2009 Mart Anneleri Listemiz

son adet tarıhım 21 hazıran dr.25 mart dedı nasıp tabı oglum olacak:))) benıde eklemeyi unutma:)

buketcim sen en iyisi benimkine de kiz yaz.en son kiz demisti dr.olmadi degistiririz napalim.böyle tek basima tuhaf hissediyom kendimi :eek:senağlama:çok üzgünüm:

Daha liste almadı ve 36 kişiyi silmek zorunda kaldım.
Uzun süredir sesi çıkmayanları siliyorum maalesef.

merhaba arkadaşlar nihayet bende öğrenebildim bebişimin cinsiyetini benimkiside erkek .sat 24 haziran doğum 30 mart kısmetse

merhaba bende yeni geldim.sat 10\06 doğum15\03 şimdilik oğlan gibi görünüyo.beni de eklersen sevinirim

slm...bende sessiz takipçilerdendim beni de alın aranıza:):)
sat 29 mayıs doğum 6 mart ve erkek:):)

Epeydir bu topiğe yazamıyordum... Yeni gelen herkes hoşgeldi. Hepimiz sağlık ve sıhhatle bebişlerimizi kucaklarız inşallah. Bakalım doğuma kadar daha eklenen olacak mı liseteye? Asında listenin son hali yine yayınlansa burada ne kadar güzel olur?

Epeydir bu topiğe yazamıyordum... Yeni gelen herkes hoşgeldi. Hepimiz sağlık ve sıhhatle bebişlerimizi kucaklarız inşallah. Bakalım doğuma kadar daha eklenen olacak mı liseteye? Asında listenin son hali yine yayınlansa burada ne kadar güzel olur?

canim yeni liste icin buket benim bebisin cinsiyetini bekliyo galiba:içelim:

yeni gelen arkadaslar hepiniz hosgeldıniz doğuma kadar saglıklı sıhhatli guzel gecıririz ınsallah günlerimizi kaydirigubbakcemile5

X