2009 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar benim kasığımda hafif bir ağrı başka bir belirti yok ben 4+4üm benim gibiyken sizin durumunuz nasıldı?biraz endişeliyim midem taş gibi...

merak etme canım benimde 4-5 haftalıkken kasıklarım ağrırdı rahim kasları büyüdüğü için çok normal hiç sıkma kendini tabi kanaman yoksa

16 eylul;evet her gittigimde kilomu ve tansiyonumu not ediyorlar.
benim doktorum kilo konusunda cok disiplinli.insallah 9 ay iyi idare edebilirim sureci.
benimde canım cok eksi seyler istiyor yaaa,bol eksili salata mesela sırnaşık şey

16 eylul;evet her gittigimde kilomu ve tansiyonumu not ediyorlar.
benim doktorum kilo konusunda cok disiplinli.insallah 9 ay iyi idare edebilirim sureci.
benimde canım cok eksi seyler istiyor yaaa,bol eksili salata mesela sırnaşık şey

kilo almaktan çok korkuyorum ama ağzımda hiç boş durmuyor bu kadar sık acıkılırmı hiç:roflol:

kızlar size bişey sormak istiyorum göğüsler büyüdükçe kaşınmada olduğunu farkettim...sizdede böyle bişey varmı?yani göğüslerde kaşınma özellikle uçlarda...büyüdüğü içinmi kaşınıyor acaba hani derimiz geriliyor ya o bakımdan mı??

yok kanamam çok şükür mide bulantılarınız ne zaman başladı arkadaşlar?

5 haftalıkkken 2 gün midem bulandı başkada yok...şu an bulanmıyor....bulanmasınıda istemiyorum çok kötü bişey...ilk hamileliğimde yataktan çıkamamıştım tek yediğim meyve ve tuzlu çubuk krekerdi..2. hamileliklerde mide bulantısı daha az olurmuş belki bununda etkisi vardır bulanmamasında...

kızlar size bişey sormak istiyorum göğüsler büyüdükçe kaşınmada olduğunu farkettim...sizdede böyle bişey varmı?yani göğüslerde kaşınma özellikle uçlarda...büyüdüğü içinmi kaşınıyor acaba hani derimiz geriliyor ya o bakımdan mı??

Canım evet benimde çok fena kaşınıyor hatta karnımda kaşınıyor.:CüvCüv:

6 haftalıkkkk arkadaşlarrr ne gibii değişikliklerr varr lütfenn yazarmısınızzzzz benimkiylee aynımıı çokk merak ediyorum şakkıdı şakkıdı şakkıdı

arkadaşlar kaybettiğim bebişimde acayip limon tüketirdim saabah uyanır uyanmaz limonda limon öğle aynı akşam aynı tuzlayıp tuzlayıp ay nasıl yerdim anlatamam.cinsiyeti kızdı ekşili yiyenlerin kız olurmuş genelde diye duydum böyle duyduğunuz şeyler varmı.......bunda tık yok ekşili değilde tansiyonum düştüğü için mecbur tuzlu şeyler yiyorum...

dün akşam inan kaşınmaktan uyuyamadım..bu nasıl bişey anlamadım..uyuzmu oldum nesırnaşık şey

Ben iş yerinde farkında olmadan göbeğimi kaşımaya başladım sonra dikkatimi çekti Allahtan kimse görmedi :1rolleyes:

Karın da göğüste büyüyor ondan kaşınırmış. Bana krem kullanmaya başla diyorlar hatta birinin ismini verdiler saadet dumankaya sanırım ismini çok net hatırlamıyorum internette sayfası varmış eczacıymış sanırım doğal kremleri varmış herşey için

Ben iş yerinde farkında olmadan göbeğimi kaşımaya başladım sonra dikkatimi çekti Allahtan kimse görmedi :1rolleyes:

Karın da göğüste büyüyor ondan kaşınırmış. Bana krem kullanmaya başla diyorlar hatta birinin ismini verdiler saadet dumankaya sanırım ismini çok net hatırlamıyorum internette sayfası varmış eczacıymış sanırım doğal kremleri varmış herşey için

Buldum suna dumankaya a.s

kızlar selam.
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.ben hamile olduğumu duyduğumdan beri kanama ile başladı ve iğneyle kestik.içeride her an kanayacak kanama keseleri var iğne ve ilaca karşı kanaması beni çok tedirgin etti.hala biraz var ve ağrımda var.hamile olduğumdan beri evde yatıyorum işe gitmiyorum yerimden kalkamıyorum temizlik yapamıyorum yardımcı olacak kimsede yok.çok üzülüyorum ben bu 9 aylık yolculuğu bazen başaramayacağım sanırım diyorum.kusura bakmayın sizlerde bazen çok karamsar olabiliyorum.
yeni gelen arkadaşlarda hoşgelmişler.allah tamamına erdirir inşallah güzel bi hamilelik geçirirsiniz.

arkadaşlar kaybettiğim bebişimde acayip limon tüketirdim saabah uyanır uyanmaz limonda limon öğle aynı akşam aynı tuzlayıp tuzlayıp ay nasıl yerdim anlatamam.cinsiyeti kızdı ekşili yiyenlerin kız olurmuş genelde diye duydum böyle duyduğunuz şeyler varmı.......bunda tık yok ekşili değilde tansiyonum düştüğü için mecbur tuzlu şeyler yiyorum...

ilk hamileliğimde çok ağır tatlılar çekerdi canım kızım oldu...bunlar ne kadar doğru bilmiyorum ama bence herkeste farklı oluyor...bazısının canı tatlı istiyor kızı oluyor bazısının da erkek oluyor...

kızıma hamileyken kullandığım tek şey bebek yağı idi..johnson bebek yağı...ve karnımda tek bir çatlak bile yok...ben yine bebek yağı kullanmayı düşünüyorum..

X