2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

KızılDeniz saol canim. bakalim artik yarin bakicam insallah bir sorun cikmaz. dua et...

Ayrica Uglywife ilk zamanlarda hakikaten cok yogun bir aci hissi oluyor,yani bende de oldu ama herkeste de olacak diye birsey yok...düsün ki gögsümün üstüne yatamiyordum..ama ara ara agri hafifledi..vs ama bu sabah yine hissettim cok yogun bir sekilde...

Ya kizlar bir de sanki karnim patlicak 3 gündür, o kadar cok geriliyor ki sanki iki kisi karnimi tutmusta cekistiyor... bu normal mi peki? sanki yumurtalik kismi gibi geliyor ama aci geziyor da aslinda..aci veren yeri tam anlatamiyorum yani...tek bildigim karnimin patlicak gibi olmasi ve yere egilirken bile sanci vermesi..normal mi sizce?

ayy zaten doktora gidince anlicaz ya hayirlisi bakalim...

hayirli geceler...

Kizlar,
benim size sormak istedigim birsey var... sat'im 12 haziran benim ve
goguslerimde muthis agri-sizi karisik bir durum devam ediyor hala..
Yani yuz ustu yatinca ve sutyenle muthis rahatsiz oluyorum ...
Sizin de goguslerinizde boyle bir sorununuz var mi, siddetli mi, ne kadar surer...
Ister istemez tedirgin oldum, baska bir sey olmasin diye
cevaplarinizi bekliyorum...

uff gogus agrisi deme yanlislikla bir yere felan degmesin felaket aciyor, dokunamiyorum bile birde simdiden cok buyudu , bugun arkadaslarim dugmelerin kopacak diye dalga gecti durdu

KızılDeniz saol canim. bakalim artik yarin bakicam insallah bir sorun cikmaz. dua et...

Ayrica Uglywife ilk zamanlarda hakikaten cok yogun bir aci hissi oluyor,yani bende de oldu ama herkeste de olacak diye birsey yok...düsün ki gögsümün üstüne yatamiyordum..ama ara ara agri hafifledi..vs ama bu sabah yine hissettim cok yogun bir sekilde...

Ya kizlar bir de sanki karnim patlicak 3 gündür, o kadar cok geriliyor ki sanki iki kisi karnimi tutmusta cekistiyor... bu normal mi peki? sanki yumurtalik kismi gibi geliyor ama aci geziyor da aslinda..aci veren yeri tam anlatamiyorum yani...tek bildigim karnimin patlicak gibi olmasi ve yere egilirken bile sanci vermesi..normal mi sizce?

ayy zaten doktora gidince anlicaz ya hayirlisi bakalim...

hayirli geceler...

canim normal rahmin genisliyor, geriliyor gibi hissetmen normal, benimde yumurtaliklarima yakin bir yerde aci var, basinca felan aciyor yani, ultrasyona girdigimde tam o aciyan yere tuttu doktor birde baktim bebisim varmis orda:dance:

canim normal rahmin genisliyor, geriliyor gibi hissetmen normal, benimde yumurtaliklarima yakin bir yerde aci var, basinca felan aciyor yani, ultrasyona girdigimde tam o aciyan yere tuttu doktor birde baktim bebisim varmis orda:dance:

nazancim ne kadar ferahlattin icimi anlatamam...saol ya canim..aynen oyle iste,basinca da aciyor,siskinlikten de patlicam.. demek normalmis..harika...dusunmekten uyuyamadim bile..aslinda düne nazaran kismen daha az stresliyim ama insan yine de düsünmeden edemiyor CADIARZU umarim yarin iyi haberlerle dönerim...

tesekkürler canim...

iyi geceler

Günaydın arkadaşlaaaaaar. Huzurlu ve endişesiz bir gün geçirmemizi diliyorum.

günaydıııın a.s.a.s. güzel dileklerin için teşekkürler canım, senin de güzel geçer günün inşallah. bugün büyük gün. bebişimin kalp atışlarını duymaya gideceğiz, inşallah duyabiliriz, inşallah atıyordur minik kalbi tıp tıp tıp tıp :lepi: :emir_bebek::emir_bebek:

günaydıııın a.s.a.s. güzel dileklerin için teşekkürler canım, senin de güzel geçer günün inşallah. bugün büyük gün. bebişimin kalp atışlarını duymaya gideceğiz, inşallah duyabiliriz, inşallah atıyordur minik kalbi tıp tıp tıp tıp :lepi: :emir_bebek::emir_bebek:

İnşallah canım. 6. haftada sanki erken gibi ama inşallah duyarsın. Ben cuma günü gidicem inşallah.

günaydin hanimlar,buketcim iyi dileklerin icinde tesekürler .

tebessüm ve adayadayi arkadaslar umarim iyi haberlerle dönersiniz bugün Allah hepimizin bebislerine saglik verisn ins

adayadayı günaydın canım benim ama doğru 6 haftada mümkün olmuyor duymak kalp atışlarını miniklerin benim 8 haftama girdim cuma günü gidiceezz bizde yani duymassan üzülmee tatlım sonra duyacaksın

bende 6 haftalik gitmistim kalp atislari duyulmuyo belki ama benim doktorum ultrasonda attigini görmüstü sende duyamasanda görürsün belki ins

adayadayı günaydın canım benim ama doğru 6 haftada mümkün olmuyor duymak kalp atışlarını miniklerin benim 8 haftama girdim cuma günü gidiceezz bizde yani duymassan üzülmee tatlım sonra duyacaksın

zeynocum seninle aynı gün gidicez kalp atışlarını görmeye. Bende 8 hafta 2 günlüğüm bugün. 6.haftada bende sadece gördüm minişimin kalp atımlarını. Bakalım sesinide bi duysak inşallah.
Sen hamiş listemizde varmıydın canım hatırlayamadım. Yoksan ekleyim.Son adet tarihin neydi.

buket- 26 teşekkür ederim... son adet tarihim 17 Haziran ebe hemşirem doğum tarihim için 27 mart dedi fakat int. hesaplayınca 24 Mart'a denk geliyo... henüz kan tahlili yaptırma fırsatım olmadı kısmetse Pazartesi günü.. o günden sonra bende bebeğimin durumu hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşa bileceğim...daha öncede belirtmiştim benim ilk hamineliğim ve ne olacağı konusunda pek bilgim yoktu ama sizlerden çok fazla bilgi alıyorum teşekkür ederim..Beni rahatlatıyosunuz.

günaydın arkadaşlar, yolculuk yapmam gerekiyo çok karasızım acaba sakıncalımıdır.

BUKETÇİM BURDA ayrı bir liste olduğunu bilmiyordum evet eklerseniz sevinirim bende 7+5 günlük hamileyim ama şimdi kafam karıştı ben 6 haftalıkken gittiğimde sadece keseyi gördük kalp atışlarınımı görmemiz gerekiyordu yada kese içinimi görmek gerekiyordu sadece kesenin içinde bir nokta ışık vardı o kadar

:nazar: benim henüz pek şikayetim yok allaha şükür ...geçen hafta göğüs arılarım vardı ama öyle üzerine yatamayacak kadar filan değildi.. kasıklarda ağrı yapıyo özelliklede ayakta çok fazla durunca... bide 2-3 gündür aç kalınca mide bulantısı yapmaya başladı...yemek yedikten sonra kesiliyo ama buzdolabına bakmaya dayanamıyorum yemeklere karşı isteksizlik oldu :icecream: özellikle tatlı çok seven bir kişi olarak tatlı yiyemiyorum...
gerçi piskolojikmi diye düşünmediğimde olmıuyo değil...jeyyar

X