2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

bende günlük pet kullanıyorum.sana ilk defa mı oldu bu.hemen doktorunu ara canım.ben başından beri bu durumda olduğum için biliyorum ne olduğunu sana ilk defa olduysa doktoru ara canım.

evet canim bende ilk defa oldu.doktoru arayamiyorum çunku doktorum fransiz ve malesef ben yeteri kadar fransizca bilmiyorum:çok üzgünüm:devam ederse acile gitmeyi dusunuyorum.surekli birilerine benimle doktora gelin demeye de utaniyorum gerçekten zor bir durumdayim.keske turkiyede olsaydim.sali gunu randevum var doktorla umarim kotu birsey yoktur.

selam arkadaslar bende 2 gundur agzıma lokma koyamıyorum surekli istıfra edıyorum doktorun verdıgı ılacları bıle ıcemıyorum sanırım enfeksıyon kaptım cok halsızım yarın kısmetse doktora gıdıcem hamıleyken cok tehlıkelı oluyor içimde korku var :uhm:

iclal geçmis olsun canim.ayni korkular bendede var.nedense hep olumsuz dusuncelere kapiliyorum.doktor bir problem yok desede ben her an bir sey olacakmis gibi hissediyorum.

iclal geçmis olsun canim.ayni korkular bendede var.nedense hep olumsuz dusuncelere kapiliyorum.doktor bir problem yok desede ben her an bir sey olacakmis gibi hissediyorum.

evet haklısın ama yınede psıkolojık olarak doktor hersey normal demesı rahatlatıyor ınsanı inan dunden berı kasıklarım da sıddetlı agrılar var ıstıfra etmekten mıdem bos yınede ıstıfra edıyorum doktor a gıtmeden rahat edemıcem ben kafamçokkarıştı

Canım aynı anda yazmışız..3 kez keseyi mi gördün o nasıl oldu.......

ay evet biraz anlatım bozukluğu olmuş...bi kaç gün arayla 3 kez ultrasona girdim,hepsinde de keseyi gördük ama ben hala hamile değilim o gebelik kesesi değil başka bişeydir diyordum....hep negatif sonuçlar alınca herşeyin normal olmasına inanmak güç....

evet canim bende ilk defa oldu.doktoru arayamiyorum çunku doktorum fransiz ve malesef ben yeteri kadar fransizca bilmiyorum:çok üzgünüm:devam ederse acile gitmeyi dusunuyorum.surekli birilerine benimle doktora gelin demeye de utaniyorum gerçekten zor bir durumdayim.keske turkiyede olsaydim.sali gunu randevum var doktorla umarim kotu birsey yoktur.

anladım canım gerçekten zor bir durum allah yardımcın olsun.ama dikkatli ol artış falan olursa ağrıda ne olursa olsun kendi doktoruna ulaş.inşallah bişey olmaz.hadi geçmiş olsun canım.

mrb arkadşlar bende allahım kısmet ederse mart annesiyim mart 30-31 gibi dedi doktor ben kendimde mart doğumluyum inşallah bebeğimde öyle olacak öncellikle kendimi tanıtim benim ilk hamileliğim yaklaşık 4 ay önce malesef düşükle sonuçlandı minik bebeğimin kalbi önce çok düşük attı sonrada durdu ve bebeğimi kürtajla 5 nisanda aldılar allahım hiç kimseye nasip etmesin çok zor günler geçirdim ama bebeğim bana tekrara süprüz yaptı ve tekrara hamileyim bugün tam 6 haftalık geçen salı keseyi gördük kalp atışları için doktor 12 temmuz a randevu verdi ama bu sfer içimde hiçbir korku ve endişe yok arkadaşlar kalbi atacak ve annesini üzmeyecek ben eminim umarım hepimiz rahat hamilelikler geçiririz.

selam arkadaslar bende 2 gundur agzıma lokma koyamıyorum surekli istıfra edıyorum doktorun verdıgı ılacları bıle ıcemıyorum sanırım enfeksıyon kaptım cok halsızım yarın kısmetse doktora gıdıcem hamıleyken cok tehlıkelı oluyor içimde korku var :uhm:

canım bunlar normal belirtiler.bende istifra etmiyorum ama herşeyden tiskindim bişey yiyemiyorum.doktora güvenip pozitif düşünmek gerek.bak ben bu durumdayken bile böyle yapıyorum.biz yemek yesekte yemesekte bebek bizden besleniyor.beslenemiyor diye düşünmeyin.doktor sen yesende yemesende o senden alacagını alıyor dedi.ama ben hiçbirşey yiyemiyorum dediğim için ekstra vitamin verdi bana.iyi düşüneceğiz iyi olacak hem o kadar haftayı geride bıraktık.allahın izniyle bişeycik olmayacak bebişlerimize.

mrb arkadşlar bende allahım kısmet ederse mart annesiyim mart 30-31 gibi dedi doktor ben kendimde mart doğumluyum inşallah bebeğimde öyle olacak öncellikle kendimi tanıtim benim ilk hamileliğim yaklaşık 4 ay önce malesef düşükle sonuçlandı minik bebeğimin kalbi önce çok düşük attı sonrada durdu ve bebeğimi kürtajla 5 nisanda aldılar allahım hiç kimseye nasip etmesin çok zor günler geçirdim ama bebeğim bana tekrara süprüz yaptı ve tekrara hamileyim bugün tam 6 haftalık geçen salı keseyi gördük kalp atışları için doktor 12 temmuz a randevu verdi ama bu sfer içimde hiçbir korku ve endişe yok arkadaşlar kalbi atacak ve annesini üzmeyecek ben eminim umarım hepimiz rahat hamilelikler geçiririz.

hoşgeldin canım aramıza.yaşadıkların gerçekten zor olmalı.insanın en çok korktuğu şey bu.allah kimseye yaşatmasın.ama allahım sana yine güzel bi mutluluk vermiş.inşallah sonuna kadar sağlıkla birlikte olursunuz.güzel vakit geçirmen dileğiyle.

hoşgeldin canım aramıza.yaşadıkların gerçekten zor olmalı.insanın en çok korktuğu şey bu.allah kimseye yaşatmasın.ama allahım sana yine güzel bi mutluluk vermiş.inşallah sonuna kadar sağlıkla birlikte olursunuz.güzel vakit geçirmen dileğiyle.

hoşbulduk,
evet canım kolay şeyler deildi ama artık hepsi geride kaldı alahım herşeyin sabrını veriyor şimdi çok mutluyum ve huzurluyum ve neyi çağırırsak o bizi buluyor arkadaşlar o yüzden güzel düşünelim

çiçesu,sudemnur,asude84 ve iklimsu
aramıza hoşgeldiniz.bebişlerinize ve size sağlık diliyorum. :nazar:
Allah tüm hamişlerin bebeciklerini sağ salim kucaklarına almalarını nasip etsin. :Saruboceq:

Benim de 28 mart görünüyor Allah izin verirse.Ama hiçbirşeyden tiksinmiyorum.Hatta herşeyi yemek istiyorumBöyle giderse çok kilo alacağım sanırım :))))

:eek:selam!
Ben de süpriz bir şekilde mart annesi adayıyım.Yarın 6. haftamıza giriyoruz.Biraz kanamam oldu çok çok az! panik oldum dr. düşük tehlikesi dedi ilaç verdi ilaçtan beri kanamamız olmadı çok şükür ama sarı renk akıntım var normal mi acaba??

Son düzenleme:
kızlar iyice çoğalmışız. yeni gelen arkadaşlara tek tek hoşgeldiniz diyorum ve iklimsu arakadaşıma katılıyorum. neyi çağırırsak o bizi buluyor bu nedenle bebeklerimizle güzel günler dileyelim Allahtan. kötü sonuçlar düşünmeyelim. bazen kanamalar olurmuş, rahim içi yerleşme vb. nedenlerden. korkmayalım arkadaşlar. çünkü korkunca kasılıyoruz ve inanın olmayacaksada bişey olur biz telaşlandıkça. enel17 nin yaşadığı farklı bir durum, ama ben inanıyorum o hiç kıpırdamadan yatmak pahasına da olsa bebeğini kucağına alacak. önce isteyelim hanımlar. hadii sarılın bebişlerinize..ve onu sizden ayırmaması için dua edin.

Ben de süpriz bir şekilde mart annesi adayıyım.Yarın 6. haftamıza giriyoruz.Biraz kanamam oldu çok çok az panik oldum dr. düşük tehlikesi dedi ilaç verdi ilaçtan beri kanamamız olmadı çok şükür ama sarı renk akıntım var normal mi acaba??

hoşgeldin lazanya,Allah tamamına erdirsin.sorunsuz bir gebelik diliyorum.

geçmiş olsun öncelikle...gerçekten düşük çok kötü bişey herhalde,allah yaşatmasın bi daha...ve aramıza hoşgeldin..içinin rahat olması çok güzel,kötü biişey olmayacak inş...

Ben de süpriz bir şekilde mart annesi adayıyım.Yarın 6. haftamıza giriyoruz.Biraz kanamam oldu çok çok az! panik oldum dr. düşük tehlikesi dedi ilaç verdi ilaçtan beri kanamamız olmadı çok şükür ama sarı renk akıntım var normal mi acaba??

tebrik ederim canim sende aramiza hosgeldin.ne guzel ya her geçen gun çogaliyoruz:teytey:.Allah eksiltmesin insallah bebeklerimizi kucagimiza alacagimiz gunleride gostersin.:nazar::nazar::nazar::nazar:

X