2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kız naber nasıl gidiyor hamişlik...varmı bulantı falan...bende çok çok az var bütün belirtilerden...layhayhoy salı günü randevum var doktorla bakalım inş bebiş büyümüştür....senin büyüklüğü falan ne kadar bebişin...bide kalp atım hızı...?? ay ne çok soru sordum.....

hamişlik iyi canım hep böyle olacaksa sırnaşık şeysırnaşık şey bir sıkıntım yok şükür 3 gün midem ekşidi- yandı oda bitti. benim bebiş 0,83 cm olmuş teyzesi:CüvCüv::CüvCüv: kalp atışını duydum ama dr. a dakikada kaç diye sormadım aklıma gelmedi işin açıkçası kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı ama iyi atıyordu güp güp güp. hadi bakalım git sende salı günü, hayırlı haberlerle gel.

bugüm dinletmediki bebişim bize doru düzgün kalp atışını, geçenkinde uzun uzun dinlemiştim ama bu sefer büyümüş kızlar. bebeğe benziyordu, hareketliydi. daha evvel ultarsonda ne kadar heyecanlansanda bebeğe direk benzetemediğin için ne bileyim daha farklıydı işte. ama bu sefer..ordaydı ya.. gözlerim doluyo yeniden düşünürken..

bende hep onu bekliyorum hani bebeğe benzemesini, şimdi dediğin gibi bebeişe benzemiyor, tabii daha heyecanlanır insan bebiş gibi görünce. şimdi benim çok sıkıntım da yokya daha tam inanamıyorum :CüvCüv::CüvCüv:

bugüm dinletmediki bebişim bize doru düzgün kalp atışını, geçenkinde uzun uzun dinlemiştim ama bu sefer büyümüş kızlar. bebeğe benziyordu, hareketliydi. daha evvel ultarsonda ne kadar heyecanlansanda bebeğe direk benzetemediğin için ne bileyim daha farklıydı işte. ama bu sefer..ordaydı ya.. gözlerim doluyo yeniden düşünürken..

ya ne güzel..benimkide şu anda bebişe hiç benzemiyor..bakalım salı günü görcez,inş biraz daha şekillenmiştir...kızlar ya ne kadar şanslıyız dimi....çoooook şükür etmemiz lazım.....::)))))

hamişlik iyi canım hep böyle olacaksa sırnaşık şeysırnaşık şey bir sıkıntım yok şükür 3 gün midem ekşidi- yandı oda bitti. benim bebiş 0,83 cm olmuş teyzesi:CüvCüv::CüvCüv: kalp atışını duydum ama dr. a dakikada kaç diye sormadım aklıma gelmedi işin açıkçası kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı ama iyi atıyordu güp güp güp. hadi bakalım git sende salı günü, hayırlı haberlerle gel.

ay canım benim daha santim bile değiller...benimkide 8 mm kadardı...bakalım salıya kadar ne kadar büyüyecekkk.....senelerdir hep bu anları bekleyince gerçekliğine inanamıyorum bazen.....senağlama

evet çokk şükretmeliyiz. bugün onu orda dans ederken görünce aklımdan başka hiçbir şey geçmedi. bi de kadın olarak ne şanslı olduğumuzu düşündüm. halbuki bazen "bende şans olsaydı annemden erkek doğardım"gibi cümnleleri çoğumuz kurarız. am bugün dedim ki hayır, bu Allhın kadınlara bahşettiği birşey ve en güzel şey..

evet çokk şükretmeliyiz. bugün onu orda dans ederken görünce aklımdan başka hiçbir şey geçmedi. bi de kadın olarak ne şanslı olduğumuzu düşündüm. halbuki bazen "bende şans olsaydı annemden erkek doğardım"gibi cümnleleri çoğumuz kurarız. am bugün dedim ki hayır, bu Allhın kadınlara bahşettiği birşey ve en güzel şey..

kesinlikle katılıyorum...bence annelik çok özel bi hediye,bütün sıkıntısına rağmen....

hamileliğin sıkıntılı geçmemesi de çok güzel arkadaşlar. buralarda yaygın kanı sanki ancak sıkıntılı geçerse sağlıklı olarak doğar şeklinde ama bu yanlış. benim annem bende hastaymış ama diğer kardeşlerimde biliyorum çok tatlı bi hamilelik geçirdi ve sapasağlam evlat shibi oldu. illa bir sürü belirti yaşayacağız da inanacağız diye bir şey yok. artık yavaş yavaş karnımızda şekillenmeye başladı.

Selam kzılar sizler ne güzel kalp atışlarını duymuşsunuz maşallah..Biz bu perşembe ya da cuma gideceğiz..geçen perşembe keseyi görebildik..Dua edin de kalp atışını da duyayım sizler gibi..

Çiçesu benced hemen gitmelisin canım..Keseyi görürsünüz büyük ihtimalle kalp atışlarını da duyabilirsiniz..

arkadaşlar benimde 19 mart 2009 inşallah.ikinci gebeligim.1.kalp atımı olmadıgı için alınmıştı.şuanda 7+2 haft.kalp atımını gördügümde gözümden yaş geldi sevinçten,heyecandan resmini bile almayı unutmuşum olsun iyi olsunda.

arkadaşlar benimde 19 mart 2009 inşallah.ikinci gebeligim.1.kalp atımı olmadıgı için alınmıştı.şuanda 7+2 haft.kalp atımını gördügümde gözümden yaş geldi sevinçten,heyecandan resmini bile almayı unutmuşum olsun iyi olsunda.

maşallah sudemnur allah kucağınza almayı da nasip eder inşallah darısı benim başıma bu perşembe gideceğiz biz de kalp atışını dinlemye...

sende hoşgeldin canım.allah inşallah bu sefer bebişini sana bağışlar sağlıklı mutlu bir şekilde doğar.hadi bakalım bebişe iyi annesi.

Selam kzılar sizler ne güzel kalp atışlarını duymuşsunuz maşallah..Biz bu perşembe ya da cuma gideceğiz..geçen perşembe keseyi görebildik..Dua edin de kalp atışını da duyayım sizler gibi..

inş duyarsın tez zamanda...gerçekten kalp atışına kadar insan diken üstünde oluyor...ben kalp atışlarından sonra ancak inanmıştım hamile olduğuma...oysa 3 kez evde idrar testi 4 kezde hastanede kan testi yapmıştım,3 kezde keseyi görmüştük....layhayhoy

çok güzel ya..Allah tamamına erdirsin....

X