2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar herkes sporda diyette cok özendim valla bende 1.65 boy 58 kiloyum iddare ediyo iste. Ama 55 olup bide su sezeryan göbisinden kurtulsam. Öyle duruyo orda korse kullanıyorm napıym keske spor yapabilsem ya mekik cekebilsem ama nerde 2 cocuktan fırsat oluyomu netede cepten giriyorm pc olsa mümkün degil yani

:nazar::nazar::nazar:
maşşalah iki çocuk ve 58 kilo ne gzüellll
inşallah sende istegin kiloya düşersin canım

bu arada sabah yiğit gözleri capakla uyandı gözlerini acamıodu yavrum üsüdümü mikropmu kaptı anlamadım ya cayla sildm ama doktora gitsemmi bilemedim hastalık bitmiyo biri bitiyo arkadan öbürü baslıyo

ooo kıyama ben kuzulara
neden olduki okadar çapak acaba sürekli olmaya devam ederse canım git bari doktora
ayyy bizde öyleyiz benim kızda çarşambadan beri burnu akıyor hapşırıyor soguk algınlıgı

benim kızda da bu aralar gece uyanıp serin yerleri sever sagolsun yerlere taşlara yatıyor tabi bizde uyanıp çocugu alasıya üşüyor ve üşütüyorrr ne yapcam bilemiyorum yani bizde sürekli hastayız canım biri iyi olur öbürü başlar senin hesapp

sagol cnm ben hamile kalmadan evvel 48 kiloydm büyük oglumun dogumuna 74 ile gittm sonra 50 kiloya düstm ama 2 ayda istemeden yani kötü bi dönemdi ailevi sorunlardan. Kücük oglumada 68 kiloyla doguma gittm 10 kilo verdm buda istemeden oldu genetik annem zayıf bi kadın benim acıksası kilo degilde bölgesel yani göbeksel zayıflamam lazım sekerim:KK1:

slm kızlarrr topik hızla ilerliyo vall

ee tabi yaz geliyo dimi
kızlar ben hamile kaldığımda 70 kiloydum
doğuma girdiğimde 100 kilo
doğumdan çıkınca 87 kilo
emzirmeyi kestiğimde de 58 kiloya kadar düştüm
1.64 boyum ve şu an acayip bi iştah gülinin dediği gibi boğazım hiç durmaksızın yemek tatlı habire yiyip duruyorum bu yemeyle de zaten 67 kilo oldum yine 9 kilo aldım yüzmeye başladım ama zevk için bir an önce benimde dur demem lazımmm

umarım herkes dilediği kiloya kavuşurda mutlu olur ::))

::))

sagol cnm ben hamile kalmadan evvel 48 kiloydm büyük oglumun dogumuna 74 ile gittm sonra 50 kiloya düstm ama 2 ayda istemeden yani kötü bi dönemdi ailevi sorunlardan. Kücük oglumada 68 kiloyla doguma gittm 10 kilo verdm buda istemeden oldu genetik annem zayıf bi kadın benim acıksası kilo degilde bölgesel yani göbeksel zayıflamam lazım sekerim:KK1:

slm kızlarrr topik hızla ilerliyo vall

ee tabi yaz geliyo dimi
kızlar ben hamile kaldığımda 70 kiloydum
doğuma girdiğimde 100 kilo
doğumdan çıkınca 87 kilo
emzirmeyi kestiğimde de 58 kiloya kadar düştüm
1.64 boyum ve şu an acayip bi iştah gülinin dediği gibi boğazım hiç durmaksızın yemek tatlı habire yiyip duruyorum bu yemeyle de zaten 67 kilo oldum yine 9 kilo aldım yüzmeye başladım ama zevk için bir an önce benimde dur demem lazımmm

umarım herkes dilediği kiloya kavuşurda mutlu olur ::))

::))
Cok iyi ya iyi kilo vermıssn boyun ve kilon orantılı göbek kalmadıysa iyisin bence

ooo kıyama ben kuzulara
neden olduki okadar çapak acaba sürekli olmaya devam ederse canım git bari doktora
ayyy bizde öyleyiz benim kızda çarşambadan beri burnu akıyor hapşırıyor soguk algınlıgı

benim kızda da bu aralar gece uyanıp serin yerleri sever sagolsun yerlere taşlara yatıyor tabi bizde uyanıp çocugu alasıya üşüyor ve üşütüyorrr ne yapcam bilemiyorum yani bizde sürekli hastayız canım biri iyi olur öbürü başlar senin hesapp

kübracım aynı sorun büyük oglumdada var yazın özellikle, pijamasını cıkarıp yatıyo yerlere Allahtan yazın yapıyo hastalanmadı hic, prensese Allah sifa versın hic kıyamıyorum cocuklara hastalıklarına cok üzülüyorm onlar olmasn biz olalım biz bi sekılde ayakta geciriyoruz

ah kızlar yaaa
su kıloları bı versek hayırlısıylaa
offf
ne 58 i yaa ben okadar zayıf olamıyorum malesefff
apandıst amelıyatı oldugumda anca dusmustumm
kaldırmıyo vucudum benım ıdeal kılom 65 yeter banaaa vallah

ılzar aksama yemegım var rahatım vallah
patlıcan oturttma pılav corba bıde salata var
yanına kırmızı bıber kozlenmıs vardı dolapta onuda soyle zaytınyaglı lımonlu yapsam super olurr
tabı ben sadeceee corba ve salata ıkılısını yıyebılıcemmm :KK50::KK50:

ah su dıyetlerın gozu kor olsunnn

sen baygı zayıfmışsın canım benim neredeyse normal dedigim kiloyla sen doguma girmişsin

bende kızımı 70kiloyla hamile kaldım 90la doguma girdim

daha sonra 74kiloya indim 74lede ogluma hamile kaldım gene 90la doguma girdim
şimdilerde ise 76-78 degişiyorum
olmak istedgim ilk kilo 70 daha sonrada başarabilirsem 65 istiyorum tabiki başarabilirsem

bende homini gırtlak yiyenlerdenim zor frenliyorumm

ah kızlar yaaa
offf

yanına kırmızı bıber kozlenmıs vardı dolapta onuda soyle zaytınyaglı lımonlu yapsam super olurr

sende bendensin ah bi 65 olabilsem banada yeter
gerçekten kör olsun diyetler kilolarrr

sen baygı zayıfmışsın canım benim neredeyse normal dedigim kiloyla sen doguma girmişsin

olmak istedgim ilk kilo 70 daha sonrada başarabilirsem 65 istiyorum tabiki başarabilirsem

canımmm benı yazmıssınn yaaaa
bende tatlıya hayır dıyemıyorumm
bnede hamıle kaldıgımda 65 kıloydum 78 kıloyla doguma gırdım sezeryanla oldu zaten...
cıktıgımda 70 kıloydum ama emzırırken aldım kıloları sut oldun dıye ama sutum bıle yetmedı kızlar
zaten gogusumden cerrahı bır ıslem gecırdım sut kanallarım tıkanmıstııı
basıma gelmeyen kalmadııı

ah kızlar yaaa
offf

yanına kırmızı bıber kozlenmıs vardı dolapta onuda soyle zaytınyaglı lımonlu yapsam super olur

menü şüpermiş valla patlıcanın herseyini yerim hic ayırmam ben evdeym ama hala yemek yapıcm cok hamaratsn arkadasm

kübracım aynı sorun büyük oglumdada var yazın özellikle, pijamasını cıkarıp yatıyo yerlere Allahtan yazın yapıyo hastalanmadı hic, prensese Allah sifa versın hic kıyamıyorum cocuklara hastalıklarına cok üzülüyorm onlar olmasn biz olalım biz bi sekılde ayakta geciriyoruz

olmasın canım hasta inşallah
bu huydan nasıl vazgeçecez bilemiyorummm

merhaba kızlar, nasılsınız
Ayşecim gripmişsin geçmiş olsun,bir avuç ıhlamurun içine evde ne meyva varsa elma ayva falan daha iyi olur yıkadıktan sonra kabuğuyla ve çekirdeğiyle doğra, çeyrek limon kabuğuyla olcak oda , biraztarçın birkaç tanede tane karabiber at, kaynat 2-3 dakika demlensin içerken bal koy iç hiçbişeyin kalmaz
kızlar en şişkonuz benmişim çok moralim bozuldu, 176 boyum, kilom 86 :KK59:
bende varım hep birlikte zayıflayalım
sabah beri temizlik yaptım yoruldum acıktım milföy böreği yapmıştım ama yemiyim bari
yoğurt çorbası var kayraya yapmıştım ondan içeyim bir kase bari
ilkecim yağmur çok cadıymış yerim ben onu ya , çok güldüm
yapma demekten anlamıyor zamane çocukları

Son düzenleme:

Bakma kilom bende öyleym istah var oturdummu kalkamıorm sofradan herkes bitirir ben illa herseyden yicem

canımmm benı yazmıssınn yaaaa
bende tatlıya hayır dıyemıyorumm
bnede hamıle kaldıgımda 65 kıloydum 78 kıloyla doguma gırdım sezeryanla oldu zaten...
cıktıgımda 70 kıloydum ama emzırırken aldım kıloları sut oldun dıye ama sutum bıle yetmedı kızlar
zaten gogusumden cerrahı bır ıslem gecırdım sut kanallarım tıkanmıstııı
basıma gelmeyen kalmadııı

geçmiş olsun Allah birdaha yaşatmasın canım
gerçekten çok benziyormuşuz bende tatlıya dayanamıyorum ben hiç hamile kalna kadar tatlıyla aram yoktu bir karecik çikolatayı zorlana yerdim ama bir hamile kaldım felaket derecede tatlı istegi

dogum yaptım geçer sandım ama hala geçmedi ikinci gebeligimdede aynı istek ve hala hamileymişim gibi tatlı çikolata anlatamam yaaaa agzım sulandı

ahh şu kadınlar neler yaşıyorlar dogumlar hamilelik güzel bi okadarda zorrr
adamlar bedavadan bab oluyorlar

Bakma kilom bende öyleym istah var oturdummu kalkamıorm sofradan herkes bitirir ben illa herseyden yicem

bu yeme ve tatlı hususnda tek degilmişim ne güzelll sadece benmi öyleyim diyordum
hayırlı bir şekilde en kısa zamnda hepimiz istedigimiz kilolara ulaşırızzz

48 im canım boyum 160. benim bölgesel zayıflamaya htiyacım var aslında. üst bacaklar kalın geliyor gözüme herkes iyi diyor ama o bölgeyi takıntı yaptım, tayt giydiğimde kalın duruyor. etim çok salık benim, hiç sıkı değil aslında sporla sıkılaştırabilirim ama spor yapmayı hiç sevmiyorum bi ara yapıyordum geziden sonra kaldı öyle.
anladım canım eğer etingevşekse spor en güzeli.. bölgesel içinde spor diyetten ziyade.. bence kilon az bile boyuna göre.. dediğin gibi sporla ancak olur.. bende aynen sen gibiydim.. sporla sıkılaştı kaslarım kalçam bile yumuoş yumoştu baya farketti platesten sonra..

menü şüpermiş valla patlıcanın herseyini yerim hic ayırmam ben evdeym ama hala yemek yapıcm cok hamaratsn arkadasm

canım dun kızım baya guzel uyudu dedım ya
gırdım mutfaga vallah
yaptım yemeklerımııı
yoksa hamarat degılım yanı kızlarrr
:KK51:

X