2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

benimde 6. haftada başladı aynen dediğin gibi su bile içsem bulanıyordum herşey kokuyordu hep böyle gidecek sandım ama geçiyor canım sabret. 1 haftadır iyiyim. arada bir yine oluyor ama geçiyor. en azından sürekli değil. bundan sonrada sanırım artık sık olmayacak diye tahmin ediyorum. çubuk kraker ye. yudum yudum soğuk su iç biraz iyi geliyor.

aramıza hoşgeldin canım. allah kucağınada almayı nasip etsin inşallah

Hoşbulduk umudum.inşallah hep beraber güzel bir hamilelik dönemi geçiririz.
Bende şuan 73 kg.boyum 1.63.doktorum şimdilik kilolari takma diyor.

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz mutlu hamilelik geçirirsiniz inşallah..
LAZANYA 75 KİLOYLA BAŞLADIĞINI YAZMIŞSIN PEKİ BOYUN NASIL GÖBİŞİN BELLİ OLDUMU BENDE SENDENİM.....

hem kel hem fodulum ben "umudum01"kaydirigubbakcemile3boy da kısa 1,65 ! göbeğim zaten vardı şişince daha doğrusu yuvarlaklaşınca bayağı hamileymişim gibi öyle 3-4 aylık gibihihoyyyt ama kilo almamışım hamile kaldığımdan beri:içelim: senin boy kaç kuzum??

hoşgeldinnnnnnn hayırlı olsunnnn

Canim benim esmana lazanya boyum 162 kilom 72 görsel olarak orantiliyim yani..ilk hamileliğimde yani kaybettim bebeğimi.neyse onda kilo aldim ve vermeden hamile kaldim o yüzden ama inanin şuan 8 hafta 4 günlüğüm kilo almadim peki sizler

İkili test aşamasına gelen yok henüz herhalde :) bir de bu mart da dogum yapacak uyelerın lıstesıne hangı lınkten bakacagız?

Kizlar 7 haftalik hamileyim hemen hemen hiç belirtim yok sizin nasil?bazen midem bulaniyo okadar karnimda hiçbirşey hissetmiyorum

Nasil olmaz canim benim bazen öyle bi yoruyorki annesini kuzum...
Inanin hamile kaldiğimi öğrendiğim günden bu yana kokulara hassasiyetim çok fazla birde çok tansiyonum düşüyo yemek yesemde 1 dak sonra içim geçiyo yiyebildiğim çubuk kraker ayran meyve...ama olsun kuzum nekadar rahatsiz etsede annesini biliyorum şimdiden naz yapiyo annesine minik meeğim benim

yeni yeni hamişler hoş geldiniz..
Allah hepimize bebişini bağışlasın
ben 1.75 boy, 72 kiloydum. 1 kilo daha aldım. ama bahanem var valla; sigarayı bıraktım. 1 pakete yakın içerdim bazen, şimdi sadece yarım sigara içiyorum, onu da içmediğim zamanlar var ama tabiki çok zor oluyor, her ne kadar bebişini düşünsende zorluyor elbette meret. inşallah tümüylede kesip atarım. balıketli bi hatundum zati ama sanırım hamilelikte bol kilo alıcam :icecream:
amaann ne olursa olsun valla sırnaşık şey

yarım sigara derken, günde sadece bir kez, sigarayı ikiye bölerek.
yarım paket gibi çıkmış, şimdi bebişimin teyzeleri mahvetmesin beni :)

Benimde devamli midem bulaniyor.konuşurken bile.ilaç aliyorum çok bulantim olunca.kokulara karşi acaip hassaslaştim.

Annesinin kuzusu bende vallahi hiç takmiyorum sağlikli kucağimia bi alalim da bi diet bi yürüyüş al sana kilo kaliyomu dimi...hi bu arada benim arkadaşim yari sigarayida birakir dimi....

Annesinin kuzusu bende vallahi hiç takmiyorum sağlikli kucağimia bi alalim da bi diet bi yürüyüş al sana kilo kaliyomu dimi...hi bu arada benim arkadaşim yari sigarayida birakir dimi....

birakir tabiiki..
düsünsene günde bir paketten yarimcik sigaraya düsmüs.. onumu birakamicak kaydirigubbakcemile5
bu arada hepinize hayirli cumalar güzel hamisler
:CüvCüv:

kızlar derdime çare bir saattir miğdemdeki gaz sancısından dolayı kıvranıyorum...ne yapabilirim.... nefes almamı bile zorlaştırıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…