2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar,
merti uyuttum size bakayım dedim.

filiz hülya nerelerde hiç girmiyor artık sen msn den görüşüyordun sanırım.

sevgililer günü hediye olarak saat almış eşim, güzel ama saat kullanamıyorum dışarıya çıkarken unutuyorum. keşke haber verseler yada fikir alsalar bizden ne alacaklarını, kullanılmıyor birdürüde para yani.
ben ne alacağımı düşünmedim ama sanırım parfüm seti alıcam parfümü bitmek üzere.

merte köfte yaptım yemiyor artık iyice tiksinmiş sanırım huyu başı değişti. eskiden tarhanayı sevmezdi köfteye bayılırdı şimdi tarhana delisi oldu.
patates salatası yaptım, elma yedi uyudu.

2. çocuktan bahsetmişsin gülincim ben de elbet kardeş düşünüyorum ama şuan cesaretim yok. yapamam ama kazayla falan kalırsam kesinlikle aldırmam keşke kazayla kalsam diyorum:KK55:
benim yaş 25. 30 falan olsam sanırım düşünürdüm ama bilemiyorum.daha küçükler ama ya boşver derine yazık olur, 2. çocukla uğraşcam diye derin harcanır, yaptığı normal yaramazlıkları batmaya başlar azarlanır falan 3 yaşına bi gelsinler.

naber kızlar ?
benim paşamda uyudu, bir yandan gönülçeleni seyrediyorum bir yandan size yazıyorum
bugün ateşlendi hafif hafif paşam, calpol verdim dişten herhalde, iştah yine sıfıra yakın
yarın yine çıkarsa ateşi doktora götürcem
gülincim aynı oldu telefonlarımız demek güle güle kullanalım :) çok güzel gerçekten
bende düşünüyorum ikinciyi ama cesaret edemiyorum ama bir kardeşi olsun istiyorum biz ne kadar durcaz başında, bi derdi sevinci olsa kardeşi olsun yanında yalnız hissetmesin kendini
ilkecim gezenti hatun gez bakalım bizim içinde :) iyi eğlenceler
filiz sendende ne çok yeni bebiş haberi aldık , hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebiş
ayşecim sende güle güle kullan saatini
ben bişey alamassam bir kalpli pasta yaparım al sana kutlama daha ne olsun :)

günaydın kızlarrr,

selam kızlar,

filiz hülya nerelerde hiç girmiyor artık sen msn den görüşüyordun sanırım.

sevgililer günü hediye olarak saat almış eşim, güzel ama saat kullanamıyorum dışarıya çıkarken unutuyorum. keşke haber verseler yada fikir alsalar bizden ne alacaklarını, kullanılmıyor birdürüde para yani.
ben ne alacağımı düşünmedim ama sanırım parfüm seti alıcam parfümü bitmek üzere.

merte köfte yaptım yemiyor artık iyice tiksinmiş sanırım huyu başı değişti. eskiden tarhanayı sevmezdi köfteye bayılırdı şimdi tarhana delisi oldu.
patates salatası yaptım, elma yedi uyudu.
güzelim hülyanın kayınvalidesi ve annesi geldi sanırım ondan giremiyodur
afiyet olsun merte yesin annesi maşallah aman
yesin de ne yerse yesin

naber kızlar ?
benim paşamda uyudu, bir yandan gönülçeleni seyrediyorum bir yandan size yazıyorum
bugün ateşlendi hafif hafif paşam, calpol verdim dişten herhalde, iştah yine sıfıra yakın
gülincim aynı oldu telefonlarımız demek güle güle kullanalım :) çok güzel gerçekten
bende düşünüyorum ikinciyi ama cesaret edemiyorum ama bir kardeşi olsun istiyorum biz ne kadar durcaz başında, bi derdi sevinci olsa kardeşi olsun yanında yalnız hissetmesin kendini
filiz sendende ne çok yeni bebiş haberi aldık , hayırlı olsun sağlıkla gelsin bebiş

geçmiş olsun cannım
demi bizim sülale atağa geçti baksanıza nüfusumuz artıyo
ohhh ellerine sağlık daha ne olsun

günaydın bacılar, güzel bi haftasonu diliyorum, biz bugün evdeyiz malesef, azranın burnu akmaya başladı, ilerlemeden durdurma çalışmalarına başladık biz de :KK53:

gülincim 2. çocuk ben hiç istemiyodum, ama kızım yalnız kalsın istemiyorum, şimdi bile sürekli arkadaşlarını istiyo, sedefe gitcem, nehiri özledim diyip duruyo, ee büyüyünce hiç yalnız kalmak istemicek, ben marttan sonra düşünüyorum nasipse, ama tabii bu defa tedavi düşünmüyorum, kendiliğinden olursa olur inşallah :KK49:
bakarsın öbür sene yine aynı ayın anneleri oluruz :KK9:

merhaba herkese
emelcim gülincim ve ayşecim güle güle kullanın hediyelerinizi.ben sevgililer gününü pek kutlamam inş. eşim de almaz.
filizcim hayırlı olsun bebiş inanın kuzenleri çoğalıyor
gezenti ilke gez bakalım iyi eğlenceler
mümine inş. ilerlemez kızının burun akıntısı çok kötü oluyo.
bizim cadı artık 2 kelimelik cümleler kuruyor sizinkiler ne alemde biz çok mu geç kaldık gerçi herşeyi anlatabiliyor artık çok güzel olıuyomuş böyle onu anlamak rahatlık valla yoksa ne derdi var diye sıkıntıya giriyoduk.

merhaba herkese
emelcim gülincim ve ayşecim güle güle kullanın hediyelerinizi.ben sevgililer gününü pek kutlamam inş. eşim de almaz.
filizcim hayırlı olsun bebiş inanın kuzenleri çoğalıyor
gezenti ilke gez bakalım iyi eğlenceler
mümine inş. ilerlemez kızının burun akıntısı çok kötü oluyo.
bizim cadı artık 2 kelimelik cümleler kuruyor sizinkiler ne alemde biz çok mu geç kaldık gerçi herşeyi anlatabiliyor artık çok güzel olıuyomuş böyle onu anlamak rahatlık valla yoksa ne derdi var diye sıkıntıya giriyoduk.

maşallah özlemim bizde çok fazla konuşmuyoruz daha konuşmuyo ama maşallah derdini istediğini anlatıyo aldırıyo kucağa kendini ne istiyorsa oraya götürüyo alacağını alıyo aklına geleni yapıyo
sağol canım bu arada evet kuzenler çoğalıyoinş memleketimize gidersek orda beraber büyürler yoksa burda akrabalara uzağız

evet maalesef filizcim bizim de kimsemiz yok burda yavrum sıkıntıdan tv dekileri çağırıyor kaç gündür çıkanlara abla gel gel diyo çok üzülüyorum.

evet maalesef filizcim bizim de kimsemiz yok burda yavrum sıkıntıdan tv dekileri çağırıyor kaç gündür çıkanlara abla gel gel diyo çok üzülüyorum.

ay sorma özlemcim aynen
kuzular sıkılıyolar havalarda soğuk parka çıkarsak yaz gelse bari gezdirsek

oyy oyy kızlar, o kadar özledim ki yazı, şöyle yazdan kalma hava da olmadı ki pek, geçen hafta bi kaç gün dışarı çıktı azra, bi gün de bakıcı komşuya götürmüştü, sonuç grip maalesef,
çocukların dertlarini anlatmaları gerçekten güzel, artık hafızaları da kuvvetlendi maaşallah, 2 ay önce antalyaya gitmiştik, bu sabah konuşurken sordum, kızım iz seninle uçağa bindik nereye gittik diye, antalyaya dedi, peki kimi gördük orda dedim dayı diye hatırladı hemen, şaşırdım kaldım, yediklerinden mi, fazla uyarandan mı bilmiyorum, bunlar bizim çocukluğumuza benzemiyolar hiç,
sabah da mutfaktan koşarak geldi, baba topu vermiyo diyo, ispiyonculuk bile başladı o biçim yani, :KK52:

sevgililer günü bizim aynı zamanda evlilik yıldönümümüz kızlar, 7 yılımız bitecek kısmetse, geçenlerde alyansımı kaybettim, bu güne özel bana en iyi hediye alyans olur artık dimi :KK47:

bizimki cümleler kuruyor, sürekli anane gitti baba gitti deyip duruyor :)
masal anlatmamdan çok hoşlanıyor sandalyeye götürüp anlatt diye yüzüme bakıyo.
tv izlemiyor hiç, arada reklam görürse çocuklarla ilgili onlara bakıyor 5-6 saniye o kadar. babası çizgi film açıyor bakmıyor iyikide bakmıyor.

sabah kek yedirdim, uyanınca köfte kızartıcam belki yer, yemesse elma yer.

makarna hiç sevmiyor.

2. çocuktan bahsetmişsin gülincim ben de elbet kardeş düşünüyorum ama şuan cesaretim yok. yapamam ama kazayla falan kalırsam kesinlikle aldırmam keşke kazayla kalsam diyorum:KK55:
benim yaş 25. 30 falan olsam sanırım düşünürdüm ama bilemiyorum.daha küçükler ama ya boşver derine yazık olur, 2. çocukla uğraşcam diye derin harcanır, yaptığı normal yaramazlıkları batmaya başlar azarlanır falan 3 yaşına bi gelsinler.

Ayşecim senin yaşın gençmiş daha maşallah.ben de 25 olsam düşünmezdim daha.ben de kıyamıyorum ama soruyorum bebek olsun mu kardeş ister misin diye evet diyor:)ablalıkta yapar benım zilli pek sevecen maşallah:KK69:

naber kızlar ?

geçmiş olsun melcim nasıl oldu oğluş?ben de p.tesi pasta yapıcam kalp şeklınde.senınle pişti ghidiyoruz hadi hayırlısı:)))

günaydın bacılar, güzel bi haftasonu diliyorum, biz bugün evdeyiz malesef, azranın burnu akmaya başladı, ilerlemeden durdurma çalışmalarına başladık biz de :KK53:

gülincim 2. çocuk ben hiç istemiyodum, ama kızım yalnız kalsın istemiyorum, şimdi bile sürekli arkadaşlarını istiyo, sedefe gitcem, nehiri özledim diyip duruyo, ee büyüyünce hiç yalnız kalmak istemicek, ben marttan sonra düşünüyorum nasipse, ama tabii bu defa tedavi düşünmüyorum, kendiliğinden olursa olur inşallah :KK49:
bakarsın öbür sene yine aynı ayın anneleri oluruz :KK9:
geçmiş olsun müminecim.ben de derin için tedavi gördüm sayılır ama sonra kendılığmden hamıle kaldım çok şükür.ama 2.çocuk için ben de düşünmyürum zaten kendım hamıle kaldığım için yapmazlar da.belkıde psıkloljıktı bilmıy orum.artık çocuğum oluyo çok şükür bılıyorum belkı 2.daha kolay olur:KK1:

merhaba herkese
emelcim gülincim ve ayşecim güle güle kullanın hediyelerinizi.ben sevgililer gününü pek kutlamam inş.

sağol canım.ekledim seni faceden çok hoşsun maşallah:KK51:

kızlar naber?
ben çok yorgunum kayınvalidemle gezdik bugün paşamada iyi geldi değişiklik
akşamada hadi gitme bizde yeriz dedim kayınpederimde geldi yemek yap topla yıka kahve faslı derken bittim ya,
bir size bakayım dedim
gülincim pastalarda aynı , hadi hayırlısı bakalım
kayra paşam yine makarna yedi uyudu içine biraz garnitür vardı ondan karıştırdım yeşil top diyor bezelyelere , tereddüt ettim hazır ya vermesemmi acaba zararlımıdır, siz veriyormusunuz ?
azrayada geçmiş olsun bu arada, evlilik yıldönümünüzde kutlu olsun müminecim
bencede alyansın zamanı gelmiş
özlemcim keşke yakın olsak gelir giderdik kıyamam eceyede arkadaş istiyorlar hepsi

benim oğlumda artık çok rahat konuşuyor, çok güzel bişeymiş anlamak konuşmak
sabah yumurta verdim çok az ağzına , yemiyor tabi çıkardı masaya aldım bende çöpe attım
bana diyorki bezle silmen lazım masayı ,çok bilmişe bak öldüm gülmekten :)

günaydın kızlar artık fazla giremiyorum poyraz çok yaramaz oldu hiç bi yerde durmuyo sürekli peşinde koşuyorum sizler nasılsınız biraz okudumda sayfaları ne güzel hediye heyecanı felan var benim eşim askerde olduğundan malesef yalnız geçiricem bu sevgililer gününü rabbim onları başımızdan eksik etmesin çok zor şimdi poyraza kahvaltı yaptırıcam sonra yine gelirim :KK56:

Ayşecim senin yaşın gençmiş daha maşallah.ben de 25 olsam düşünmezdim daha.ben de kıyamıyorum ama soruyorum bebek olsun mu kardeş ister misin diye evet diyor:)ablalıkta yapar benım zilli pek sevecen maşallah:KK69:

geçmiş olsun melcim nasıl oldu oğluş?ben de p.tesi pasta yapıcam kalp şeklınde.senınle pişti ghidiyoruz hadi hayırlısı:)))

geçmiş olsun müminecim.ben de derin için tedavi gördüm sayılır ama sonra kendılığmden hamıle kaldım çok şükür.ama 2.çocuk için ben de düşünmyürum zaten kendım hamıle kaldığım için yapmazlar da.belkıde psıkloljıktı bilmıy orum.artık çocuğum oluyo çok şükür bılıyorum belkı 2.daha kolay olur:KK1:
sağol gülincim, azra kardeş konusunda agresif aslında, sorunca men bebek kardeş istemiiyom, kayu-rozi kardeş istemiiyom diyo; fazla tv seyretmenin zararları sanırım

merhaba herkese
emelcim gülincim ve ayşecim güle güle kullanın hediyelerinizi.ben sevgililer gününü pek kutlamam inş.

sağol canım.ekledim seni faceden çok hoşsun maşallah:KK51:

Allah salimen kavuştursun canım, döndüğü gün kaç evlilik yıldönümüne bedel olur size zaten

benim oğlumda artık çok rahat konuşuyor, çok güzel bişeymiş anlamak konuşmak
sabah yumurta verdim çok az ağzına , yemiyor tabi çıkardı masaya aldım bende çöpe attım
bana diyorki bezle silmen lazım masayı ,çok bilmişe bak öldüm gülmekten :)

günaydın kızlar artık fazla giremiyorum poyraz çok yaramaz oldu hiç bi yerde durmuyo sürekli peşinde koşuyorum sizler nasılsınız biraz okudumda sayfaları ne güzel hediye heyecanı felan var benim eşim askerde olduğundan malesef yalnız geçiricem bu sevgililer gününü rabbim onları başımızdan eksik etmesin çok zor şimdi poyraza kahvaltı yaptırıcam sonra yine gelirim :KK56:

habi bilmiş bu yaa, o kadar biliyosan sen sil demek lazım artık bunlara

herkese günaydın bu arada, biz sabah 7 de kalktık, bi dışarı kahvaltıya gittik, gelip sabah uykumuzu uyuduk, şimdi temizlik yapıcaz biraz, umarım sizzler için de güzel bi gün olur

X