diyorum:sm_cool::teytey:

ben şubat ayında 4 aylık bebeğimi kaybettim kalbi durdu.
tekrar olabilirliği çok yüksek olduğu için riskli gebelik.
bakalım randevum var saat 17:30 da.
dua edin canlarım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…