Femara+ovitrelle 12.günü acil 😭

Merhaba kızlar ,
aşağıda notlarımı iletiyorum bu notlara göre biri bana birşey söyleyebilir mi durum nedir negatif mi pozitife dönermi iğne etkisi yenimi geçti falan filan gibi😑

28 mayıs sat
31 mayıs femara başlangıç
4 haziran femara bitiş
6 haziran doktor kont. (2 yumurta 12mm)
10 haziran tekrar doktor kont.(yumurtalar çatlamak üzere)
10 haziran 13:40 ovitrelle vuruldum.

10-11-13-15-18-19 haziran ilişki

21 haziran kaset test (erken değil) negatif
Benim 3 yumurta vardı 17 18 ve 21 mm iğne yaptırdım 11. Günü normal kaset test ( erken gebelik değil) hayalet çizgiydi çok mutlu olmuştum iğne etkisi geçmiştir diye düşünüyordum ama 12. Gün negatife döndü ve adet belirtilerim başladı bugün 13. Gün muhtemelen adet olmak üzereyim 😔 sanırım pozitif olsaydı şimdiye belli olurdu zaten.. ama benim doktorum adetin 5. Günü test yap demişti yani iğnenin 19. Günü. O yüzden yine de ümit vardır belki

Eklentiler

• IMG_20240621_171336.jpg
    IMG_20240621_171336.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 9
Benim 3 yumurta vardı 17 18 ve 21 mm iğne yaptırdım 11. Günü normal kaset test ( erken gebelik değil) hayalet çizgiydi çok mutlu olmuştum iğne etkisi geçmiştir diye düşünüyordum ama 12. Gün negatife döndü ve adet belirtilerim başladı bugün 13. Gün muhtemelen adet olmak üzereyim 😔 sanırım pozitif olsaydı şimdiye belli olurdu zaten.. ama benim doktorum adetin 5. Günü test yap demişti yani iğnenin 19. Günü. O yüzden yine de ümit vardır belki
Banada 15.gün yap dedi ben erken davrandım pozitife dönermi benimki bu ay pek ümitli değilim inşallah sizinki döner pozitifee benim halaa hiç bi belirti yok

Banada 15.gün yap dedi ben erken davrandım pozitife dönermi benimki bu ay pek ümitli değilim inşallah sizinki döner pozitifee benim halaa hiç bi belirti yok
İnşallah 🤲 ama sanmıyorum artık döneceğini pazartesi tekrar yaparm böyle devam edersek. Sizin de adet gelmeden belli olmaz bence 2 gün sonra tekrar yapın. Ben de gelecek ay 2. Kez mi kullansam hsg mi çektirsem artık onu planlıyorum 😔

Merhaba bende sizinle aynı durumdayım 9 gün 22 si itibari ile bende test yapmak için bekliyorum kan versek en doğru sonucu alırız sanırım

Merhaba kızlar ,
aşağıda notlarımı iletiyorum bu notlara göre biri bana birşey söyleyebilir mi durum nedir negatif mi pozitife dönermi iğne etkisi yenimi geçti falan filan gibi😑

28 mayıs sat
4 haziran femara bitiş

Merhaba kızlar ,

28 mayıs sat
4 haziran femara bitiş

ben de sizinle aynı gün iğne vuruldum. Dün belirtim vardı bugün regl oldum. Daha erken gibi ama oldum. Siz pazartesi test yaparsanız kesin çıkar

Benim 26 27 gün pcos var bende bekliyorum test yapmak için hiç belirtim yok benimde ama bilemiyorum işe yaradımı, 3 yumurtam vardı

X