2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

yasakkelime Aman ağlamayın heeeeee bebişleriniz benden hesap sorar sonra...
AAAAAAAA kim biticek diyo canım BİTMİYCEK fisfisfis

tembel adam o kadar şanslı ki bulantım yok (bugün hariç) halsizliğim yok aynen kakılmış gibi çalışmaya devam aşermem yok hala ayak yapıyor yok çok nazlıymışım bu hamilelik nasıl bitermiş nasıl geçermiş ben full süspansiyon çalışıyorum tembelin işi yok bütün gün yatıyo pc de futbol oyunu oynuyo idaa kuponu yapıp beni ortak ediyo kaydirigubbakcemileklava: yemek yapmaycam ona aç değilim zaten yidim çok şükürlülülülülülü bi de utanmadan yemeklerden sonra karşıma geçip balkonun yanında sigara içiyorkafamçokkarıştı

yasakkelime Aman ağlamayın heeeeee bebişleriniz benden hesap sorar sonra...
AAAAAAAA kim biticek diyo canım BİTMİYCEK fisfisfis

bitmesin..senağlama
benim annemler istanbulda ya hani, ben o diziyi hem izler hem ağlarım :asigim:
takip ettiğim, gelsin dediğim tek dizi zaten,
bitmesin hemencecikk:çok üzgünüm:

çok güldüm valla allhta seni güldürsün:roflol:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
benimkide içiyo şekerim.
çocuk için beklerken yok engel oluyo yok öldürüyo falan deyip inat edip 6 ay bıraktı.
ben ne zaman dedim, hamileyim, ohh be bi sigara içeyim oldu adamcağızımkaydirigubbakcemile3
şimdide benden kaçak göçek içiyo köşelerde.
aynen bulantım yok (nadir günler hariç),aşermem yok, arada inildemesem kimse farkında olmayacak hamile olduğumun :1closedeyes: inanmayacaksın ama aynen sendeki gibi bide adım nazlıya çıktı kaydirigubbakcemile2

Ağlayıp zırlayıp bebeğini üzeceksen hatta yayından kaldırılsın.Artık öyle herşeye ağlamak yoka.s.

öyle herşeye ağlamak yok mu?? yav elimde hamile olduğuma dair kullanabildiğim tek şey bu kaydirigubbakcemile3
hele bide o gün yorulduysam sinirlerimde boşalıyo heralde, zır zır olmasa da
gözlerim dolu dolu oluyo şeklinde oluyorum kaydirigubbakcemile3

Yooo yoooo olmaz sen neşeli olucan ki bebeğinde neşeli olsun rahat etsin.

bende hep derdim bi hamile olayım gösteririm ben sana diye, ama olduk ne aşerme ne bişey. gece yataktan kaldırıp da bişeyler isteyecektim. ama yok 1-2 gün yemek yaptı. gerçi temizliği o yapıyor hakkını vermek lazım kendimi iyi hissederken numarada yapmak istemiyorum ya diyorum bu kez cidden olursa.

Yooo yoooo olmaz sen neşeli olucan ki bebeğinde neşeli olsun rahat etsin.

kız ben neşeliyken ağlıyorum zati kaydirigubbakcemile3
kızkardeşim dersten geçti, sevinirken gözler doldu,
goncam mutfakta bişiler yapıyo, ah canımmm falan derken gözler doldu kaydirigubbakcemile3
böyle böyle şeyler.
benim bebişim içimdeyken beni gerçekten ağlatacak adamı/olayı/işi/gücü lime lime kuşbaşı yaparım sen merak etme teyzesi -tatlicadiarzu-

öyle kızlar erkek milleti hepsi yeri geldi mi aynı midem bulanıyo yemek yapamıcam dedim sen bişeyler yap dedim bak scrabble oynuyo hala ben onu görmüyorum zannediyor ama yer mi Laz kızı????kötükedihüso

kızlar gebelik bende gerginlik yapıyor ya normalde çok uysal sakin bir insanım ben ama şimdi hiç birşeye tahammülüm yok çıldırazaaammmmkafamçokkarıştı

sakin tatlım sakin
yedin ya sen, bırak yapmıyosa aç kalacak olan o kaydirigubbakcemile3
bak laz kızı falan deyip de uçma adama, nihayetinde çocuğunun babası kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
öpüyorum sizleri
çıkıyorum ben
byeee

:roflol:uy dolanaym sağa:roflol:

ben de gittim kızlar evde dayak bekleyen bir koca var kaydirigubbakcemile3 böyle uçacam ona hihoyyyt hadi yarın görüşürüz mart kedileri siziiii:dance::dance:

ya ne kadar güzel fotolarını koymuş kızlar bebişlerin hepsi ne kadar da tatlı biraz büyüyelim biz de koyalım:dance::teytey:

kızlar hakkınızı helal edin ben doktora gidiyorum.içimde bi telaş var tabi sevinçte var.yarın herşey açığa çıkar inşallah kalp atışlarını duyarım umarım.7+1 olarak gidiyorumdrye kesin duyar mıyım kızlar?
herkese güzel geçen hamişlikler diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…