2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlarr bugün moralim çok bozuldu. korkmayın bebekle bir ilgisi yok. ama sizinle paylaşmak istedim. ben sözleşmeli öğretmenim. 2 yıldır da aynı okulda görev yapıyordum. bu sene MEB beni başka bir okula atamış akşam üstü öğrendim. çok alışmıştım o okula yaa şimdi yeni bir okul yeni bir ortam. ne yapacağım ben karar veremiyorum. gitmesem evde çok sıkılırım diye korkuyorum. gitsem sevmezsem o okulu diye endişe ediyorum. ne karar vereceğimi şaşırdım. sizce ne yapayım ne olur bir fikir verin bana çok kararsızımmmm

selence çok güzel bir mesleğin var bence git bi gör okulunu öğretmenlerle falan görüş ondan sonra karar verirsin..hem hamilelik hem yeni seni tedirgin edebilir ama belkide hamilelğin açısından daha iyi olacak bir okuldur...hamileyken çalışmak gerçekten extra yoruyor ben hamile kalmadan birkaç ay önce bıraktım birden bunalıma girmemek için,ama evdede mutluyum ben böylede güzela.s

laviınıa kızın olacakmış gözün aydın....bazı doktorlar gerçekten çok düşünceli merakta bırakmadan söylüyorlar....öpüyoruz minik kızınıkaydirigubbakcemile5

sağol jnm benim darısı başına.allah hepimizin meleklerini kucağımıza almayı da nasip etsin :nazar: :içelim:

Sormayın arkadaşlar. Randevumuz 13:00 deydi ama dr. bizi 1 saat bekletti. Yemeğe gitti.
Hani biliyosunuzya ultrasonu biraz karanlık. Dr. inceledi bebişimizin gelişimi güzelmiş. Baş ölçümü ve bacak ölçümü yaptı. Gelişimi haftasıyla aynı gidiyor :nazar: Ama hiç cinsiyet falan söylemedi. Ben dayanamadım sordum. Daha göremeyiz erken dedi. 3 hafta sonra öğrenecekmişiz. Hem üçlü testi de yapıcaz.
Ama ben çok heveslenmiştim. :mymeka:
Anlaşılan sabrımız az geldi 3 hafta daha ekledik.
Dönüştede arabamızın tekeri patladı.
Bide tekere bakarken kolumu arı soktu.
Tüm aksiliklere rağmen bebişimin kıpırtısı gözümün önünden gitmiyor. 1 aydır görmüyordum ne kadar büyümüş maaşallah. :emir_bebek:

buketçim geldimi üst üste gelir zaten herşey..ama olsun bebeğin sağlıklıymış ya gerisi önemli değil..arıda bula bula seni bulmuş:))bişey olmaz ama korkma..bende 3 hafta sonra öğreneceğim bebeşimin cinsiyetini..bence bizim doktorlar uğraşmak istemiyorlar ..çokı ayrıntılı baksalar belki görecekler ama emin olamadıkları için bişey demiyorlar..onlarda haklılar aslında..şimdi mesela kız der bir iki ay sonra yok erkek derse onlar mahcup olurlar..sanıırm işin bu kısmını düşünüyolar..neyse eninde sonunda öğrenicez nasıl olsasengözlerimebaksanab

kızlar benim doktorsa bidahaki gidişimde 4lü test yaparız dedi ben de olur dedim heyecandan soru sormayı unuturyorum doktordayken geldikten sonra tek tek sorular geliyo aklıma ben herşeyi doktora bıraktım ayrıca çok ciddi biri bi de kalabalık oluyo şimdide merak ediyom ikiliye gerek yok dedi üçlüyede gerek yok ama dörtlü testi yapacak aranızda benim gibi olan varmı?

bavsecim ben 3 lüyü bile yaptırıp yaptırmamakta karasızım diyelimki sonuç kötü çıktı amniyosentezi göze alabilecekmiyiz bu seferde onunda riski var ben kararsızım şimdilik

selence ;
bazen kötü düşünceler güzel olaylara nedenolabilir.sen bence bi yerini gör için ısınırsa gidersin kimse seni zorla götürecek hali yok ama çalışmaya alışmış bir bayana evde oturmak belirli bi zaman güzel gelebilir ama o zaman geçince kocanın başının etini yemeğe başlar sın:) hem belki okulda gördüğün çocuklar sevincini 2 ye katlar... hiç bir sey için üzülmeye değmez bebişide üzme annesii.

merhab arkadaşlar benim doğumumda mart 30 'a denk geliyor benide aranıza alırmısınız

selence ;
bazen kötü düşünceler güzel olaylara nedenolabilir.sen bence bi yerini gör için ısınırsa gidersin kimse seni zorla götürecek hali yok ama çalışmaya alışmış bir bayana evde oturmak belirli bi zaman güzel gelebilir ama o zaman geçince kocanın başının etini yemeğe başlar sın:) hem belki okulda gördüğün çocuklar sevincini 2 ye katlar... hiç bir sey için üzülmeye değmez bebişide üzme annesii.

çok sağolun canlarım inanın sizin bu sözleriniz içimi ferahlatıyor beni motive ediyor. iyiki varsınız sizi çokk seviyoummmmmmmm :1hug:

Folik plusa devam edicez. Ben iştahım yok dedim.Elevit de verdi. Ordaki tartıya göre 1 ayda 400 gr. almışım. ( evdekine bakarsak 1 kilo ama )

Bide boğazımda düğüm var gibi yutkunuyorum gitmiyo. Sanki geğirince gidecekmiş gibi oluyo. Bu şikayetimi söyledim. Dr. reflü gibi dedi. Gaviscon verdi. Bakalım onu kullanıcam.

ayyyy canım inşallah o şurubu içebilirsin bana da verdi dr. ama daha ilk denemede miğde reddetti şurubu.....bir de sen dene bakalım yani pek güzel bir tadı olduğunu söyliyemem...

kızlar benim doktorsa bidahaki gidişimde 4lü test yaparız dedi ben de olur dedim heyecandan soru sormayı unuturyorum doktordayken geldikten sonra tek tek sorular geliyo aklıma ben herşeyi doktora bıraktım ayrıca çok ciddi biri bi de kalabalık oluyo şimdide merak ediyom ikiliye gerek yok dedi üçlüyede gerek yok ama dörtlü testi yapacak aranızda benim gibi olan varmı?

benden sana tavsiye canım başkabi dr git ve dr sana dediklerini sor neden ikili veya üçlü değilde dörtlü istiyor gittiğinyer özelmi canım maddiyattan dolayı istemiş olmasın belki dörtlü test daha pahallıya yapılıyorsa senden başka kimse dörtlüden bahsetmedi eğer kaçırmadıysam araştır ondan sonra kabul et

benden sana tavsiye canım başkabi dr git ve dr sana dediklerini sor neden ikili veya üçlü değilde dörtlü istiyor gittiğinyer özelmi canım maddiyattan dolayı istemiş olmasın belki dörtlü test daha pahallıya yapılıyorsa senden başka kimse dörtlüden bahsetmedi eğer kaçırmadıysam araştır ondan sonra kabul et

evet canım gittiğim yer özel bende sizden duymayınca kafama takıldı zaten.

X