2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bişey sormak istiyorum sabah çok erken saatlerde uyandığınız zaman midenizde yanma olduğunu hissediyormusunuz?bende bulant kusma yok ama birkaç sabahtır midemde yanma olduğunu farkediyorum bu sabah kalktığımdada oldu..ve midem kazınıyor sanki hemen bişey yemezsem açlıktan bayılacakmışım gibiydim..bende bir bardak meyve suyu içip yattım tekrar..sabahları sizdede mide yanması varmı?

valla ufffffffffff arkadaşlar size -tatlicadiarzu-

sayfamızı açıyorum şöyle güzel haberler alalım, keyiflenelim, gülelim eğlenelim, hamileliğimizin keyfini beraber paylaşalım diye..
hep en kötüsünü düşünen anne adayları görüyorum burda neden neden nedennnkafamçokkarıştı

hadi kızlarr kaydirigubbakcemile2 sizi seven kocanız, karnınızda bebişiniz, bizden mutlusu yok şimdi:teytey:
şöyle bi silkelenin, anın keyfini çıkarın, başımıza kötü şeyler gelecekse gelecek, o zaman ağlayacağız hep beraber. ama şu anda iyiyiz heyyyyy:sm_cool: duyuyomusunuz iyiyiz mutluyuz diyorum.
2009un en güzel anneleri, neşeli ve huzurlu günler diliyorumkaydirigubbakcemile5
bebişlerimizin şerefine bi ayran ısmarlıyorum hepinize :içelim:

bunlar normal hamılelık belırtılerı zaten bendede oluyor artı yanında bazı zamanlar mıde bulantılarım kasık agrılarımda oluyor :bbo: mide yanmasına salatalık yemeni tavsıye ederım ılk hamılelıgımde mide yanmalarımı dolaptan buz gıbı salatalıgı yıkar yerdım sonra uyurdum sırnaşık şey

sayfamızı açıyorum şöyle güzel haberler alalım, keyiflenelim, gülelim eğlenelim, hamileliğimizin keyfini beraber paylaşalım diye..
hep en kötüsünü düşünen anne adayları görüyorum burda neden neden nedennnkafamçokkarıştı

hadi kızlarr kaydirigubbakcemile2 sizi seven kocanız, karnınızda bebişiniz, bizden mutlusu yok şimdi:teytey:
şöyle bi silkelenin, anın keyfini çıkarın, başımıza kötü şeyler gelecekse gelecek, o zaman ağlayacağız hep beraber. ama şu anda iyiyiz heyyyyy:sm_cool: duyuyomusunuz iyiyiz mutluyuz diyorum.
2009un en güzel anneleri, neşeli ve huzurlu günler diliyorumkaydirigubbakcemile5

hadi ayranlarımızı içelimde unutalım o zaman:içelim:..annesinin kuzusu süper enerjiksin valla her zaman böyle ol:sm_cool:

:nazar:Yaşaaaaaaa annesinin kuzusu bize senin gibi biri lazımmış :) çok haklısın kaydirigubbakcemile2 ayranlarda buuzzzz gibi misssssa.s.

arkadaşlar merhaba.ben daha yeni üye oldum bu aralar biraz desteğe ihtiyacım var sanırım.benim 10 aylık bi oğlum var ve 9 haftalık hamileyim.oğlum tedavi ile olmıuştu bu dikkat etmemize rağmen oluverdi.kendimi yorgun hissediyorum.oğlumda hamileliğim çok zordu.3 sefer hastaneye yattım bulantılardan.bumda o kadar yok çok şükür.aranızda benim gibi peşpeşe hamile kalan arkadaşlar varsa benimle tecrübelerini paylaşabilirmi...sevgiler

arkadaşlar merhaba.ben daha yeni üye oldum bu aralar biraz desteğe ihtiyacım var sanırım.benim 10 aylık bi oğlum var ve 9 haftalık hamileyim.oğlum tedavi ile olmıuştu bu dikkat etmemize rağmen oluverdi.kendimi yorgun hissediyorum.oğlumda hamileliğim çok zordu.3 sefer hastaneye yattım bulantılardan.bumda o kadar yok çok şükür.aranızda benim gibi peşpeşe hamile kalan arkadaşlar varsa benimle tecrübelerini paylaşabilirmi...sevgiler

Hoşgeldin canım,hiç üzülme bak ne güzel ikisi beraber büyüycek üstelik 2, hamilelikler ilkine göre daha rahat geçer endişen yersiz kaydirigubbakcemile2

Hoşgeldin gizememre öncelikle allah bağışlasın oğlunu.Evet daha ilkine alışamamışken ikincisnin olması gerçekten zor bir durum ama ikiz doğuranlar ne yapsın dimi? Hem allah sana tedavinin arkasından 2 tane evlat nasip etmiş bence şükret ve keyfini çıkar.Arkadaşında dediği gibi ikinci hamilelikler çok daha iyi geçiyormuş umarım seninde öyle geçicektir.Bence keyfine bak hiç sahip olamayanları düşün...:1hug:

ne kadar haklısın annesinin kuzusu,ben de sizinle moral bulmak için geliyorum buraya.aklınıza kötü şeyler getirmeyin kızlar,bebişlerinizin onlar için dua eden anneleri,babaları ve kadınlar kulübünde onlarca teyzeleri var.

cok haklısınız kızlar bugunlerın tadını cıkaralım hihoyyythihoyyyt masaallahınız var sayfalar aslmış basını gıtmış yetişemıyorumkaydirigubbakcemile3bu arada ıkılı test kacınca haftada dedıler size bana 11. haftada dedıler :uhm:a.s.sevgilerrr

gizemre hosgeldiiinnn :içelim::içelim:
kızıldenizcim evet canım 11. haftadan itibaren yapiyorlar.(11-14 hafta arasi sanirim)

kızlar ben de 5+2 günlüğüm ve karnım çok acıkıyor daha çok yeni ama 0.3 gr aldım ama artık pantolonlarım tam geliyor yani kitlesel olarak aldım genişledim ama kilo olarak fazla değil neden öyle oldu acaba göbeğim şimdiden şiş aranızda benim gibi olan var mı? herkese öpücükler...

Selam kızlar................hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

bebişimin kalp atışını gördük...:nazar::nazar::nazar:

Kontrolüm vardı bugün benim hastanede randevu yok gidip sıraya giriyorsun..neyse 10 buçuk gibi hastanedeydik...bekle bekle sıra gelmedi birtürlü...Sıkıntıdan midem bulanmaya başlamıştı ki ordaki görevli kız en sonunda ismimi çağırdı..Girdik içeri dr bi şikayetin var mı dedi sabahları çok nadir hafif şekilde bulantı var bir de kasık ve karın ağrısı dedim..Rahim büyüdüğü için normaldir dedi kanama veya lekelenme olmadığı müddetçe endişelenme dedi..Geç bakalım kontrol edelim dedi..masaya yatarken aklıma gelen bütün duaları okudum..Dr ultrasonla bakmaya başladı..baya bi baktı 5 dk kadar. Yüzünde de Allah allah..der gibi bir ifade vardı..Ayy o kadar korktum kii..Monitör bana dönük değildi eşimden tarafaydı..Eşimin gözleri de korkudan açıldı nasıl korktum nasıl dua ediyorum..Dr valla şuan için pek belli değil gibi ama çok küçük olduğu için olabilir haftaya tekrar gelin dedi...O kadar kötü oldum ki.... Neyse sonra surat ifademi görünce yazık dr um dur bakalım bir daha bakalım dedi ve baktı iyice büyüttü ve tamam tamam gördüm şimdi dedi ve bizede gösterdi...:1shok:Allahım küçücük miniminnacık şey yaşayacağım diye nasıl da mücadele veriyordu..Kalbi nasıl da pıt pıt atıyordu kurban olur annesi ona..Resmimizi de verdi doktorumuz henüz ufacık ama artık normal bir bebiş şeklini almaya başlamış hafif hafif..

Allaha ne kadar şükretsek az..Allahım hevesimizi kursağımızda bırakmasın inşallah cümlemizin:emir_bebek:

Bu arada yarın yıllık izne ayrılıyoruz kendi arabamızla ıspartaya gidecez..Doktoruma söyleyince her ihtimale karşı progestan verdi bir kaç gün kullan sonra bırakırsın dönerken de öyle yap dedi...Elevit verdi..Folbiol verdi ki zaten 3 ay öncesinden başlamıştım kullanmaya..1 hafta sonra Ispartada gidecem tekrar kontrole

Selam kızlar................hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

bebişimin kalp atışını gördük...:nazar::nazar::nazar:

Kontrolüm vardı bugün benim hastanede randevu yok gidip sıraya giriyorsun..neyse 10 buçuk gibi hastanedeydik...bekle bekle sıra gelmedi birtürlü...Sıkıntıdan midem bulanmaya başlamıştı ki ordaki görevli kız en sonunda ismimi çağırdı..Girdik içeri dr bi şikayetin var mı dedi sabahları çok nadir hafif şekilde bulantı var bir de kasık ve karın ağrısı dedim..Rahim büyüdüğü için normaldir dedi kanama veya lekelenme olmadığı müddetçe endişelenme dedi..Geç bakalım kontrol edelim dedi..masaya yatarken aklıma gelen bütün duaları okudum..Dr ultrasonla bakmaya başladı..baya bi baktı 5 dk kadar. Yüzünde de Allah allah..der gibi bir ifade vardı..Ayy o kadar korktum kii..Monitör bana dönük değildi eşimden tarafaydı..Eşimin gözleri de korkudan açıldı nasıl korktum nasıl dua ediyorum..Dr valla şuan için pek belli değil gibi ama çok küçük olduğu için olabilir haftaya tekrar gelin dedi...O kadar kötü oldum ki.... Neyse sonra surat ifademi görünce yazık dr um dur bakalım bir daha bakalım dedi ve baktı iyice büyüttü ve tamam tamam gördüm şimdi dedi ve bizede gösterdi...:1shok:Allahım küçücük miniminnacık şey yaşayacağım diye nasıl da mücadele veriyordu..Kalbi nasıl da pıt pıt atıyordu kurban olur annesi ona..Resmimizi de verdi doktorumuz henüz ufacık ama artık normal bir bebiş şeklini almaya başlamış hafif hafif..

Allaha ne kadar şükretsek az..Allahım hevesimizi kursağımızda bırakmasın inşallah cümlemizin:emir_bebek:

Hayırlı uğurlu olsun MTS allah kucağına almayı nasip etsin işallah :sm_cool::nazar:

Amin amin :Saruboceq: Allah nazarlardan korusun, kocaman kocaman bebişler olsun onları Şekil 1 deki gibi bastıra bastıra öpelim Şekil 1: Şeniz yalnız arada goncalarımızı da öpelim sırnaşık şey

bu arada tüm iyi dileklerini gönderen ve ayranımızdan yudumlayan bebişimin teyzelerine beraberce teşekkür ediyoruz :CüvCüv: a.s.

X