2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bugün pot kırdım kızlar.

mert telefonda babasıyla falan pek konuşmaz, telde konuşmayı sevmiyor.
eşim izmire annesinin yaına gitti, kayınvalidemle konuştuk, mert konuşamıyormu vs. dedi hiç sesini duymuyoruz dedi (mertide en son 1 yaşındayken gördü anne diyordu sadece)
bende merte uzattım yine konuşmadı kayınvalidemde konuşturmaya çalışıyor bende " yabancılarla konuşmuyor" dedim ama kötü niyetim yoktu.
kayınvalidem de tabi biz yabancıyız babanesi yabancı dedi.
eşime söyledim güldü gaf yapmışsın dedi ama zaten kaynanamla aram imonu birde bu çıktı. adım kötüydü hepten kötü oldum şimdi.

geçmiş olsun canım. ateş insanı çok korkutuyor.
mert ateşlenince ben çok korkuyorum daha önceden havale durumumuz oldu aklıma gelip duruyor.
bizde doktora gittik grip ve ateşi vardı. agument antibiyotik peditus verdi.

sagol canım
bende ateşten çok korkarım birde kızım zayıf ve bünyesi en ufak hastalıga dayanıksız maalesef hemen gözleri yarıya indi dünden beri
bizimde calpol pedutus ve sekrol evimizin demirbaşlarınsandır maaleseff
sizede geçmiş olsun canımmm

bugün pot kırdım kızlar.

eşim izmire annesinin yaına gitti, kayınvalidemle konuştuk, mert konuşamıyormu vs. dedi hiç sesini duymuyoruz dedi (mertide en son 1 yaşındayken gördü anne diyordu sadece)
bende merte uzattım yine konuşmadı kayınvalidemde konuşturmaya çalışıyor bende " yabancılarla konuşmuyor" dedim ama kötü niyetim yoktu.
eşime söyledim güldü gaf yapmışsın dedi ama zaten kaynanamla aram imonu birde bu çıktı. adım kötüydü hepten kötü oldum şimdi.

ne varmıs canım dogru söze ne denır keske olmasaydı ama oda babanelıgını bılsın kendını hatırlatmazsa cocuk nerden bılecek bosver takma kafana

bugün pot kırdım kızlar.

yaa maelesef oluyor öyle gaflar
daha sonra görüştügünde anlatırsın kayınvalidene
üzme kendini isteyerek yapmadın nasılsa
eşin seni biliyorr oda annlatır durumu kayınvalideler ogullarını dinler ve inanırlarr

bayan merak adın kubramıydı canım karıstırdım kusura bakma bebısın nasıl oldu düştümü atesı.
bende atesten cok korkarım ınsallah tez zamanda saglıgına kavusur tum bebişler.

sagol canım
bende ateşten çok korkarım birde kızım zayıf ve bünyesi en ufak hastalıga dayanıksız maalesef hemen gözleri yarıya indi dünden beri
bizimde calpol pedutus ve sekrol evimizin demirbaşlarınsandır maaleseff
sizede geçmiş olsun canımmm

sekrol balgam söktürücü değilmi onu ne için kullanıyorsun peki
benim dolaptada bir sürü şurup var hepsinin yeri geliyor kullanıyorum.
ne varmıs canım dogru söze ne denır keske olmasaydı ama oda babanelıgını bılsın kendını hatırlatmazsa cocuk nerden bılecek bosver takma kafana
eşim çok kızıyor zaten ama oda görümcemin çocuğunu bırakıp gelemiyor.
yaa maelesef oluyor öyle gaflar
daha sonra görüştügünde anlatırsın kayınvalidene
üzme kendini isteyerek yapmadın nasılsa
eşin seni biliyorr oda annlatır durumu kayınvalideler ogullarını dinler ve inanırlarr

eşim onların gözünde hanım köylü, karısına laf kondurmaz birisi, o yüzden eşimin söylediklerine itibar etmezler karısına toz kondurmuyor derler.

ayşe senin kız sabah kaçta uyanıyor sizde geç kalkıyorsunuz herhalde bu saatte burada olduğuna göre.

aynen öyle canım 10-11 gıbı yatar yıne 10 gıbı uyanır.
aslında yatsam ıyı ama geceyı severım sessızlıkte kafam dınlenıyor.rahatlıyorum.esım kızıyor ama napayım

aynen öyle canım 10-11 gıbı yatar yıne 10 gıbı uyanır.
aslında yatsam ıyı ama geceyı severım sessızlıkte kafam dınlenıyor.rahatlıyorum.esım kızıyor ama napayım

benim en mutlu olduğum zaman gece merti uyuttuğum zaman, kendimle başbaşayım. ama öğlen geç kalkınca iyi olmuyor. en geç 10 da kalkılmalı sabah, tüm düzen bozuluyor. sabah 9 a kurdum saati inşallah kalkarım. mertin yanına getircem saati o uyanınca bende mecburen uyanırım :KK53:

bencede en mantıklısı o uyanınca kurulu saat gıbı sende kalkarsın:))
gece süt işi ne oluyor canım?emzırıyorsun hala dımı?oh ne rahatlık.bızımde gece kalkmalarımz olmasa keske.
delıksız uyumayı çok özledım

bayan merak adın kubramıydı canım karıstırdım kusura bakma bebısın nasıl oldu düştümü atesı.
bende atesten cok korkarım ınsallah tez zamanda saglıgına kavusur tum bebişler.

evet canım kübraydı olsun bende isim özürlüyümdür öyle pek isim hatırlayamam
evet canım hep korkuyoruz ateşten
11gibi şurup içirmiştim biraz düşer gibi oldu gene çıktı şimdi kustu kuzum onu ayarladım geldim migdesi bulanıyor diye şimdi birdaha şurup vermedim inşallah iyi olur bugün gececiyizz anlayacagın

sekrol balgam söktürücü değilmi onu ne için kullanıyorsun peki
benim dolaptada bir sürü şurup var hepsinin yeri geliyor kullanıyorum.

eşim çok kızıyor zaten ama oda görümcemin çocuğunu bırakıp gelemiyor.

eşim onların gözünde hanım köylü, karısına laf kondurmaz birisi, o yüzden eşimin söylediklerine itibar etmezler karısına toz kondurmuyor derler.

evet balgam söktürücü canım onu şimdi kullanmadık sadece çok sık rahatsızlanıpta kullandıgımız şuruplardan demek istedimmm

heee anladım canım olsun saglık olsun oluyor öyle potlar kocan toparlayamayacaksa sen bigörüştügünde durumu anlatırsın
ahh şu kayınvalideler ak desen olmaz kara desen olmaz kimileri sadece ogullarına itimat ederler sizin oda yokmuş Allah kolaylık versin

evet canım kübraydı olsun bende isim özürlüyümdür öyle pek isim hatırlayamam
evet canım hep korkuyoruz ateşten
11gibi şurup içirmiştim biraz düşer gibi oldu gene çıktı şimdi kustu kuzum onu ayarladım geldim migdesi bulanıyor diye şimdi birdaha şurup vermedim inşallah iyi olur bugün gececiyizz anlayacagın

ah kıyamam ben kuzuma.surup kusturuyorsa fıtılın yokmu fıtıl versen.benm kızımda surup ıcınce cogunlukla cıkarır ben fıtıl verıyorum o zaman.onlara gelen bıze gelsın keske ınsanın içi parcalanıyor resmen

kızlar ben yatıyorum sıze ıyı sohbetler.gözlerım kapanıyor.allah rahatlık versın yarın görüşürüüüüüüüüz

bencede en mantıklısı o uyanınca kurulu saat gıbı sende kalkarsın:))
gece süt işi ne oluyor canım?emzırıyorsun hala dımı?oh ne rahatlık.bızımde gece kalkmalarımz olmasa keske.
delıksız uyumayı çok özledım

yanımda yatıyor emziriyorum, çoğu zaman haberim olmuyor o emiyor öyle yatıyoruz sabaha kadar.

evet balgam söktürücü canım onu şimdi kullanmadık sadece çok sık rahatsızlanıpta kullandıgımız şuruplardan demek istedimmm

heee anladım canım olsun saglık olsun oluyor öyle potlar kocan toparlayamayacaksa sen bigörüştügünde durumu anlatırsın
ahh şu kayınvalideler ak desen olmaz kara desen olmaz kimileri sadece ogullarına itimat ederler sizin oda yokmuş Allah kolaylık versin

anladım canım.
bi görüştüğümde anlatırım artık.:KK49:
ah kıyamam ben kuzuma.surup kusturuyorsa fıtılın yokmu fıtıl versen.benm kızımda surup ıcınce cogunlukla cıkarır ben fıtıl verıyorum o zaman.onlara gelen bıze gelsın keske ınsanın içi parcalanıyor resmen

ateş düşürücü olarak hangi fitili veriyorsun ayşe. kendi ismimi yazmak çok tuhaf oluyor.:KK37:

fitilimde var uyanınca fitim atayım bari benimkide şurup içer kusar bide miğdesinide üşütmüş tam oldu yani
evet onlar bizim cigerimizin köşeleri onlara hiçbişiy olsun istemiyo insan

valla tam bilmiyorum 11 di en son 4 ay önce falan. geçen arkadaşta 13 çıktı ama yanlıştı o bence. taş çatlasa 11,5 anca işde.

4 ay olduysa canım13 olmuştur bence gayette normal bir kilo
benim kız da yeme sorunu var ve yavaş yavaş büyür sagolsun bebkkende dr giderdik 100gr 200gr gram gram büyürdü halada öyle bu üzden beni emerken dk bize mama vermişti kilo alsın diye oa kar etmedii
Allah saglık versinde varsın azcık zayıf olsunlar

X