2009 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba kızlar evdeyiz bugün de güya 15 gün tatilim vardı eve hapsoldum ama son günüm yarın başlıyoruz artık

selam kızlar.biz de kalktık müminecim sabahın köründe:KK43:( sonra sallan yuvarlan derken bi tanıdığımız kuş adasına yemeğe davet ettı oraya gıttık.biraz önce geldık.
yaa derın acayıp iştahsızlaştı.şu minadex mi neydı ne verıyodunuz iştah için?sinir oluyorum valla.

ahhh ahh bıttı valla tatıl.yarın ben gıtmeden uyanmazsa benı arıyacak derın.her sabah anneeeee duye seslenıyo kalkınca:KK43:(( öff çok mutluydum ben evde.dev.memurluğu olunca bırakıp gıdemıyosun da.:63:

herkeslereee gunaydınnn :KK9:
kandılınız mubarek olsun arkadaslar ...allah tum dualarımız kabul eder ıns...
ayrıca sevgılıler gununuzde kutlu olsun kızlarrrr..
benesıme hedıye falan almadım kızlar ıns. oda almaz hos daha cıcek falanda gelmedı ısyerıne olsun amaannnnn canlarımız sagolsunnn :KK9:

beyza hanım ıyı cok sukur ıkı gunluk hafta sonu tatılımde sabah 5te kalkarak yenı bır rekora ımza attı tabı ben uykusuz kaldım.. bu ara populer sarkım uykusuz her gece :KK9:
neyse kızlar ara ara yazrım umarım malum okulun ılk gunu yogunuz herkese ıyı haftalar dılıyorum gecmısı okuyamadım herkese slm larrr ::KK16::KK16:

selam kızlar, öğretmenlerimizin yeni yarıyılı kutlu olsun
hepinizin kandili mübarek olsun nice kandillere kavuşuruz sevdiklerimizle inşallah

biz de mesaiye devam, gerçi bugün erken kaçtım, şimdi kızımla evdeyim, uykuları iyice azalttı zilli yaa 11 saat bile uyumuyo bu ara toplamda, uyanıkken bize bi zararı yok ama o uyumadan da insan bi ohh deyip arkasına yaslanamıyo haliyle, gribi ilerlemeden toparladık çok şükür, ama azra da benim gibi alerjik malesef ve sürekli burnu kuruyup tıkanıyo, bu ara her akşam yatmadan, ağlayarak burun temizliyoruz yoksa gece rahat uyuyamıyo,
şu emzik derdi de kötü oluyo, tıkanıkken emmek isteyince iyice sinirleniyo, ama o kadar seviyo ki bıraktırmaya hiç cesaretim yok :KK43:(

bizden böyle, çok uğrayan da olmamış, umarım herkes iyidir

selam kızlar uykusuzluktan ölüyorum sabahtan beri temizlikle uğraşıyorum banyo tuvalet kaldı ama yapmıycam çok yoruldum.

bende emmeyi nasıl bıraktırıcam diye düşünüyrum valla, hiç cesaretim yok, birde tuvalet eğitimi göüzmde dağ gibi büyüyor, bu yaz da rahat değiliz biz, emmeyi bıraktırma ve tuvalet olayı 1-2 ayımızı alır. tatilimizde mahvolur kesin. geçen yıl burnumdan getirdi.

slm kızlar kandiliniz mubarek sevgililer gününüz kutlu olsun:KK71:
müminecim ben emziği bıraktırdım 15gün oldu artık herşeyi anlıyolar
yeredüşmüş emziği anne pis dedi bende evt oğlum pislendi git at artık dedim gitti attı
mutfaktaki çöpe 1hafta hep aklındaydı ama hemen pis olduya dedim sustu beni çok uğraştırmadı
şimdi hiç aklına bile gelmio iyi oldu bırakması her yere değiyodu mikrop kapıyodu inş. sende uğraşmadan bıraktırırsın:KK19:

ayşecim o kadar karamsar olma canım, inşallah yaz gelmeden halledicez hepsini, süper bi yaz olucak :KK76:
semra gözün aydın ne güzel canım, senin kuzu hiç emziksiz uyuyomuydu bilmiorum ama azra doğduğundan beri hiç emziksiz uykuya dalmadı, emziğe de aşırı düşkün hele iki tane bulursa bi birine emiyo bi diğerini, ama öyle böyle 2 yaştan önce bıraksa iyi olcak, umarım bana çekmez ben 4 yaşına kadar emmişim :emir_bebek:

canım benimkide aynıydı dediğin gibi bi yere çıkarken emzikği unuturuz diye aklım çıkardı onsuz hiç durmuyodu gece ağzından düşşe uyanıyodu bi tanesi ağzında diğeri üzerinde takılı oluyodu:KK9:çok komik hallerimiz vardı ama şükür bıraktı inş. azramızda bırakır seni fazla zorlamadan

bizimkide hiç almadı , ne emzik ne biberon , çalışırken bile aç durdu bütün gün yinede biberondan içmedi, bütün gün bana yapışık geziyor
bakalım nasıl bıraktırcaz :KK43:
mevlüt kandiliniz mübarek olsun bu arada kızlar,
Allah dualarımızı kabul etsin

gunaydın herkese arkadaslar
benım kızımda emzıksız uyumaz cok duskun gece o karanlıkta yatagının ıcınde emzıgını nasıl buluyor sasırıyorum vallah bıberon artık sadece yatarken kullanıyoruz sut ıcmek ıcın daha cok bardaktan ıcıyo ama gece bıberon olayımız devam edıyo ama olsun bu yaz kısmetse kurtuluruz bakalım
kızım tuvaletını soyluyo ama ben daha havalar sogukken bezını cıkarmak ıstemıyorum annem de gunduzlerı buyuk tuvaletını yaptıgını anlayınca tuvalete tutuyor bakalım umarım yazın hem emzıkten hemde bezden kurtuluruzz :KK9:

herkesın gunu super gecsın ıns :KK16:

günaydın ben de evdeyım.dun okula gıttım bı baktım ders programım değişmiş.normalde bugun 12 de bıtıyodu dersım öğleden sonra da bana kalıyodu:tam tersı olmuş sabahtan boşum.derın sabahın körunde kalktı.anca ev topla kahvaltı et yemek ya.yorgun gıdıcem işe valla ayrıca çok nuykum var:KK43:
gittim bı fön çektırdım kendıme geldım azcık.dayanamadım gene bı çanta aldım bıraz önce.yaa kızlar kendımı durduramıyorum ben nolucak böyle alışverış krızım tuttu kocam ağzıma ....edecek valla:))
tedavi mi olsam acaba:))

günaydın ben de evdeyım.dun okula gıttım bı baktım ders programım değişmiş.normalde bugun 12 de bıtıyodu dersım öğleden sonra da bana kalıyodu:tam tersı olmuş sabahtan boşum.derın sabahın körunde kalktı.anca ev topla kahvaltı et yemek ya.yorgun gıdıcem işe valla ayrıca çok nuykum var:KK43:
gittim bı fön çektırdım kendıme geldım azcık.dayanamadım gene bı çanta aldım bıraz önce.yaa kızlar kendımı durduramıyorum ben nolucak böyle alışverış krızım tuttu kocam ağzıma ....edecek valla:))
tedavi mi olsam acaba:))

canım senı cok ıyı anlıyorum :KK9:
bende ayakkabı ve cantaya hıc dayanamıyorummm ev doldu tastı hala alısverıs sıtelerıne bakıyorum offf
aman bosver dıyorum bı yandan calısıyoruz kazanıyoruz ama ısraf aslında ya neyse :KK9:
ben fon konusunda rahatım artık saclarım bıraz kalın tellı gıttım duzlestırdım cok rahat ettım dustan sonra soyle bı kuruluyorum dumduz oluyooo :KK9:
bende cok yorgunum bugun beyza hanım gece yıne uyutmadı bızı off kustu falan gece cok yedı tabı mınıcık mıde dayanırmı kustu tabı ıyı olsunda dayanamam askımaaa :KK16:

merhaba kızlar 2 gündür giremedim dün annemler gitti ece de ben de bayağı apladık ama neyse ki bakıcıyı unutmamış alıştı hemen
geçti ama kandiliniz ve sevgililier gününüz kutlu olsun
gülincim benim de değişmiş programım bakalım haftaya pazartesini boşaltabilirsem tamamen boş olucak inş.
bizden böyle kuduurk kızım tam gaz devam akşam toplantı vardı 9 a doğru geldim eşim kafayı yemek üzereydi

geçmiş olsun ne oldu nıye kustu ki?

cnm kusura bakma dun yogundum goremedım mesajını
huyudur cnm beyza nın kusar fazla yedımı annesıne cekmıs :KK9:
yok doktorunada sordum normal dedı ben hemen reflu falan dıye korkttum ama
degılmıs yanı bırde sınırlenınce kusuyo bende oyleyım cnm

X