2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

noracım gecmış olsn cnm.öksürükte kusmayı tetıkler.bazan kızımada olur.
bugun hava cok güzeldı dımı?kızımla eve hıc gırmek istemedk valla.

çok güZel kitaplar var çocuklar için ama en ucuzu 1-14 tl falan.pahalı geldı almadım h.sonu ama sanırım gıdıp alıcam gene.öğretici olduğunu düşünüyorum şu ılk kelımelerim hayvanlarım vs kitapları var ya.
bi de idrar yolunda iltihap varsa o da kusma ve iştahsızlık yapıyo aklınızda bulunsun.

canım test yaptı dr.lar ama bısey cıkmadı cok sukur..

noracım gecmış olsn cnm.öksürükte kusmayı tetıkler.bazan kızımada olur.
bugun hava cok güzeldı dımı?kızımla eve hıc gırmek istemedk valla.

saol canım gectı cok sukur bugun daha ıyı..

herkese merhaba arkadaslar..
sabahtan berı ıcımde bır sıkıntı vardı bellı oldu kızlar nedenı... okulumuz tasınıyoo ve benım durumum belırsız offff.... bu belırsızlık benı cok kotu yapıyo kızlar ya.. kusura bakmayın ıcım cokk sıkkın bugun... daha bellı bısey yok ama ben cok panık bır ınsanım zaten off kafam almıyoo bugun hıc bırseyı kızlar ya...

hava muhtesem bugun ama benım moral kotu neyleyım havayı......:KK50:

merhaba kızlar
nora hayırlısı olsun belki daha iyi olur sen de benim gibi paniksin anlaşılan ben de bi iş çözülene kadar kendimi hiç bişeye veremem
eşim de netten sipariş veriyo ilk kelimlerim sebzeler hayvanlar o kadar çok kitap var ki biz bikaçını aldık hem de 2 lira falan tarçın serisi var 2 tane de ondan almış 6 lira dışarıda daha pahalı.pazar dnr da baktık sesli masal söylüyo tuvalet eğitimiyle ilgili hikaye şeklinde kitaplar var ama 30 liradan başlıyo çok pahalıydı

merhaba kızlar
nora hayırlısı olsun belki daha iyi olur sen de benim gibi paniksin anlaşılan ben de bi iş çözülene kadar kendimi hiç bişeye veremem
eşim de netten sipariş veriyo ilk kelimlerim sebzeler hayvanlar o kadar çok kitap var ki biz bikaçını aldık hem de 2 lira falan tarçın serisi var 2 tane de ondan almış 6 lira dışarıda daha pahalı.pazar dnr da baktık sesli masal söylüyo tuvalet eğitimiyle ilgili hikaye şeklinde kitaplar var ama 30 liradan başlıyo çok pahalıydı

hıc sorma canım ya hem panıgım hemde olayların hep kotusunu dusunurum... neyse...allah hayırlısını versın artık dıyecek baska bısey yok...
dısarda kıtaplar pahalı dogru soyluyorsun bende alıyorum kıza. bayılıyo kıtaplara. dunde ıkı tane aldım yıne. bende kıtap delısıyım. okurum durmadan :KK9: ıns. kızımda bana ceker..

ay nora seninle tanışmayı çook isterdim ben de herşeyin en kötüsünü düşünürüm hiç sevmiyorum bu huyumu ve herke şikayetçi

ay nora seninle tanışmayı çook isterdim ben de herşeyin en kötüsünü düşünürüm hiç sevmiyorum bu huyumu ve herke şikayetçi

bende ısterım canım tanısmayııı :KK9:
canım huyum boyle ya aynen herkes banda soyler. annem ıyı dusun ıyı olsun der canım... vallah bılmıyorum ya en olmadık ve dusunulmedık seyı dusunurum her konuda..
gecenlerde markete gıttım kızımla. bırden aklıma sımdı ben burda bayılsam klasam kızımı kacırsalar (allah korusun) ben ne yaparım falan.. sacma sacma seyler ıste... off sanırım benım bı psıkologa gıtmem lazım.. benı anca o paklar ama bır anlatsam yanından 1 haftadan once cıkamam herhaldee :KK9::KK9::KK9:

selam kızlar, bizde markete gittik mertle, orda elma alırken bir tane elmayı alıp ısırmış canı çok elma stemiş yavrumun.
şimdi uyuttum, kahve içiyorum uykum açılsın diye, hergün bu saatlerde acip uyku bastırıyor, gecede uyuyamıyorum.
sabah patates kızartması istedi, çatalla kendisi hiç elini kirletmeden yiyior artık biz aferin dedikçe dahada yemek istiyor 1 büyük patatesi yedi bitirdi üstünede istedi, alkışladığımız için yiyor.

ben tv izlerker mutfak çekmecesinden kavanozları lamış birbirine vurmuş kırmış gittiğimde onunla oynuyordu, aklım çıktı. suçlanınca ağlamaya başladı.

selam kızlar, bizde markete gittik mertle, orda elma alırken bir tane elmayı alıp ısırmış canı çok elma stemiş yavrumun.
şimdi uyuttum, kahve içiyorum uykum açılsın diye, hergün bu saatlerde acip uyku bastırıyor, gecede uyuyamıyorum.
sabah patates kızartması istedi, çatalla kendisi hiç elini kirletmeden yiyior artık biz aferin dedikçe dahada yemek istiyor 1 büyük patatesi yedi bitirdi üstünede istedi, alkışladığımız için yiyor.

ben tv izlerker mutfak çekmecesinden kavanozları lamış birbirine vurmuş kırmış gittiğimde onunla oynuyordu, aklım çıktı. suçlanınca ağlamaya başladı.

ohh afıyet olsun mert' e :KK9: masallah canımm :nazar: aman yesınlerde vallah :KK9:
benım cadıda artık kendı yıyıyor yemekelrını corbasını ıcıyor kuzum.. masllahh bızım kuzularaaa :nazar:
hava cok guzel yaa aksam ne yemek yapsam acaba varmı bı onerın canımm

ohh afıyet olsun mert' e :KK9: masallah canımm :nazar: aman yesınlerde vallah :KK9:
benım cadıda artık kendı yıyıyor yemekelrını corbasını ıcıyor kuzum.. masllahh bızım kuzularaaa :nazar:
hava cok guzel yaa aksam ne yemek yapsam acaba varmı bı onerın canımm

aynı dert bendede var, açım açlığımı çikolatayla bastırıyorum, öğlen melemenli makarna yedim ama akşama sanrıım kısır yapıcam, canım istiyor.

aynı dert bendede var, açım açlığımı çikolatayla bastırıyorum, öğlen melemenli makarna yedim ama akşama sanrıım kısır yapıcam, canım istiyor.

ohh afıyet olsun canım...
off benımde canım balık ıstıyor vallah alayımda yapayım barı :KK9:
bende bu sıkıntı halı varken o balıkları ayıklarım artık ıclerını cıkara cıkara :KK9::KK9:
yada en guzelı kahvaltııı ohh mıs gıbı cayyy melemen yanınada tencere boregııı hımmm off acıktım beee :KK9::KK9:

ohh afıyet olsun canım...
off benımde canım balık ıstıyor vallah alayımda yapayım barı :KK9:
bende bu sıkıntı halı varken o balıkları ayıklarım artık ıclerını cıkara cıkara :KK9::KK9:
yada en guzelı kahvaltııı ohh mıs gıbı cayyy melemen yanınada tencere boregııı hımmm off acıktım beee :KK9::KK9:

melemen, bende çok severim, bendemi onu yapsamki, şaşırdım bak şimdi :)

herkese selamlar...
dün annemlere geldik.yağmur hanımla otobüse bindik.birdaha tek başıma binmem.her koltuğun arkasında tv vardı.bozmasına az kala indik.koridora inip yürürecekmiş.şöfore bağırıyor,dedeeeee diye:KK52:
en sonuna bağıracaktım imdatttt diye.ne zormuş ya.allahtan 2 saat daha fazla olsa naapardım:97:
neyse geldik şükür.hava süperdi dışardaydık bütün gün.geldik uyuttum.
geçmişe bi bakayım görürşürüz kızlar...

sanırım herkes uymuştur bu saatte, mert bu akşam deli etti beni, küçük bir cinnet geçirdim. önce onun karnını doyuruyorum, sonra ohh rahat rahat yerim diye heves ediyorum emme emme diye kucağıma geliyor, emip çekilmiyorda gına geldi artık, mercimek köftesi yapmıştım çayımla keyifli keyifli yiyim diyorum tam ortasında emme diye sokuluyor, bir sinirlenmişimki oyuncaklarını fırlattım, bir matruşkasını, 2 tırını kırmışım, o sinirle elimi yere vurdum ona zarar vermemk için, sıcağıyla hisssetmedim ama sonrası sızladı durdu ellerim. tek başna çocuk büyütmek çok zor.
eşimin akşam geleceğini bilmek bile insanı rahatlatır ama ben hergün yalnızım, sabah yok akşam yok, evde kimse olmayınca çocuk bana sarıyor e bende insanım yaa, gitsin oyuncaklrıyla oynasın yemekte bari rahat bıraksın ama illa eteğime yapışacak.

sıcaklar geldi mertin yine heryeri isilik oluyor, yazın kabusumuz oldu.
boynunun altı benek benek olmuş, sıcaktan.
ev gündüzleri 30 ları görüyor, güneşliği açmıyorum güneş gelmesin sıcak olmasın diye. hele mutfak girilecek gibi değil sıcaktan sanki nefes alamıyorum.
mert kremde sürdürmüyor sürünce zırlayıp duruyor. 2 yaş sendromuymuş, bu çocukların sendromları hiç bitmez, okulu ergenliği askerliği.....

günaydın arkadaşlar pek yazamıyorum ve okuyamıyorum inş iyisinizdir....
bebişlerde iyidir inş..............

nora okul taşınırsa senin durum kritikmi oluyor, peki senin orda görevin nedir.

canım soyle bir durum var ben anaokulu koordinatoruyum ama dıger okulla bırlesırsek oradada koordınator var ee ben ne olacam en kotu ıhtımal mudur yard. olurum herhalde.. hayırlısı bakalım..

herkese selamlar...
dün annemlere geldik.yağmur hanımla otobüse bindik.birdaha tek başıma binmem.her koltuğun arkasında tv vardı.bozmasına az kala indik.koridora inip yürürecekmiş.şöfore bağırıyor,dedeeeee diye:KK52:
en sonuna bağıracaktım imdatttt diye.ne zormuş ya.allahtan 2 saat daha fazla olsa naapardım:97:
neyse geldik şükür.hava süperdi dışardaydık bütün gün.geldik uyuttum.
geçmişe bi bakayım görürşürüz kızlar...

canım ben senın bu deneyımını beyza 2 aylıkken yasadım hemde 4 saat otobus yolculugu yaptım..
burnumdan geldı ınan. beyza aglar durmaz. tam 4 saat agladı zıllı. arkamdakı kadın kızım bukadarcık bebekle ne ısın var yollarda dedı. bende kayınvalıdeme gıdıyoruz dedım. allah yardımcın olsun dedı. :KK9:

sanırım herkes uymuştur bu saatte, mert bu akşam deli etti beni, küçük bir cinnet geçirdim. önce onun karnını doyuruyorum, sonra ohh rahat rahat yerim diye heves ediyorum emme emme diye kucağıma geliyor, emip çekilmiyorda gına geldi artık, mercimek köftesi yapmıştım çayımla keyifli keyifli yiyim diyorum tam ortasında emme diye sokuluyor, bir sinirlenmişimki oyuncaklarını fırlattım, bir matruşkasını, 2 tırını kırmışım, o sinirle elimi yere vurdum ona zarar vermemk için, sıcağıyla hisssetmedim ama sonrası sızladı durdu ellerim. tek başna çocuk büyütmek çok zor.
eşimin akşam geleceğini bilmek bile insanı rahatlatır ama ben hergün yalnızım, sabah yok akşam yok, evde kimse olmayınca çocuk bana sarıyor e bende insanım yaa, gitsin oyuncaklrıyla oynasın yemekte bari rahat bıraksın ama illa eteğime yapışacak.

canım allah yardımcın olsun. tek basına olmak cok zor. bazen benımde esım sehır dısına yada yurt dısına cıktıgında ben annem yanımda oldugunda bıle delırıyorum senı hıc dusunemıyorum yanı..
oglun da haklı canım ya ama ne yaparsın evlat yetıstırmek zor ıste.
dun bı yerde bı soz okudum cok hosuma gıttı.

tanrılar heryerde olamazdı. bu yuzden anneleri yarattı..

günaydın arkadaşlar pek yazamıyorum ve okuyamıyorum inş iyisinizdir....
bebişlerde iyidir inş..............

sanada gunaydın arkadasım cok sukur ıyıyız.. :KK9:

sıcaklar geldi mertin yine heryeri isilik oluyor, yazın kabusumuz oldu.
boynunun altı benek benek olmuş, sıcaktan.
ev gündüzleri 30 ları görüyor, güneşliği açmıyorum güneş gelmesin sıcak olmasın diye. hele mutfak girilecek gibi değil sıcaktan sanki nefes alamıyorum.
mert kremde sürdürmüyor sürünce zırlayıp duruyor. 2 yaş sendromuymuş, bu çocukların sendromları hiç bitmez, okulu ergenliği askerliği.....

bıtmezzzzz bıtemezz... annem der hep buyudukce dertlerıde buyur dıye... ne yapalım anne olmak zor. annelık kolay olsaydı bu gorev babaların olurdu canım unutma :KK9::KK9:

X