2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben çalışıyorum nasıl yaptırıcam acaba c.tesileri açık olur mu?

canım bağlı bulunduğun sağlık ocağına bir uğrayıver orada farklı bilgiler de veriyorlar hem doktordan başka bir ebeyle de iletişimde olmak oldukça rahatlatıcı oluyor bence hihoyyytayrıca aşılar ücretsiz yapılıyor!

Ben de o saydıklarını iç birisi etkili olmadı buket.Hatta boş mideye ne biçim apıştı o çubuk kraker.Bugün felaket midem bulanıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((

sade dondurma yiyin kızanlar doktor tavsiyesi bulantıyı alıyor soğuk olduğundan mideyi büzüyor üstelik sindirimi dilde başlayıp dilde bitiyor ve de besleyici süt bakımından:emir_bebek::emir_bebek:

ben de o saydıklarını iç birisi etkili olmadı buket.hatta boş mideye ne biçim apıştı o çubuk kraker.bugün felaket midem bulanıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
:KK43:(((((((((((((((((((((((((((((((((

mide bulantilari en fazla 6 ve 8. Haftalarda yoğun oluyormuş.benimde çok kötüydü şimdi iyiyim birde kafanda sürekli midem bulaniyor diye kurgulama daha kötü oluyor.tuzlu iyi geliyor ve birşeyler yedikten sonrada hemen yatma ben böyle çözümler bulmuştum.

merhabalar,ben bugün bebeğimi gördüm 14cm olmuş koca kafalı bir uzaylıya benziyordu.ense kalınlığı testi yapıldı ensesi1.1mm ölçüldü ki bu normal bir değermiş kan sonuçları bir hafta içinde verilecekmiş..ama çok mutluyum içimde onu gördüğüm anda erkek olduğuna dair bir his geçti..Allahım tüm anne adaylarına bebekleriyle ilgili güzel haberler duymayı nasip etisn..

Arkadaşlar size birşey sorucam bende pihtilaşma bozukluğu var hergün karnimdan iğne yapiyorum.acaba aranizda benim durumumda olan varmi?

Arkadaşlar size birşey sorucam bende pihtilaşma bozukluğu var hergün karnimdan iğne yapiyorum.acaba aranizda benim durumumda olan varmi?

canım heparin mi yapıyorsun?bir arkadaşımın da aynı problrmi vardı çok sağlıklı bir oğlu var şimdi inşallah sen de sağlıkla alırsın bebeğini kucağına:emir_bebek::CüvCüv:

merhabalar,ben bugün bebeğimi gördüm 14cm olmuş koca kafalı bir uzaylıya benziyordu.ense kalınlığı testi yapıldı ensesi1.1mm ölçüldü ki bu normal bir değermiş kan sonuçları bir hafta içinde verilecekmiş..ama çok mutluyum içimde onu gördüğüm anda erkek olduğuna dair bir his geçti..Allahım tüm anne adaylarına bebekleriyle ilgili güzel haberler duymayı nasip etisn..

hadi gecmis olsun sekerim,darisi basimiza :emir_bebek::Saruboceq:

Gözünaydın canım. Ama bebişini öyle şeylere benzetme iyi olmaz derler...yerimseniben
Erkekse 2-3 haftaya belli olur herhalde. Allah gönlünün dilediğini versin canım.

adayadayı teşekkür ederim takvim için.Bu arada site yöneticileri uyuyorlar mı acaba herkes sıkıntılı neden bir çaba göstermiyorlar...

Saolun kızlar sağlık ocağı hakkındaki bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.Ben dr a 27sinde gidicem o zamana işallah 9+5 oluyorum ondan sonra kayıt olsam bir sorun olur mu?

Bulantı için sürekli birşey yemek iyi geliyor.Bir meyva belki tuzlu bişey ekmek peynir çok güzel tutuyor.Midem bulanıyor diye sakın yememezlik yapmayın daha kötü olursunuz.Bir de ben çalıştığım için gün içerisinde uzanamıyorum ama c.tesileri evde olunca uzanıyorum daha kötü oluyorum.Başım ağrıyo midem bulanıyo yani hareket etmekte hafifletiyor bulantıyı sürekli yatmayın.

kiz 14 cm mi eminmisin, 11 haftaliksin heralde takvimine gore , benim 11 haftalikken 5 cm di, hey masallahhhhhhhhh:icecream:

X