2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım üstten baktıysa duymaması normal ben 6+2 iken gittim üstten ultrasonla baktı pek anlaşılmıyor dedi vajinal baktı net olarak gördü.

Canım hamişken alttan muayeneden çok korkuyorum yaa...Bişi olmuyo dimi bebişlere..

Canım hamişken alttan muayeneden çok korkuyorum yaa...Bişi olmuyo dimi bebişlere..

günaydın kızlarr..bu hafta kocişim iş için dışarda, bende burdayım dolayısıyla a.s
canım ben hep vajinal ultarsona giriyorum. krından baktığında bu kadar net görülüp muayene edemeyeceğini söylemişti doktor ki bende bunun gibi tespitleri her yerde okuyorum. ayrıca hiç bir yerde de zararı olduğunu okumadım. hem neden zararı olsunki, net tespitler yapmak yerine flu görmek daha mı iyi. tabi nihayetinde herkesin kendi tercihi. ama ben hiç korkmadan muayene oluyorum açıkcası. ilk üç bu şekilde yapacağız demişti doktorum. sonrada karından. dün gittim işte doktora. kocaman olmuş bebişim. bebiş olmuş teyzeleri. kıpır kıpır hareketli . Allahıma çok şükür olsun. Allah nazarlardan korusun

herkese selam kızlar.biraz ağrılarım var yatıp duruyorum.
mts canım benim bende vajinal ultrasona giriyorum.2 doktora gittim ikisinede sordum sakıncası yokmuş.vajinal ultrason en ufak ses dalgalarını algılayarak görüntü elde ediyormuş.asla bebeğe sakıncası yokmuş.tabii 3 aya kadar böyle olacak sonra gerek yok büyüdüğü için bebiş normalde görünüyor.

tatlım geçmiş olsun. hayırlısıyla sende şu zor dönemden geçip bi rahatlasaydın. 3 ayı bitirmene hepimizden az kaldı dimi?

kızlar bir şey sorucam..
şirketteyim çalışıyorum.
ilaçlama yapıldı sinekle ilgili.içeride ağır bir koku var.
zararı olurmu bize.

kızlar bir şey sorucam..
şirketteyim çalışıyorum.
ilaçlama yapıldı sinekle ilgili.içeride ağır bir koku var.
zararı olurmu bize.

kimyevi olduğu için uzun süre soluduğunda olabilir. o yüzden sen cam kenarına geç, biraz dşarıya çık ne bileyim ortam neyi elveriyorsa işte. çok solumamaya çalış.

tatlım geçmiş olsun. hayırlısıyla sende şu zor dönemden geçip bi rahatlasaydın. 3 ayı bitirmene hepimizden az kaldı dimi?

evet canım hiç sorma doktorlarım bile bunu istiyorlar.ama bir türlü ne kanama nede ağrılarım geçti.9. haftaya gireceğim hayırlısı ile bi geçse gerçi ben 3 ayı doldursam bile sakınca devam edebilirmiş doktorum öyle söyledi.bakıcaz artık yarın tekrar gideceğim.5 günde bir doktora gidiyorum hamile olduğumdan beri.inşallah sizlerin benden daha iyi geçer sonuna kadar.öpüyorum seni.

cam açamıyoruzki dışarıdan sinek gelmesin diye canım..
klimalar kokuyu aldığı kadar işte.
saat 11 den beri bu konu var.saat 4 e kadarda bir şey yapamıyorum.
olmasın Allahım ne olur olmasın

şimdi şubat annelerinde göbeklere baktım.nazar değmesin inşallah
Allah bizlerede nasip etsin:Saruboceq:

cam açamıyoruzki dışarıdan sinek gelmesin diye canım..
klimalar kokuyu aldığı kadar işte.
saat 11 den beri bu konu var.saat 4 e kadarda bir şey yapamıyorum.
olmasın Allahım ne olur olmasın

canım bence sen dışarı çık.belgeselde izledim ben,siğara dumanını anne soluduğu an oksijene karışıp direk süzülmeden hücre zarından geçebildiği için bebişe direk ulaşıyormuş.buda aynı sen dışarı çık canım.temiz bi hava al.tabii yine allahın izniyle bişey olmaz ama sen tedbiri elden bırakma derim canım.

Son düzenleyen: Moderatör:
çalışan mart anneleri, patronlara hamile olduğumuzu söylemenin zamanı geldi geçiyo bile. ben çalışma arkadaşlarıma söyeldim, artık on tane dosya olan çantayla adliyeye gitmek zorunda kalmıyorum. saruboceq acil söyle sende. böyle bir durumda neden dışarı çıkman gerektiğini anlamalarını sağlar. kaç katlı işyerin, ev gibi mi. nasıl bir ortam olduğunu bilmeden yardım etmek çok zor ya. katlıysa başka bi kata geç, ilk ilaçlanan dolayısyla biraz daha ferahlamış kata, bi iş uydur. değilse ev gibiyse tansiyonum düştü de, ayran almam lazım de ne bileyim kendini biraz olsun dışarıya at.

kanama niye oluyor anlamıyorumki:çok üzgünüm: kendine çok dikkat etmelisin güzelim, hiç hiçbirşey düşünmemelisin negatif. sadece güzel hayaller kur ve bol bol dua et.bende seni öpüyoruma.s.

kesinlikle katılıyorum arkadaşım sana bebek ve anne sağlığı çok önemli 9 aylık süreçte insanlar biraz bilinçlensin dimi canım.

merhaba arkadaslar aramiza hergun yeni hamisler katiliyor ne guzel.hepinize mutlu bir hamilelik sureci diliyorum Allah tamamina erdirsin.bu arada enelcim senin problemin ne, kanaman varmis anladigim kadariyla ne siklikta ve yogunlukta ? banada dunden beri birseyler oluyor.dun hafif bir kan geldi akintiyla birlikte.gunluk pet kullaniyorum ben ve dunden beri koyu kahverengi lekelenmeler oluyor.çok korkuyorum.

canım benim hamileliğim kanamayla başladı zaten ben adet gördüğümü sandım.ama hamileymişim düşük tehlikesi varmış.12 gün kadar kanamam oldu iğneyle kesmiştik.arada kan geliyor arada çamur gibi lekenmeler.hapta kullanıyordum bir daha olmayacak sanmıştım.ama cumartesi yine başladı kan geldi başta şimdi yine çamur gibi lekelenmeler ağrıda var artmasından endişe ediyorum.yarın tekrar bakacak doktor ne var ne yok.benim içeride kanama keselerim var başından beri canım.kurutmaya çalışıyorduk ama başaramadık daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…