2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

oluyo oluyo canım Allaha şükür ya
Allah yardım ediyor
insan sanki olmuyacak yapılmıcak gibi geliyor ama herşey zor da olsa oluyorr
benimde kuzularımın arasında 17 ay var biri kızz biri erkek
ama şimdiki kızlar erkkek gibi aynı en azından benim cadı öyle
şimdi oglumda maşallah ablsına yetişdi emekliyo sıralıyo felan ikisi birden yaramazlık yapıyorlar
görsen kapının önüne çöp koyayım diyorummm
biri sagdan biri soldan direkt dışarıya saldırıyorlar
bagrış çagrış kapıyı zor kapatıyoruzz
Bizde öyleyiz kübracım, sokaktan eve girerken kıyamet kopuyo hele geceyse of agızlarını tutarak sokuyoruz eve:KK60::KK60::KK60:
ıyorlar
bagrış çagrış kapıyı zor kapatıyoruzz[/QUOTE]
Bizde öyleyiz kübracım, sokaktan eve girerken kıyamet kopuyo hele geceyse of agızlarını tutarak sokuyoruz eve:KK60::KK60::KK60:

ıyorlar
Bizde öyleyiz kübracım, sokaktan eve girerken kıyamet kopuyo hele geceyse of agızlarını tutarak sokuyoruz eve:KK60::KK60::KK60:[/QUOTE]

bu çocuklar çok alemler yaaa
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Allah yardımcımız olsunnn

topik çok sakin bugün ya:KK59:nerde güzel haziran anneleri kışa hazırlıkmı yapıosunuz hamarat hatunlar:KK1::KK1::KK1:

oluyo oluyo canım Allaha şükür ya
Allah yardım ediyor
insan sanki olmuyacak yapılmıcak gibi geliyor ama herşey zor da olsa oluyorr
benimde kuzularımın arasında 17 ay var biri kızz biri erkek
ama şimdiki kızlar erkkek gibi aynı en azından benim cadı öyle
şimdi oglumda maşallah ablsına yetişdi emekliyo sıralıyo felan ikisi birden yaramazlık yapıyorlar

:KK60::KK60::KK60:aynen ya valla bizde öylee kapının sesini duydukları gibi ikiside itiş kakış yanıma gelip dışarı çıkıp ayakkkablarını bile hazırlıyorlar ben çöpü atana kadaarrrr:KK60::KK60::KK60:

:KK60::KK60::KK60:aynen ya valla bizde öylee kapının sesini duydukları gibi ikiside itiş kakış yanıma gelip dışarı çıkıp ayakkkablarını bile hazırlıyorlar ben çöpü atana kadaarrrr:KK60::KK60::KK60:

çocuklar hep aynılarrr
çok tatlı çok komik ve çok yorucularrr

canım ya sen cumaya az kaldı felan yazmışsın
nasıl kilo variyosun ne uyguluyorsun canım

bugün kimsecikler ugramamış buraya
sanırım hafata başı sezon iş başı oldugu için
iş başı yapan bütün hatunlara kolay gelsin hayırlı olsun

bizde bugün çiş işine sıkı bir start verdik
sabahtan beridir lagzımlıgın başındayız
kalkmasın diye yapmadıgımız oyun kalmadı söylemedigimiz şarkı
çocukta tık yok eeeeee sıkılıyor kalkmak istiyor
bi kalktıydı arkamı dönmemle saniyelerle
koltugun yanına çiş yapmış
delirdim o kadar beklemek boşamı gitti diye
bakalım zaman neler gösterecek sırada kaka varrrrrrr
çok zorrrrr

sabır be güzelim.insan bu tuvalet işinde aklını oynatacak gibi oluyo baze bılırım.ama öyle böyle öğrenıyolar işte.

nasılsınız. iştahsız ve yaramaz bebişler dışında:) ecem iyi çok şükür. tuvaletimiz gündüz süper hiç bir sorun yok.ama gece napcam bilmiyorum. hergün nevresim yıkıyorum.bağlamakda iistemiyorum altını
bu arada kızlar hamileyim 5 haftalık. aralarında 3 yaş olacak.istediğim gibi. ama iş hayatım ne olacak bilmiyorum.2 çocukla çalışamayacağım sanırım:KK43: bunun kararını vermeye çalışıyorum şimdi. hakkımda hayırlısı olsun dua edin olurmu

hadı bakalım haıyrlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah.ben de kararsızım her asn hamıleyım dıyebılırım ben de:)) gerçi derın ı 2,5 yılda anca yapabılmıştık.2. olur mu bılmıyorum ama istıyorum sanırım ben de.Allah kısmet edecek mı bakalım.

iki çouk hakikaten zor ama çokta güzel.. olması gerekli bencede . benim kızım 9 yaşında ..aralarında çok fark var ama onunda güzelliği başka. dün kuzeye çok sinirlenmiştim bağırdım artık dayanamadım. kızım ağlamaya başladı. annecim nasıl bağırıyosun ona o daha 2 yaşında ben çok üzülüyorum diye aldı kucağına kardeşini odasına götürdü. ay ben bir fena oldum bir yandanda çok hoşuma gitti. çok düşkünler birbirlerine Allah bozmasın inşallah..:nazar:

oyyyyy kıyamam ben onlara.Allah bozmasın.

merhaba kızlar.okuldayım.malum gecen hafta öğrenciler de başladı.gecen hafta kamyon çarpmış gibiydim valla daha yenı gelıyorum kendıme.derın evde bakıcıyla.çok şükür kadını sevdı ben de memnunum hem çalışkan hem temız.bana ev işlerınde de çok yardımcı yemek utu vs hepsını halledıyo derın uyurken.
eve gıttığımde ınanın buraya bakacak zaman da güç de kalmıyor.ama laptop'u okula getırıyorum artık.en azından gündüzleri burdan takıp etmeye çalışırım sizi.hepiniz çok öptüm.

sabır be güzelim.insan bu tuvalet işinde aklını oynatacak gibi oluyo baze bılırım.ama öyle böyle öğrenıyolar işte.

hadı bakalım haıyrlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah.ben de kararsızım her asn hamıleyım dıyebılırım ben de:)) gerçi derın ı 2,5 yılda anca yapabılmıştık.2. olur mu bılmıyorum ama istıyorum sanırım ben de.Allah kısmet edecek mı bakalım.

oyyyyy kıyamam ben onlara.Allah bozmasın.

inşallah ögrenecekler de çok zor
hayırlısıylan ögrendiklerini bi görsemmm
sabır benim işim degildi evlenmeden önce
evlendim sabretmeyi ögrendim-ögrendim sandım çocuklar oldu işte tmm gerçekten sabretmeyi ögrendim
bide sabrımızın ekmegini yedigimiz günleride görürüz hayırlısıylan inş

merhaba kızlar nasılsınız
uzun zamandır yazamıyorum okuyamıyorum da haliyle
inş herkez iyidir ayvalığa yerleştik bizde tamamen inan anneanne de köyde
çok yaramaz ama maşallah büyüyolar bilmedikleri bişey yok şimdi aradım annem babam beraber yemek anca yedirebiliyoz diyolar birisi karşısında oynuyo diğeri yediriyo ne yapacaz bu istahsızlıkla bilmiyom.neyse buna şükür diyelim sağlıkları yerinde olsun da bu kadar naz yapsınlar diyelim.

çocuklar hep aynılarrr
çok tatlı çok komik ve çok yorucularrr

canım ya sen cumaya az kaldı felan yazmışsın
nasıl kilo variyosun ne uyguluyorsun canım

kendi sağlıklı yaşamımı seçtim onunla verdim ,,artık bilinçliyim neyi nezaman ,nekadar yiycemi biliyorumm hiç kasmadan,sadece değişiklikler yaparakk,ve çok önemli olan suyu 3lt içerek,akşam yemeğini erken bitirerek ve daha birsürü güzel şeyle gitti kilolar kalanları yollamaya çalışıyorum,,diyet grupları var bide,ben 70-79 kg birlikte zayıflıyorlar topiğindeyim başladığımdan beri sağolsunlar çok sıcak bi ortam ve çokta yararını gördüm şükür,artık ben yardım ediyorum yeni gelenleree..:21::KK9:

evde son günlerimizdi,taşınma arefesindeyken çekmiştiimm mutfağın kusuruna bakmayın:KK17::KK17::KK9:

[video=youtube;sYB_lJ5h1ww]http://www.youtube.com/watch?v=sYB_lJ5h1ww[/video]

Son düzenleme:
buda şimdiki evimizin hiç sevmediğim mutfağıı:KK19::63:daha dün çektim meleğimiii:KK16::emir_bebek::nazar::KK70:

[video=youtube;cqaS4SeXi3s]http://www.youtube.com/watch?v=cqaS4SeXi3s[/video]

Son düzenleme:
kendi sağlıklı yaşamımı seçtim onunla verdim ,,artık bilinçliyim neyi nezaman ,nekadar yiycemi biliyorumm hiç kasmadan,sadece değişiklikler yaparakk,ve çok önemli olan suyu 3lt içerek,akşam yemeğini erken bitirerek ve daha birsürü güzel şeyle gitti kilolar kalanları yollamaya çalışıyorum,,diyet grupları var bide,ben 70-79 kg birlikte zayıflıyorlar topiğindeyim başladığımdan beri sağolsunlar çok sıcak bi ortam ve çokta yararını gördüm şükür,artık ben yardım ediyorum yeni gelenleree..:21::KK9:

tebrik ediyorum seni canım azminden ötürü
kaç kilo verdi şimdiye kadar canım
diyet gruplarını biliyorum canım
kk ilk üye oldugum sene bende katılmıştım ve o azimle 15 kilo vermiştimm

bende çok su içerim ve çok da faydasını gördüm artı sıcak suda içerim
bizede anlatsana nasıl degişiklikler yapıyosun ne vakit ne yiyorsunn

maşallah kuzularına Allah nazardan saklasın
çok tatlılar
ya seninkinin ikiside oglan degilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum

maşallah kuzularına Allah nazardan saklasın
çok tatlılar
ya seninkinin ikiside oglan degilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum
yok canım oğlan büyük olan kız ufak öyle yanii,allah bana ikisinide nasip etti başkada istemem...:KK69:
tebrik ediyorum seni canım azminden ötürü
kaç kilo verdi şimdiye kadar canım
diyet gruplarını biliyorum canım
kk ilk üye oldugum sene bende katılmıştım ve o azimle 15 kilo vermiştimm

bende çok su içerim ve çok da faydasını gördüm artı sıcak suda içerim
bizede anlatsana nasıl degişiklikler yapıyosun ne vakit ne yiyorsunn
yaw anlat anlat bitmezkii,neler yaptığım diyet günlüğümde yazılı istersen linkini verebilirim..neler yapmamışımkii,benim gibi diyet yapıpta kilo veren varmı acabaa,maşşalh herşey yemişim..:KK60:
ayy maşallah kuzucuklar çok tatlılar.. nazar değmesin..:nazar:
çok sağol canım:nazar::KK71:

yok canım oğlan büyük olan kız ufak öyle yanii,allah bana ikisinide nasip etti başkada istemem...:KK69:

yaw anlat anlat bitmezkii,neler yaptığım diyet günlüğümde yazılı istersen linkini verebilirim..neler yapmamışımkii,benim gibi diyet yapıpta kilo veren varmı acabaa,maşşalh herşey yemişim..:KK60:

çok sağol canım:nazar::KK71:

iyi maşallah canım Allah bagışlasın
demekki ben yannış hatırlamışım

ne güzel herşeyi yiyipte kilo verebilmek
linki verde bi bakayım bari

vay vay vay seni çok tebrik ediyorum ve çok kıskandım bende istiyorum zayıflamak :84::84:
bende 83lerdeydim ve şimdi Allaha şükür 74kiloyum
senin gri elbiseli halin varya şimdi o şakildeyim aynı
bende çok su içirim nerdeyse yediklerin ve içtigin su miktrı benim yediklerim ve içtiklerimle aynı
ben sadece şimdilerde verdiklerimi koruya biliyorum veremiyorummm

X