2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Saruboceq bana takvim yaparsam birşey olacakmış gibi geliyor cesaret edemiyorum nedense sanki büyü bozulacakmış gibi Allah korusun....

aynı şeyden ben de korkuyorum ama bunu yenmek için yapıcam sonuçta birşey olucaksa zaten olur.Biz de herkes gibi bu tadı yaşamalıyız.:enbuyukkk:

Son düzenleme:
yaa kızlar nasıl moralim bozuldu şimdi.Benim doktorum Tülin kocatepe, medical park.Pazartesi tahlil yaptırdım,perşembe mutlaka getir bakayım.cuma izne çıkıyorum çünkü dedi.az önce de beni hastaneden aradılar, kendisi rahatsızlanmış ve bugün hastaneye gelemeyecekmiş.Beni başka bir doktora yönlendirdiler.Adı Suat Süphan Erşahin.Nasıldır, bilginiz var mı?

adini soyledigin doktoru bilmiyorum ama hastane guzel bi hastane bence,onada gosterebilirsin.sonucta test sonuclarini yorumlayabilir diye dusunuyorum.
canını sıkma sekerim :1hug:

kızlar yeterince beslenmiyorum iğreniyor olmamadan dolayı.
sizde de varmı ?

ben ancak acıktığımda bişeylerden iğreniyorum. dolaysıyla karnımın hep tok olmasını sağlamam gerekiyo ve yiyorum. ama doktorlar bebişlerin senin vücudundan beslendiğini, senin günlük tüketimine ilk derecede ihtiyacı olmadığını fakat beslenememenin anne adayını hırpalayacağını özellikle bağışıklık sisteminde sorun olacağını söylüyolar. dolaysıyla o senden alıyo alacağını tatlım, sen kendin için yemeye çalış. bende hergün süt falan içemiyorum ama cacık yiyorum öğlen, ayran içmeye çalışıyorum falan. ne bileyim kafama göre dengeliyorum. çünkü çok takıldığım zaman keyif alamıyorum hiçbişeyden.

İsmini nete girip araştırma yapabilirsin doktor hakkında ben genelde öyle yapıyorum

araştırdım zaten hemen internette.Hiç kötü yazan biri yok, herkes çok güler yüzlü,çok rahatlatıcı bir doktor olduğundan bahsetmiş.Gerçi benim doktorum olmayacak hoş, sadece tahlillerimi değerlendirecek.Ama ne bileyim başka bir doktor yaa,sıkıntı yaptı bende fisfisfis

herkese merhaba kızlar....keops dün okudum ve çok üzüldüm...Allah bundan sonraki bebeğine sağlık sıhhat versin inşallah...

kızlar yeterince beslenmiyorum iğreniyor olmamadan dolayı.
sizde de varmı ?

aynen akşama kadar kuru şeyler yemek zorunda kalabiliyorum sonra da üzülüyorum ne olacak diye ama ilk 3 ay anne bir şey yemesede bebek yeterli gıdayı anneden alıyor diye kendimi rahatlatıyorum. sadece zorla hergün 2 tane ceviz yemeye çalışıyorum omega3 için bari onu alsın bebişim diye

aynen bende yaa hep kuru seyler yiyorum.sebze / meyva yemem gerekirken.makarna bulgur pilavi filan yiyorum..sulu seyleri midem kaldirmiyor :eek:

O zaman içini ferah tut.Sadece tahlillere bakacakmış bir sorun olmaz inşallah.Ya bu takvim konusu beni çok geriyor nedense ben sanırım yapamayacağım :KK43:(((

kızlar ben de 5+2yim ama midem hemen boşalıyor midem yediklerimi hemen eritiyor çok yiyorum ve çok çabuk acıkıyorum bu arada midem hiç bulanmıyor benim gibi karnı hemen boşalan var mı?

Ben de geçen hafta senin gibiydim betül19 ama bu p.tesi acayip bir mide bulantısı başladı.Hatta eşim geçen hafta dalga geçiyordu böyle yersen mahvolduk diye :)))Şimdi sadece çubukkrakerle besleniyorum.

keops 35 herhangi bir belirti var mıydı? yoksa bir anda mı kaybettiğini öğrendin..inan canım çok üzüldüm. benim 2.hamileliğim..ilki düşükle sonlanmıştı.. şimdi ödüm kopuyor..doktor kontrolümüze de 2 hafta var...beklemek yoruyor..kötü haberler hepimizden uzak olsun..

canım, ben başından beri fazlasıyla sorunsuz bir gebelik yaşıyordum.bulantı,kusma,tiksinme... hiçbir şey yoktu,hatta bu beni korkutuyordu.salı günü de normal kontrolüme gittim,kalp atışlarını görmek ve duymak ümidiyle.doktorum kaçıncı haftada kaybettiğimizi şimdilik söyleyemedi,haftaya patoloji sonucu çıkacak,belki ölüm tarihini ve sebebini öğrenebilirim.

canım, ben başından beri fazlasıyla sorunsuz bir gebelik yaşıyordum.bulantı,kusma,tiksinme... hiçbir şey yoktu,hatta bu beni korkutuyordu.salı günü de normal kontrolüme gittim,kalp atışlarını görmek ve duymak ümidiyle.doktorum kaçıncı haftada kaybettiğimizi şimdilik söyleyemedi,haftaya patoloji sonucu çıkacak,belki ölüm tarihini ve sebebini öğrenebilirim.

Tanrı yardımcın olsun canım.kendine dikkat et ve güçlü ol güzel günler senin için de geleceka.s.

acımı paylaşan,iyi dileklerde bulunan tüm arkadaşlar...
sonsuz teşekkürler,iyi ki varsınız.şimdi tüm kalbimle size ve bebeklerinize dua ediyorum,başka kimseden kötü haber almayalım :Saruboceq:

yaa kızlar nasıl moralim bozuldu şimdi.Benim doktorum Tülin kocatepe, medical park.Pazartesi tahlil yaptırdım,perşembe mutlaka getir bakayım.cuma izne çıkıyorum çünkü dedi.az önce de beni hastaneden aradılar, kendisi rahatsızlanmış ve bugün hastaneye gelemeyecekmiş.Beni başka bir doktora yönlendirdiler.Adı Suat Süphan Erşahin.Nasıldır, bilginiz var mı?

canım bende seçil hn. gidiyorum geçenlerde aynı şeyi bende yaşadım benide Suat bey'e yönlendirdiler ama ben gitmedim başka bi dr.um vardı ona gittim... bende hem tahlilleri gösterdim hem muayene oldum....ya erkek diye fazla giden yok ama bence tahlilleri görmesi açısından gidebilirsin...bende haftaya çarşamba gidicem kısmetse .....

X