2009 Mart Anneleri Listemiz

ayshınce........................24 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Kız
xnazanx.........................20 Mayıs...............28 Şubat..........cinsiyet.....Erkek
kerttik...

glcncrn...........................20 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
yelcan1982.....................19 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
kerttik...

cerez.............................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Kız
gökçenn.........................25 Mayıs..............1 Mart..........cinsiyet.....Erkek
kerttik...

bavse.............................26 Mayis..............2 Mart..........cinsiyet.....Kız
buket-26.........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
kerttik...

Boddim..........................26 Mayıs..............2 Mart..........cinsiyet.....Erkek
Saruboceq......................30 Mayıs..............3 Mart..........cinsiyet.....Kız
kerttik...

İCl@l..............................28 Mayıs...............4 Mart..........cinsiyet.....Erkek
rehavet...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
kerttik..

selence..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
ruhe_haben.....................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
kerttik...

annesininkuzusu.............29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
melek81.........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
kerttik...

luffee..............................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Erkek
sheylaa..........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
kerttik...

SİBSeR...........................29 Mayıs..............5 Mart..........cinsiyet.....Kız
acıbiber2053...................30 Mayıs..............6 Mart..........cinsiyet.....Erkek
daha düsünmem lazim, arastirmaliyim erkek tarafini....

ben yukarda olanlari yaptim hepsi alt alta dizelenmisti kiz - erkek / erkek - kiz diye diger hami$ler lütfen aranizda ayarlayin *hihi*

Alan ve Veren memnunmu ??

ki ki kiiiiiiiiii benim kıs evde kalmıycak desenize hihoyyyt

mart annelerinin cogunlugu kiz doguruyor kiz coklugundan böyle bir yola bas vurdum bende napayim... kizimi saglama alayim dedim arada sizinkilerde sevindi tabiki :CüvCüv::dance:

ooo bakiyorum da mart anneleri,siz de baya varsiniz masallah..bu 2008 yili cok bereketli geldi kk ya heralde.Allah artirsin.....ben de en cok biziz saniyordum ocak annelerinden de coksunuz kizlar masallah....

bebekleri bile kertmisler vayyy beee:))

Allah hayirlisiyla kavustursun hepinizi de insallah...

kertmelerde olmuş bitmiş beşiklerden sonra alyanslarıda dogum cantalarımıza koyalım kaydirigubbakcemile3

herkesin bebeginin cinsiyeti belli olmus.arada biz kalmisiz öyle garip :çok üzgünüm:mirmirmirmir

kendi kizima gelince nasil düsünmem lazim diyorum ama ? hehe
valla şekerim sen bilirsin.sıraya girin oğlum bir baksın.biliyorsun elimizi sallasak 58 kız.hem benim oğluşuma kadınlar hasta. doktor teyzesi bile bayılıyor oğluma..lülülülülülü

valla şekerim sen bilirsin.sıraya girin oğlum bir baksın.biliyorsun elimizi sallasak 58 kız.hem benim oğluşuma kadınlar hasta. doktor teyzesi bile bayılıyor oğluma..lülülülülülü

cnm takvime göre benim kiz senin oglandan br gün önce gelicek dünyayi daha erken tanimis ve baska erkeklerde görmüs olucak bence sen bende kal baska kiz bulamazsin baktin benm kiz dogar dogmaz gönlünü baskasina kaptirir elden kaciriverirsin dünyalar güzeli kizimi ...

...RABBIM SEN BEBEKLERIMIZI BIZE BAGISLA...

Bu arada beni de ekleyin listeye lütfen... SAT: 02 Haziran, Beklenen Doğum tarihi 09 Mart. Kızımız olacak inşallah. :)

Herkese selam nerdeyse 6,5 aylık olacağız benim nazlı kızım ancak kendini gösterdi.

Benimde güzel ve iyişallah sağlıklı bir kızım olacakmış.

Allah hepimizin bebekleriniz sağlık ve mutluluk versin allah kuçağımıza almayı nasip etsin aminnnnn

25 mart -1 nısan arası bakalım erkek bebek beklıyorum ahmet bebek gelcek inş.şu an 24, haftada

bende siteye yeni üye oldum.listeye beni de eklermisiniz.sat:17 haziran
doğum tarihi 24 mart kzım olacak inşallahkaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…