2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bende 14 cm konusunda şüpheliyim..
benimde 10+5ken 4.2 cm.di.
kanımca başka bir şeyle karıştırıyorsun..

Gözünaydın canım. Ama bebişini öyle şeylere benzetme iyi olmaz derler...yerimseniben
Erkekse 2-3 haftaya belli olur herhalde. Allah gönlünün dilediğini versin canım.

yaa ben bugun ozel doktoru aradim cinsiyetine batiricaktim, randevu yapayim dedim 18. haftada net gorebilirim dedi, burdaki doktorlar beni deli edecekkkkkkkkkkk:mymeka: 20. haftada zaten rutin kontrolum var ultrasyondan bakilacak ne anladim ben yani 20. haftadan once ogrenemiycem yaa:çok üzgünüm:

Bugün siteye giriliyo bu seferde kimse girmiyo :)))))))

walla doğru umudu kalmamış kimsenin demek ki siteye girmek için çaba sarfetmiyor kimse artık::)))
yeni sezon dizilere bakıyorum bütün kış evde oturacaz malum elveda gece hayatıÇok üzgünüm çoookgamyoncuiremsu

Ay benim favorim yaprak dökümü zaten onu bekliyorum ama o da biticek sanırım hemen.Halit Ziya Uşaklığil in ünlü romanı Aşk-ı Memnu başlıycak onu merak ediyorum...

canım ben birşey anlamadım bazı şeyler geliyoır ama ne olduğu belli değil benden hiç kan gelmedi gelenler akıntıydı.koyu sarı ya da açık kahve aman bir karışık boşver az az dewam ediyor ama dediğim gibi kan yok benim hamnileleiğim de bir garip olacaktı zaten normal olsa şaşırırdım:))

merhaba arkadaslar..
hangi birimizin hamileligi söyle sakin geciyok zaten.. kaydirigubbakcemile
birimizin bulantilari hic bitmiyor, misal ben..-tatlicadiarzu-
kimimizinki 11. haftadan sonra basliyor.. cokacimcoook
yok yok.. bu bebisler dünyamizin altini üstüne getirecek , bell
i

Ay benim favorim yaprak dökümü zaten onu bekliyorum ama o da biticek sanırım hemen.Halit Ziya Uşaklığil in ünlü romanı Aşk-ı Memnu başlıycak onu merak ediyorum...

Aaa deme kiz hemenmi bitecekmis niye ya yaprak dokumsuz hayat gecermisırnaşık şey cidden nerden biliyosun hemen bitecegini?

Aman aman takma o zaman takılcak bişey yok.hihoyyyt

Kızlar çok sıcak 42 derece dışarısı eve gidip yemek yapmak ızdırap olacak gibi ben yawaş yawaş yemekten tiksinme numarası olayına girsem fena olmayacak hiç değilse hamileliğimde kölelik etmeyeyim tembel kocamaklava:kaydirigubbakcemilekötükedihüso

1-)lazanya sana aynen katılmaktayım, bende tiksindim şu anda, mutfaktan olsun yemekten olsun:)
yeter canım bu ne böyle, zaten canım geceleri hiçbişey çekmyo! insanın canı bi avakado gibi hindistan cevizi gibi bişiler çeker, yok! benim çeke çeke ekmek arası peynir domates çeker, e malzemeler mutfakta tabi, dolayısıyla bizimki yerinden bile kalkmaz. al işte bende şuandan itibaren mutfaktan tiksindim gitti.
2-) yaprak dökümü bitemez bitmemeli bitmeyecek!! moralimi bozmayın, bak ağlarım

canim aman numarayla kalsin.. gercege dönüstümü kabus oluyor..kaydirigubbakcemile
erkegin elinden yemek..
ama yinede eksik olmasin yapiyor biseyler, yardimci falan oluyor
asla benim yemeklerimi tutmasada
:1closedeyes:

Bende tiksinme 6. haftadan beri mevcut olduğu için hiç yemek yapmıyorum.Eşim yapıyo valla mutfağıda o topluyo,elektrik süpürgesi de yapıyo valla allah bin kere razı olsun canım kocammmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…