2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar ne zamandır takip ediyorum anladım ki burda sorulara cevap veren yok jinekoloji bölümünde sorular hemen yanıtlanırdı

gözünaydin mts.bende bugün ögleden acile gidecegim .kanamam 6 gün oldu devam ediyor.çok korkuyorum.burdaki doktorlardan nefret ediyorum.mts canim sen 6 haftalik olmana ve hiç bir rahatsizligin olmamasina ragmen doktorun önceden önlemini almis ve sana ilaç vermis.benim doktorum ise bana dinlen ve kanaman çok olusa acile gitten baska birsey soylemedi.dun farkli bir dr ra gittim ve durumu anlatttim.bana bu durumun normal olmadigini kendi doktoruma gitmemi yada acile gitmemi söyledi.doktorun sana ilaç vermeliydi dedi.ben verirdim ama senin doktorun degilim dedi.birde arkadasima sordu ilk çocugumu diye.evet deyince çok genç dusuk olsada bir sey olmaz gibi birsey soylemis.Allahim deli olacagim.bebegimi Allaha emanet ediyorum.onu bana bagisla rabbim.Allah hepimizin yardimcisi olsun arkadaslar benim için dua edin lutfen.

kızlar ben de 5+2 günlüğüm ve karnım çok acıkıyor daha çok yeni ama 0.3 gr aldım ama artık pantolonlarım tam geliyor yani kitlesel olarak aldım genişledim ama kilo olarak fazla değil neden öyle oldu acaba göbeğim şimdiden şiş aranızda benim gibi olan var mı? herkese öpücükler...

Kilo alımı için çok erken bir zaman eşim doktor ve o bu zamanlarda ki kilo alımını tamamem psükolojik buluyor ya da sigara içen biri bıraktığında ancak bukadar kilo alabilir diyor yani kilo almak ya da almamak hamileliğin ilk aylarında bir belirti değil aslında

canım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :teselli:

merhaba kızlar bende mart anne adayıyım.benide aranıza alın :) ben mikroenjeksiyonla hamile kaldım.7+4 günlüğüz.benim gibi olanlar doktor değiştirdiniz mi?pahalı olduğu için değiştirmem lazım.ama tedirginim .doktoruma çok güveniyorum.alman hastanesinde tedavi gördüm kontrollerime de oraya gidiyorum ama doğum 5000 ytl imiş.o yüzden iyi bir doktor bulmam lazım. istanbul avrupa yakasında yaşıyorum sizler nerelere gidiyorsunuz.birde doktorum bazı tahliller istedi nerede yaptıracaksınız

benim de karnım şişti şuan 3 aylık gibiyim.normal olduğunu söylediler annem de bana hamileyken böyle olmuş ilk 3 ay karnı şişmiş sonra inmiş:))) gerçi o bana 39 kg ile hamile kalıp 49 kiloyla beni doğurmuş ben 75 kg ile hamileyim kimbilir kaç kiloyla doğurcam:eek:klava:
uterus genişliyor dolayısıyla karnımız biraz yuvarlaklaşıyor şişlik de onunla alakalı olmalı die düşünüyorum:CüvCüv:

gözünaydin mts.bende bugün ögleden acile gidecegim .kanamam 6 gün oldu devam ediyor.çok korkuyorum.burdaki doktorlardan nefret ediyorum.mts canim sen 6 haftalik olmana ve hiç bir rahatsizligin olmamasina ragmen doktorun önceden önlemini almis ve sana ilaç vermis.benim doktorum ise bana dinlen ve kanaman çok olusa acile gitten baska birsey soylemedi.dun farkli bir dr ra gittim ve durumu anlatttim.bana bu durumun normal olmadigini kendi doktoruma gitmemi yada acile gitmemi söyledi.doktorun sana ilaç vermeliydi dedi.ben verirdim ama senin doktorun degilim dedi.birde arkadasima sordu ilk çocugumu diye.evet deyince çok genç dusuk olsada bir sey olmaz gibi birsey soylemis.Allahim deli olacagim.bebegimi Allaha emanet ediyorum.onu bana bagisla rabbim.Allah hepimizin yardimcisi olsun arkadaslar benim için dua edin lutfen.

Peki kendi dr una ne zaman gidiceksin.Nasıl hemen geri yolluyor seni buradaki drlar ilaç ya da iğne veriyormuş sanırım kanamanın dozuna bağlı olarak.İşallah iyidir.Ben birde bir yerde bişey okudum regl zamanın geldiğinde bazı kişilerde lekelenme hatta kanama bile oluyomuş acaba senin adet dönemin mi bu hafta ondan mı oldu?

merhaba kızlar bende mart anne adayıyım.benide aranıza alın :) ben mikroenjeksiyonla hamile kaldım.7+4 günlüğüz.benim gibi olanlar doktor değiştirdiniz mi?pahalı olduğu için değiştirmem lazım.ama tedirginim .doktoruma çok güveniyorum.alman hastanesinde tedavi gördüm kontrollerime de oraya gidiyorum ama doğum 5000 ytl imiş.o yüzden iyi bir doktor bulmam lazım. istanbul avrupa yakasında yaşıyorum sizler nerelere gidiyorsunuz.birde doktorum bazı tahliller istedi nerede yaptıracaksınız

İstanbul'da yaşayan arkadaşlar da genelde özel hastanelere gidiyor canım!daha önce de yazmıştım ben işim gereği sektörün içindeyim tavsiyem doktor ve hastane değiştirmemen Alman Hastanesi malzeme kalitesi ve sterilitesi bakımından Türkiye nin sayılı hastanelerinden durumunuz da müsaitse devam et derim.Buarada hamişliğin hayırlı olsun:CüvCüv::nazar: sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah bebişlerimiziŞeniz

existhunder canim evet normalde benim regl olma dönemim.ama yinede bilmiyorum çok korkuyorum.kendi dr mu dün arattim arkadasima hastasi oldugu için konusmadi tlfonla ama kendisi dün izne ayrilmis bir süre olmayacakmis.beni klinige yonlendirdi.ben birazdan hazirlanip çikicam.arkadasimla klinigin acil bölümüne gidicez.umarim hayirlisi olur öpüyorum hepinizi.

benim de karnım şişti şuan 3 aylık gibiyim.normal olduğunu söylediler annem de bana hamileyken böyle olmuş ilk 3 ay karnı şişmiş sonra inmiş:))) gerçi o bana 39 kg ile hamile kalıp 49 kiloyla beni doğurmuş ben 75 kg ile hamileyim kimbilir kaç kiloyla doğurcam:eek:klava:
uterus genişliyor dolayısıyla karnımız biraz yuvarlaklaşıyor şişlik de onunla alakalı olmalı die düşünüyorum:CüvCüv:

bendensın canım bende 74 ıle hamıle kaldım su an karnım cok şiş yavas yavas yürüyüşlere baslasam dıyorum artık kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile2a.s.

arkadaşlar merhaba.ben daha yeni üye oldum bu aralar biraz desteğe ihtiyacım var sanırım.benim 10 aylık bi oğlum var ve 9 haftalık hamileyim.oğlum tedavi ile olmıuştu bu dikkat etmemize rağmen oluverdi.kendimi yorgun hissediyorum.oğlumda hamileliğim çok zordu.3 sefer hastaneye yattım bulantılardan.bumda o kadar yok çok şükür.aranızda benim gibi peşpeşe hamile kalan arkadaşlar varsa benimle tecrübelerini paylaşabilirmi...sevgiler

canım benim hayırlı olsun .sakın dert etme olurmu.arkadaşımında öyle sayılır ama zaten birisine vakit ayırıyorsun.Onada ayırırsın.bak ilki tedaviyle oldu diyosun ve sen biliyorsundur cocuk sahibi olmak bazen cok zor oluyor .sen elindekilerin kıymetini bil sakın ondan vakgeçme.kaydirigubbakcemile5

existhunder canim evet normalde benim regl olma dönemim.ama yinede bilmiyorum çok korkuyorum.kendi dr mu dün arattim arkadasima hastasi oldugu için konusmadi tlfonla ama kendisi dün izne ayrilmis bir süre olmayacakmis.beni klinige yonlendirdi.ben birazdan hazirlanip çikicam.arkadasimla klinigin acil bölümüne gidicez.umarim hayirlisi olur öpüyorum hepinizi.

duam seninle merakta bırakma bizii:1closedeyes:

umarım herşey yolundadır canım güzel haberlerini bekliyoruzkaydirigubbakcemile5

mide bulantisindan hic bisey yiyemiyorum sabah doktora gittim yiyemesende biseyler ic limonata gibi dedi 24 saat bulantim var cok halsizim ilac istedim vermedi kullanmasan daha iyi dedi ama acliktan olucem surekli uyuyorum yasamdan iyice kopmus gibi hissediyorum kendimi.

Merhaba bende araniza yeni katildim 7 haftalik hamileyim.

Ikinci hamileğim.ilk hamileliğim mikroenjeksijonla ikiz gebelikti ama yavrularimi erken doğduklari için kaybettik.şu anda hiç beklemediğim bir anda tedavi olmadan hamile olduğumu öğrendim.
Benide araniza alirsaniz sevinirim.

mide bulantisindan hic bisey yiyemiyorum sabah doktora gittim yiyemesende biseyler ic limonata gibi dedi 24 saat bulantim var cok halsizim ilac istedim vermedi kullanmasan daha iyi dedi ama acliktan olucem surekli uyuyorum yasamdan iyice kopmus gibi hissediyorum kendimi.

sabret canım geçecek az kaldı bebişini kucağına alınca hatırlamayacaksın bile bunları:lepi:

beatrise gelince yaz mutlaka, iyi haberlerini bekliyoruz canım.
bu arada türkiyede olduğum için bu kadar şanslı olduğumu bilmezdim valla.
ne bu hali yurtdışındaki arkadaşların. doktor yok ultrason yok.
sen yinede telaş yapma güzelim, hakket adet döneminden dolayı olabilir

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoş geldiniz mutlu hamilelik geçirirsiniz inşallah..
LAZANYA 75 KİLOYLA BAŞLADIĞINI YAZMIŞSIN PEKİ BOYUN NASIL GÖBİŞİN BELLİ OLDUMU BENDE SENDENİM.....

X