2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağol canım. Evet ilk hamileliğimde de vermişti. 5-6 aydırda kullanıyorum zaten. Ama günde 2 tane alıyodum. Dr. günde 3 taneye çıkardı.

mrb.bende günde iki folikasit alıyorum.ilk gebeliğimde 7 haftalıkken hem bebeği hemde keseyi görebilmiştik o yüzden bende 7. haftayı bekliyorum dr.gitmek için ama beklemekte zor geliyo açıkçası.

mrb.bende günde iki folikasit alıyorum.ilk gebeliğimde 7 haftalıkken hem bebeği hemde keseyi görebilmiştik o yüzden bende 7. haftayı bekliyorum dr.gitmek için ama beklemekte zor geliyo açıkçası.

zaman gecmiyor dimi hic ?
bende daha gitmedimde.. :bbo:

canim folicasit icin istah aciyor diyorlar.. dogrumuki? bazi arkadaslar folibol diye bi ilac kullaniyorlarmis.. icerik ayni.. ama istah acmiyormus..
:uhm:

içtiğim an inanılmaz acıkıyorum tok içmeye çalışıyorum ama yinede acıkıyorum.

kızlar benim 4+4 daha.
sanırım yarın doktora gidicem ben.riskli gebelik olduğum için.

slm arkadaşlar, ben bugün doktora gitti bebeğim 4+6 haftalık ultrasonda gözüktü. doktor folik asit yazdı. 1 ay sonra tekrar kontrole gideceğim. şimdilik bu kadar...

slm arkadaşlar, ben bugün doktora gitti bebeğim 4+6 haftalık ultrasonda gözüktü. doktor folik asit yazdı. 1 ay sonra tekrar kontrole gideceğim. şimdilik bu kadar...

gozun aydin cnm , vaginal ultrasyonlami baktilar bebisine ? karindan daha gorulmuyordur heralde demi

gozun aydin cnm , vaginal ultrasyonlami baktilar bebisine ? karindan daha gorulmuyordur heralde demi

yok bitanem karnımdan baktılar gözüktü mercimeğim ilk resmini de almış oldum. darısı sizlerin başına hayırlısıyla....

aa ne guzel cabuk gormussun bende haftaya gidicem gormeye , benim oglum var 8 yasinda oda gormek istiyor vaginal ultrasyonla bakiyolarsa goturmuycektim obur turlu goturmek istiyorum ondan sordum haftaya benimki 7 haftalik oluyor o zaman karindan gorulur benimkide inslh

görünür canım merak etme. benimde 6 yaşında bir oğlum var o da çok heyecanlandı hani kardeşimin resmi nerde diye. ultrason kağıdını görünce şaşırdı bu mu resmi diye soruyor. hayırlısı olsun canım allah evlatlarımıza sağlık uzun ömür versin...

:roflol::roflol: cocuk kasli gozlu birsey beklemistir nokta gibi birsey gorunce sasirmistim yazik:roflol: ben internetten felan gosteriyorum resimler bak kardesin simdi boyle diye hergun soruyor bugun ne kadar oldu diye benden heyecanli valla

Günaydın arkideşler. Bugün nasılsınız ne gibi şikayetleriniz var? Bende uyku hali dışında bişey yok daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…