2009 Mart Anneleri Listemiz

Selam uzun zamandır yoktum. Maşallah cinsiyetler belli olmuş benim uafaklık hala saklıyor göstermiyor. Pazartesi dr gideceğim. Hemde şeker testi yapılacak belli olursa cinsiyeti yazarım

allahım hepimize sağlıklı bir şekilde kuçağımıza almayı nasip etsin.

kızlar hepinize sorunsuz bir hamilelik dönemi diliyorum.benimde sat 19 haziran bebeğimin doğum tarihi inşllah 26.03.2009 olacak bir kızım olacak

tsk ederim buketcigim degistirdigin icin ... martta dogan bebeklerin cogunlugu kiz oluyor galiba baksana etraf kiz bebislerle dolu ...

evet canım kızlar rekora koşuyor bakalım.

buketcim ben simdi anladim sen bu listeyi niye böyle azimle tutuyorsun..
seni gidi seniiii..
kizlar erkeklerden cokya.. seninde oglusun olcak ya.. gelinlerini topluyorsun.. sen var ya sen

kız nasıl anladın ya. O kadarda sinsi yapıyodum işimi. Adaylar arasında sende varsın canım benim. Ne de olsa bi kaynana adayıyım dimi. Bu çabama karşılık kim vermez kızını bakiiim.

kız nasıl anladın ya. O kadarda sinsi yapıyodum işimi. Adaylar arasında sende varsın canım benim. Ne de olsa bi kaynana adayıyım dimi. Bu çabama karşılık kim vermez kızını bakiiim.

kusura bakma canim..
ben kizimi nazanin ogluna verdim bile.
.:lepi:

bak seeen. Hangi arada kerttiniz kız çocukları. Tüh geç kalmışım.
Neyse bırak listemi güzelce yapayım. Bari diğer kısmetleri kaçırmayım dimi.

selam arkadaşlar bende 22+5 günlük hamileyim ve bir oğlum olacak Allah nasip ederse son adet tarihim 15 haziran muhtemel doğum tarihim 22 mart... herkese sağlıklı hamilelik ve doğum diliyorum

Üzülme hayatım. Ver son adet tarihini,muhtemel doğum tarihini ve cinsiyetini yazayım.

buket 26 cım çok teşekkür ederim canım seninde oğluşun olacak galibaa.s Allah sağlığıyla yavrularımızı kucağımıza almak nasip etsin

tşk ederim benide eklemişsin benim son tarih 5 haziran dogumda inşllah 12 mart sevgilerle ALLAH yardımcımız olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…