2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

benim eşek bu aralar hiç bişi yemiyo walla aç geziyo iyileşince yer diye umut ediyorum bakalım

cvp veren arkadaslara tesekkür ederım:))))
bende oyun grubuna götürmeyı düşünüyorum fıyat arastırması yapıcam.ınsallah uygun bıseyler bulurum.
neslıhancım gecmıs olsun canım hastalıkla diş bır araya gelmiş allah şifa versın.
elıf sımayda iştahsız bu aralar kahvaltı yaptı arada cubuk kraker yedı ve bır muzla bu saatı buldu uyuyor şimdi uyandıktan sonra yıne savaş cıkacak emınım.

ben geldim
alhancım maşallah bu kadar yemiş ya yine de iyi. bizimki patates kızartması gördü yiycem dedi kızarttım 3-4 tane yedi ve akşam oldu hala aç akşama da yemez süt içer yatar.
yine mi idrar yolu itihaplandı acaba diye düşünüyoruz ama bıktık valla dr. a götürmekten test yaptırmaktan zaten zor alınıyo çişi bir iki hafta geçsin de götürelim bakalım derdi neymiş
neslihan geçmiş olsun bu arada

merhaba kızlar,
neslihancım geçmiş olsun tekrar ,Allah şifa versin
noracım yarasın canım mantılar güzel kızına
benimkide bu sabah yemedi bişey sonra süt dilimi reklamını gördü hadi yiyelim dedi, koştu aldık dolaptan kahvaltımız süt dilimi yani :KK43:
yatmadan 1 muz yedirdim uyudu
bende takılıyorum öyle nette
öptüm sizi görüşürüz

canım saol ya yıyıyo cok sukur bu ara ıstahı yerınde cadının :nazar::nazar:

benim eşek bu aralar hiç bişi yemiyo walla aç geziyo iyileşince yer diye umut ediyorum bakalım

gecmıs olsun arkadasım kısa zamanda duzelır ıns.

cvp veren arkadaslara tesekkür ederım:))))
bende oyun grubuna götürmeyı düşünüyorum fıyat arastırması yapıcam.ınsallah uygun bıseyler bulurum.
neslıhancım gecmıs olsun canım hastalıkla diş bır araya gelmiş allah şifa versın.
elıf sımayda iştahsız bu aralar kahvaltı yaptı arada cubuk kraker yedı ve bır muzla bu saatı buldu uyuyor şimdi uyandıktan sonra yıne savaş cıkacak emınım.

canım oyun grubu en ıyısı ama dıkkat et okul secerken

ben geldim
alhancım maşallah bu kadar yemiş ya yine de iyi. bizimki patates kızartması gördü yiycem dedi kızarttım 3-4 tane yedi ve akşam oldu hala aç akşama da yemez süt içer yatar.
yine mi idrar yolu itihaplandı acaba diye düşünüyoruz ama bıktık valla dr. a götürmekten test yaptırmaktan zaten zor alınıyo çişi bir iki hafta geçsin de götürelim bakalım derdi neymiş
neslihan geçmiş olsun bu arada

ah canım ya kıyamam ınsallah bıseyı yoktur arkadasım.. test yaptırmak hele hele ıgne falan cok ıcımı acıtıyooo:KK50:

valla benimki bu aralar hiç bişey yemiyo ne kahvaltı ne meyve ne yemek hiiiiç aç dolaşıyo

merhaba kızlar nasılsınız? bebişler uyumuştur bu saatte
benim paşamda uyudu, ben 2 saatte bir besliyordum yani kahvaltı 2 saat sonra meyve öğle uykusu kalkınca yemek 2 saat sonra yoğurt
ama zorla ve az az yiyordu acıkmıyor herhalde diye bugün 3 saat bekleyim dedim
ilk defa ' çok acıktım ben yaa ' dedi kuzum çok şaşırdım
siz kaç saatte bir yediriyorsunuz ?
ikinciside gece yatması 12 -1 i buluyor benim paşamın oyüzden 11 gibi bişeyler yediriyorum bazen muhallebi bazen makarna pilav falan
ama büyüdülerya artık bu gece öğününü kaldırsammı diye düşünüyorum
siz gece yatmadan besliyormusunuz ?

bu arada yarın mama sandalyesinde yedircem çeşmede sular içinde yiyor çok zor üst baş yerler gökler su oluyor artık durmadan değiştirmekten kıyafet yetiştiremez hale geldim inşallah oturarak yemeye alıştırcam bakalım alışırsa inşallah

selam kızlar..
emelcim bizim günlük beslenmemiz şöyle..
sabah 8.30-9 gibi kahvaltı
10.30 -11 gibi uyur.
1 gibi kalkar.1.30 gibi çorba yemek vs.
aralarda elma,çubuk kraker vs ıvır zıvır yani..
akşam 7 gibi bizimle yemek yer.
10 dada bebelac sütlü tahıllı mama 1 kase yer 10.30 11 gibide uyur.

yağmuru beslenme uzmanına götürdüğüm zaman 3,4 saat aç kalıcak.sık sık yedirirsen hem kilo almaz hemde iştahlı yemez demişti.gerçektende öyle...sende dene istersen..

yağmurda mantıya makarnaya bayılır.hergün 1 kase yoğurt mutlaka yer zaten.süt içmiyor ama yopurt ve peynir yiyor şükür..sütde içicek inşalllah.deniyorum arada bardakla.biraz içiyor bırakıyor.önceden hiç içmezdi.büyüdükçe değişiyorlar.o yüzzden çok takmamak lazım bnce...

bende oyun grubuna götürcem.bakalım bekliyoruz..
neyse kızlar işlerime bakayım görüşrüz sonra...

herkese merhaba 2 gün tatilden sonra okuldayım
ilkecim ne güzel ya planlı bi çocuk yağmur bizimkinin ne uyduğu ne zaman yediği belli değil o yüzden emelcim senin sorunu cevaplayamıycam bizimki süt içer zaten

herkese merhabalar hayırlı cumalar kızlar..

buda benım cadının bır gunu :KK9:
sabah 7de kalkıs 7,30 kahvaltı her seyı yer ıcer :nazar:
12de yatar uyur 1-2 saat kadar sonra corba makarna evde ne yemek pıstıyse aralarda meyve yer
cubuk kraker falan
aksam uzerı tost borek kek gıbı seyler atıstırır ama keyfıne baglı bazen muhallebı yada pudıng yer
aksam bızımle yemek yer gece sutunu ıcer yatar

tabı bu beyza hanımın keyfıne ve ıstegıne baglıı

buarada kızlar nereye soracagımı bılemedım kızımın ıkı gundur orasını cok kasıyoo dun gece bıraz ılac surdum ama bugun annem dr. a goturecek uff ne olabılır yaa kafam takıldı ...

herkese merhaba 2 gün tatilden sonra okuldayım
ilkecim ne güzel ya planlı bi çocuk yağmur bizimkinin ne uyduğu ne zaman yediği belli değil o yüzden emelcim senin sorunu cevaplayamıycam bizimki süt içer zaten

sağol özlemcim.düzenimiz yerinde çok şükür:nazar:

herkese merhabalar hayırlı cumalar kızlar..

buda benım cadının bır gunu :KK9:
sabah 7de kalkıs 7,30 kahvaltı her seyı yer ıcer :nazar:
12de yatar uyur 1-2 saat kadar sonra corba makarna evde ne yemek pıstıyse aralarda meyve yer
cubuk kraker falan
aksam uzerı tost borek kek gıbı seyler atıstırır ama keyfıne baglı bazen muhallebı yada pudıng yer
aksam bızımle yemek yer gece sutunu ıcer yatar

tabı bu beyza hanımın keyfıne ve ıstegıne baglıı

buarada kızlar nereye soracagımı bılemedım kızımın ıkı gundur orasını cok kasıyoo dun gece bıraz ılac surdum ama bugun annem dr. a goturecek uff ne olabılır yaa kafam takıldı ...

bence dr götür canım.bişey sürmseydin keşke.bazen kaka kalıyor.ben hemen hemen her kakasında yıkıyorum temizlemek zor oluyor..umarım bişey yoktur..gçmiş olsun..

sağol özlemcim.düzenimiz yerinde çok şükür:nazar:

bence dr götür canım.bişey sürmseydin keşke.bazen kaka kalıyor.ben hemen hemen her kakasında yıkıyorum temizlemek zor oluyor..umarım bişey yoktur..gçmiş olsun..

canım bende ve annemde hep yıkıyoruz ıslak mendıl kullanmıyoruz hıc ama nıye oldu anlamadım yaa.. saol canım ıns. kısa zamanda gecer annem goturecek canım malum ben calısıyorum...

kızlar ben hala çok fenayım ya ağzım burnum genzim tıkalı ilaçda kullanıyorum ama napsam iyi gelmiyo bi tavsiyesi olan varmı

selam kızlar, merti uyuttum. işdahı yine gitti. bugün 2 lokma kek, yarım kase karamercimek yemeği ve 2 dilim elma yedi uyudu.
tam diyet türü besleniyor.
ama cips delisi, eşim çok sever evde hep bulunur istiyor bi turuşta 2 tabak yiyor.
sabah bizi uynadırmaya çalıştı ikimizde kalkmadık uyusun diye, tam bir saat bekledi bizi uyanalım diye, sonra park yatağını oynarken bizim yataktan yere düştü. kendime kızdım halada kızıyorum.

uyanınca tarhana çorbası yapıcam. akşamada annemleri ablamları çaırıp çiğ köfte yaalım dedi eşim. mertte çok seviyor çiğköfteyi ama çiğ et zararlı olduğu için vermke istemiyorum.

kızlar ben hala çok fenayım ya ağzım burnum genzim tıkalı ilaçda kullanıyorum ama napsam iyi gelmiyo bi tavsiyesi olan varmı

odayı bolbol havalandır ve odanın nemli olmasını sağla, peteğe bir kapta su ve ıslak havlu koy.
olipsin mentollü şekerleri falan iyi geliyor.
birde viks i kaynar suya at ve onun buharını solu, oda çok açıyor burnu falan.

canım gecmıs olsun cok bol tuzlu suyu burnundan cek ıyı gelıyo acıyo yada sprey var denız suyu onu kullan canım bol bol olips falan al acar bıraz..

selam kızlar, merti uyuttum. işdahı yine gitti. bugün 2 lokma kek, yarım kase karamercimek yemeği ve 2 dilim elma yedi uyudu.
tam diyet türü besleniyor.
ama cips delisi, eşim çok sever evde hep bulunur istiyor bi turuşta 2 tabak yiyor.
sabah bizi uynadırmaya çalıştı ikimizde kalkmadık uyusun diye, tam bir saat bekledi bizi uyanalım diye, sonra park yatağını oynarken bizim yataktan yere düştü. kendime kızdım halada kızıyorum.

uyanınca tarhana çorbası yapıcam. akşamada annemleri ablamları çaırıp çiğ köfte yaalım dedi eşim. mertte çok seviyor çiğköfteyi ama çiğ et zararlı olduğu için vermke istemiyorum.

geçmiş olsun, peki kızarma vs. bişey varmı?

canım gecmıs olsun senın mert'ede bıseyı yok degılmı allahım korusun butun evlatlarımızı..

canım kasıya kasıya kızarttı bıraz ama annem dr. a goturmus havasızlıktan demıs bı krem vermıs cok sukur mantar falan degılmıs yanı saol canımm sordugun ıcın..:KK16::KK16:

canım gecmıs olsun cok bol tuzlu suyu burnundan cek ıyı gelıyo acıyo yada sprey var denız suyu onu kullan canım bol bol olips falan al acar bıraz..

canım gecmıs olsun senın mert'ede bıseyı yok degılmı allahım korusun butun evlatlarımızı..

canım kasıya kasıya kızarttı bıraz ama annem dr. a goturmus havasızlıktan demıs bı krem vermıs cok sukur mantar falan degılmıs yanı saol canımm sordugun ıcın..:KK16::KK16:

saol canım.
ilk aklıma mantar gelmişti ama şükür iyiymiş.
havalarda soğuk gidiyor nasıl hava alsınki popocukları.
şu bezden bir kurtulsalardı ne iyi olacaktı. en büyük korkum tuvalet eğitimi valla. mert çok inat, yap dediğimi yapmaz, yapma değimiğimi yapar. nası olcak bilmiyorum.

merhaba kızlar
ilkecim maşallah yağmura çok güzelmiş, bende 3-4 saate çekiyim bari düzenini
noracım geçmiş olsun beyzaya az kaldı yaza kurtulcak hepsi bezden inşallah
bu arada maşallah iştahına
ayşecim bence çok cips verme oda iştahını kapatıyor olabilir ben mısır patlatıp veriyorum çok seviyor
bizde sabah temizlik yaptık oğlumla, aslında hiç canım istemiyordu oturuyordum öyle, anne hadi süpürgeyi getir heryeri temiz yapalım hadi dedi paşam bizde kalkıştık bu saate kadar baya iş yaptık :)

X