2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

herkeseee gunaydıınnn
umarım guzel bır gun olur herkes ıcın bakıyorumda artık kımse gırmıyo buralaraaaaa... neyse umarım gelır herkes
gece delıksız bır uyku cektım kuzucum 9 da uyudu bende hemen onunla uyudum :KK9:
ohhhh super geldı vallah allahıma cok sukur yanı :KK9: sabhata tabı 6da kalktık ama olsun dımı kızlarrr

oyle bır gecer zamankıyıde ızleyemedım uyku daha tatlı geldı vallahh :KK9:

sabah erken kalkınca yemegımıde yaptım patlican oturttma yanınada aksama bı pılav yaparım tamamdırr bugun baya hamaratım yanı kızlar :82:

uzun oldu kusura bakmayın operım hepınızızıııı :KK16:

günaydın hanımlar..
evimize geldik dün akşam.1 hafta gezdik bolbol çok iyi geldi.eşimde sevgilililer gününde geldi dışarı çıktık yemek yedik.çok güzel bir yüzük almış.bende polodan mevsimlik mont aldım çok beğendi.kolay kolay beğenmez normalde.gece kaldık öğleden sonrada çıktık yola.
yağmuru uyuttum çamaşırlar beni bekliyor.ev temizlenecek.hadi bana kolay gelsin...

günaydın hanımlar..
evimize geldik dün akşam.1 hafta gezdik bolbol çok iyi geldi.eşimde sevgilililer gününde geldi dışarı çıktık yemek yedik.çok güzel bir yüzük almış.bende polodan mevsimlik mont aldım çok beğendi.kolay kolay beğenmez normalde.gece kaldık öğleden sonrada çıktık yola.
yağmuru uyuttum çamaşırlar beni bekliyor.ev temizlenecek.hadi bana kolay gelsin...

cnm kolay gelsın ohhh ne guzel gezmıssın ıyı gelmezmı hıc?
sana kolay gelsın arkadasım ıs coktur sımdı senın evde off bana gore en zoru da utuuu :KK9:

günaydın kızlar

günaydın hanımlar..

hosgeldin
hayrlı olsun ilkecim güle güle kullan
kolay gelsin sana başla temizliğine

arkadaslar sıze bırsey soracam cocugunuzu normal yataktamı yatırıyorsunuz yoksa park yatakta besıkte falanmı
benım kızım park yatakta yatıyo hala ama ben yaza dogru onu normal yataga alıstırmak ıstıyorum odaları ayırmak ıstıyorum yanı yatagın yanına dusmesın dıye koruyucu alsam olurmu
cunku kızım cok delı yatıyo alısırmı sızce kızlar fıkırlerınızı beklıyorumm:KK9:

arkadaslar sıze bırsey soracam cocugunuzu normal yataktamı yatırıyorsunuz yoksa park yatakta besıkte falanmı
benım kızım park yatakta yatıyo hala ama ben yaza dogru onu normal yataga alıstırmak ıstıyorum odaları ayırmak ıstıyorum yanı yatagın yanına dusmesın dıye koruyucu alsam olurmu
cunku kızım cok delı yatıyo alısırmı sızce kızlar fıkırlerınızı beklıyorumm:KK9:

güzelim bende park yatakta yatırıyorum yaza aynen odasını ayıracam dediğin gibi koruyucu takılabilen genç odalardan almayı düşünüyoruz...

güzelim bende park yatakta yatırıyorum yaza aynen odasını ayıracam dediğin gibi koruyucu takılabilen genç odalardan almayı düşünüyoruz...

canım aslında gec bıle kaldım sankı odaları ayırmada. ne bıleyım sankı uzuluyorum ya bıde calısıyorum ya sankı gece aynı odada yatınca daha huzurlu oluyorum gece ya tıkanırsa atesı cıkarsa aglarsa ve duymazsam dıye gıbı bı suru sey dusunuyorum sacma sacma seyler gelıyo aklıma... ıyıce takıntılı oldum vallah :KK52:
umarım yazın alısırda oda rahat eder bızdee :KK9:

merhaba kızlar bugün öğlene kadar dersim eve geldim ama sınav görevim var gidicem birazdan
ilke kolay gelsin
noracım afiyet olsun çok hamaratsın.patlıcan falan alıyo musunuz ben daha almıyorum yoksa kurutulmuştan mı yaptın
filizcim sen nasılsın?
biz de park yatakta yatıyoruz benimki de çok deli yatıyo hatta baza var onu da yatak odasına koysak diye düşünüyoruz park yatak küçük geliyo artık tepinmekten sığamıyor ben daha yaza ayıramam heralde sürekli gece kalkıyo

merhaba kızlar bugün öğlene kadar dersim eve geldim ama sınav görevim var gidicem birazdan
ilke kolay gelsin
noracım afiyet olsun çok hamaratsın.patlıcan falan alıyo musunuz ben daha almıyorum yoksa kurutulmuştan mı yaptın
filizcim sen nasılsın?
biz de park yatakta yatıyoruz benimki de çok deli yatıyo hatta baza var onu da yatak odasına koysak diye düşünüyoruz park yatak küçük geliyo artık tepinmekten sığamıyor ben daha yaza ayıramam heralde sürekli gece kalkıyo

saol cnm ıste bıseyler yapmaya calısıyorum cnm bunlar k.pederın yetısrdıgı patlıcanlardı cnm kızıma ozel geldı beyza cok sever hanım sultan :KK9:
benımkıde kalkıyo bellı olmuyo ama alıssın artık yaa :KK9:
buarada sana kolay gelsın ıyı calısmalar cnm

ilke kolay gelsin
filizcim sen nasılsın?

iyiyim kuzum sağolsın sen nasılsın
çalışmaya çalışıyoz işte gerçi yoğunluk ama

merhaba kızlar, nasılsınız?
benimki kendi karyolasında ama yanımda yatıyor, bir tarafını kestik bizim yatağa dayadık söylemiştim ama yaza ayıramam herhalde daha çok sık kalkıyor geceleri oda oda gezerken mahvolurum :)
ilkecim güle güle kullan yüzüğünü, kolay gelsin
patlıcan ben hiç vermedim kayraya nikotin varmışya içinde ne bileyim içim rahat etmiyor
bende zeytinyağlı barbunya yapıcam şimdi, uyanınca yicek paşam ,akşamada biz yeriz
köfte patateste var, makarnada var dünden yeter bugün

offf pc ye bakmaktan gozlerım kuculdu yaa...
neyse ben yıne buralardayım ama yıne kımse ugramamıs yaa:2:
neyse arkadaslra yazamazsam ıyı aksamlar herkesee :KK9:

benimki kendi karyolasında ama yanımda yatıyor, bir tarafını kestik bizim yatağa dayadık söylemiştim ama yaza ayıramam herhalde daha çok sık kalkıyor geceleri oda oda gezerken mahvolurum :)
patlıcan ben hiç vermedim kayraya nikotin varmışya içinde ne bileyim içim rahat etmiyor
bende zeytinyağlı barbunya yapıcam şimdi, uyanınca yicek paşam ,akşamada biz yeriz

canım vallah ben artık doğal olan herseyı verıyorum sevıyo kızım yesın :KK9:
bende cok severım kızımda :KK9: doktora sordum verebılırsın dedı bende verıyorum cnm ya
cok takılmıyorum artık dogal olsun taze olsun yıyosa verıyorum :KK9:

ohhh afiyet olsun canım nasıl karnım acıktı sen böyle dedikçe
bizde de zeytinyağlı barbunya köfte pilav var nasıl acıktım ya
öğlende yiyememiştim
offf pc ye bakmaktan gozlerım kuculdu yaa...
neyse ben yıne buralardayım ama yıne kımse ugramamıs yaa:2:
neyse arkadaslra yazamazsam ıyı aksamlar herkesee :KK9:

ayy benimde canım gözlerim ağrımaya başladı
bende buralardayım ama çıkarız artık inş şimdiden iyi akşamlar byy

arkadaslar kusura bakmayında bısey soracam benım nıckımın altında nılufer yazıyo bı papatya falan yazıyo bunlar ne oluyo anlamadım ben kk da derece mı rutbe mı nedır bu :KK17:

benım kızım 5 aylıktan berı kendı odasında karyolasında yatırıyor.

kızlar sizden bir ricam olucak kızım facedeki en sevimli bebek yarışmasında yarışıyo beğenirseniz çok sevinirim 61. resim

X